Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@koksik2700 Dojna zmiana. Kradną na potęgę i śmieją się ludziom w twarz.
0
@tbas Gdy lewego zabraknie nastąpi wielki reset polskiej myśli szkoleniowej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Ghostface Tylko o piłce możesz zawsze czytać w artykułach na głównej.
5
@ptsd Tak tak, ruscy nie stracili więcej jak 70 tysięcy żołnierzy, ale samych najemników z NATO zginęło 50 tysięcy. Już to widzę. Liczb zabitych żołnierzy Ukraińskich nie skomentuje nawet, bo według tego co mówisz Ukraina straciłaby już wielki % całej swojej armii. Niby jakim cudem kontynuują kontrofensywe w kierunku Chersonia, skoro ponieśli już takie straty?
1
@Herato Brak doświadczenia młodych zawodników robi swoje. Znamienne jest to, że z Interem na Camp Nou straciliśmy punkty przez błędy starych wyjadaczy
16
@Deviler 295 goli i asyst w 289 meczach, top 3 najlepszych strzelców historii klubu. Po prostu najlepsza "9" Barcelony w XXI wieku. Legenda.
2
@kirzan Dopiero co podpisał kontrakt, więc może sobie ostrzegac. Tak jak @Cvzx napisał, Fati to na razie nie jest jakość na pierwszy sklad. Niech ciężko pracuje, a może uda mu się to zmienić.
0
@Awtameok_Klana Akurat tu wiadomosc od Romero jest bardziej wiarygodna, niż to, że Messiego obchodzą jakieś skłócone między sobą szejki.
0
Vettel kierowca dnia. Dobre show dał
0
@Piorun Max płakał przez sporą część wyścigu o wiatr, teraz Hamilton o limity
2
@FabianMrozek Jeśli to będzie mistrz Anglii to będzie to zajebiste dla całego świata piłki. Wreszcie ktoś przełamie monopol City w Premier League.
1
@Maciej1078 Gdzie niby napisał, że jest lepszy?
1
@talizmo Real to nie klub dla Kloppa. On woli pójść gdzieś, gdzie trwa bądź potrzebna jest przebudowa.
0
@Volk Czeczeni się będą między sobą bić? Mi pasuje. Nie cierpię tych wszystkich Chimaevów, Makachaevów i innych Nurmagomedovów. Jak dla mnie mogliby się sami wybić.
3
@P33ck Ciekawe jak sobie poradzi. Jego PSG grało całkiem całkiem.
1
@Essos Myślę, że remis.
0
@Faro Zapytaj trenerów jaki ma to sens, albo prezesów klubów, dlaczego zatrudniają takich, a nie innych szkoleniowców, albo dlaczego nie mają pieniędzy na jakościowe wzmocnienia.
1
@Medium Fenomen, napastnik dekady się szykuje.
5
@MesQueUnClub96 Czyli przyznajesz wreszcie, że wyniki strzeleckie Roberta w Bayernie to ogromna zasługa tego, że miał idealnie ułożony zespół, który pomagał mu kręcić takie staty?
Haalandowi właśnie to zarzucasz.
0
@Faro Każdy orze jak może. Nie oczekujmy, że maluczcy będą się rzucać z kijami na czołgi. Brighton też nikt nie broni się murować, tylko po prostu mają trenera, który nie jest minimalistą jak jego co drugi kolega po fachu w Hiszpanii i chce grać otwartą piłkę. Chwała mu za to.
Kolejna sprawa to tak jak już wspomnial wyżej @YNOSVT pieniądze. Kluby z dołu tabeli PL stać na dużo bardziej jakościowych zawodników niż takie Elche, czy Granadę
0
@Krystian1588 Zbyt dużo dla nich zrobił, żeby wypieprzali go w połowie sezonu.
4
@NaFazieHitman Mam nadzieję, że Gamrot i Oliveira wygrają.
0
@Khajio Całkiem spore wymagania jak na 18-latka, który jeszcze nic nie osiągnął.
2
@Messibestplayerintheworld Ronaldo pewnie na siebie glosowal
6
Wraz z upływem czasu muszę uderzyć się w pierś. Sam byłem zwolennikiem zwolnienia Valverde, ale wywalenie go po tym Superpucharze, to była jedna z głupszych decyzji Bartomeu, a było ich całkiem sporo. Jeżeli chcieli go zwalniać to trzeba to było zrobić odrazu po przegranym finale PK z Valencią, albo już zaczekać do końca sezonu, znaleźć jakiegos dobrego trenera na jego miejsce i dopiero się pożegnać.
Podejrzewam, że gdyby Ernesto został do końca sezonu wygralibyśmy jeszcze ligę i na pewno nie przegralibysmy aż 8:2 z Bayernem.
14
@Okrutnik Co cię śmieszy w ZP za 2012?
2
@mateusz1989VeB Mam nadzieję, że dojdzie wreszcie do starcia ze starym muranskim.
9
Takie tam luźne porównanie najlepszego sezonu Suareza i Benzemy.
https://zapodaj.net/d3354f4782d57.jpg.html
5
@AmigoBlancos Nie tylko jego. Tych userow było kilku, do tego jeszcze pół polskiego internetu.