0

@Rl9k1nG Balde-Eric-Kounde-Bellerin
Gavi-Frenkie-Pedri
Dembele-Lewy-Torres

4

@MESSIah16 Może jeszcze nie jest wielkie ale Newcastle idzie w dobra strone

0

@FcPortoFan1999 Po co ma iść do gorszego klubu?

3

@verdant Ale jak to? Przecież podobno Messi nie nadaje się na kapitana bo nie drze japy na boisku, nie kłóci się z sędziami i spuszcza głowę.

0

@FcPortoFan1999 Trudno wybrać największe rozczarowanie. Juventus nie wyszedł z grupy z Maccabi i Benfica. Atletico ostatnie miejsce z Bayerem, Porto i Brugee. My z kolei mieliśmy trudną grupę ale po tych wszystkich transferach i szumnych zapowiedziach też się skompromitowalismy.

0

@Zoker Problem w tym, że w Polsce spora część osób, która ma zabrane kwity za wódkę po prostu jeździ bez

0

Wreszcie koniec tej ogórkowej LM. Pora zagrać w rozgrywkach dla prawdziwych mężczyzn z potężnym Cristiano na czele

6

@cris2706 Im też Pilzno strzeliło te 2.

0

@czółkovsky To byśmy chyba musieli tak z 80 baniek dopłacić.

1

@Encore Rangers gorsi według mnie. Pilzno to chociaż bramki strzela Barcelonie, czy Bayernowi.

0

Fati top meczyk rozgrywa... Bierz się chłopak do roboty, bo będzie ciężko.

5

12 meczów w lidze - 4 gole stracone
6 meczów w LM - 12 goli straconych.

0

@tbas Akurat w Milanie też na przygotowanie fizyczne narzekają. Może po prostu pech?

6

@Emhyr Bardzo ładnie to wyszło. Oby tak częściej. Świetna piłka od Raphinhi

1

@Mns21 Nie no Lucho, nie wygłupiaj sie

0

@maroon Bayern 12/13 i 19/20

0

@DonMatteo901 Śmiała teza patrząc na fakt, że Tuchel nawet ze swoim "zajebistym" Chelsea nie był w stanie walczyć o mistrzostwo.

0

@maroon Ma służyć temu, żeby młode talenty nie musiały porzucać swoich karier i marzeń ze względu na brak finansów i obowiązek znalezienia pracy.

3

Mały kibic Leeds po ostatnim meczu swojej drużyny.
https://zapodaj.net/ae84745a80df5.jpg.html

4

@Keson Mnie najbardziej przeraża, że to babsko jest w Trybunale Konstytucyjnym do 2028 razem z komuchem Piotrowiczem.

4

@okiemtypera_lucaxx95 Najlepsze jest to, że tą całą gownoburze zaczęli po meczu, w którym nie zostali skrzywdzeni, a sędzia podejmował prawidłowe decyzje. Uroilo im się coś w tych głowach, zaklinają rzeczywistośc i zmieniają przepisy piłki nożnej tak, żeby pasowały pod narrację.

0

@Transu96 Co tam pompka się urał?

1

@TheNekro94 Jak nie zejdzie drastycznie z pensji to może sobie pomarzyć o grze w Sportingu.

0

@against_modern_football Typowy Alonso. W każdym zespole przy odejściu miał jakieś kwasy, albo coś mu nie pasowało. Obstawiam, że do połowy sezonu i w Astonie też zacznie kręcić nosem i pokłóci się z szefostwem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@koksik2700 Ramos już pewny wyjazdu? Jego powrót do kadry to może być sporą wartość dodana dla Hiszpanów, zwłaszcza, że w tym sezonie jest na prawdę niezły.

7

@Emhyr Nastąpiło zwolnienie maszyny losującej

1

@Arkon Chciałbym Napoli/Milan, ale wątpię. Ktoś z czwórki faworytów, czyli City, Bayern, PSG i Real

1

@sebo939 Pique mógłby coś odpalić. I tak każdy po nim jedzie, to nie zrobi mu pewnie różnicy

2

@DaPidejpi W takiej grupie to Kriszczianu miałby 8. To nie to samo co Sociedad, Omonia i potężny Szeryf

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?