Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rl9k1nG Balde-Eric-Kounde-Bellerin
Gavi-Frenkie-Pedri
Dembele-Lewy-Torres
4
@MESSIah16 Może jeszcze nie jest wielkie ale Newcastle idzie w dobra strone
0
@FcPortoFan1999 Po co ma iść do gorszego klubu?
3
@verdant Ale jak to? Przecież podobno Messi nie nadaje się na kapitana bo nie drze japy na boisku, nie kłóci się z sędziami i spuszcza głowę.
0
@FcPortoFan1999 Trudno wybrać największe rozczarowanie. Juventus nie wyszedł z grupy z Maccabi i Benfica. Atletico ostatnie miejsce z Bayerem, Porto i Brugee. My z kolei mieliśmy trudną grupę ale po tych wszystkich transferach i szumnych zapowiedziach też się skompromitowalismy.
0
@Zoker Problem w tym, że w Polsce spora część osób, która ma zabrane kwity za wódkę po prostu jeździ bez
0
Wreszcie koniec tej ogórkowej LM. Pora zagrać w rozgrywkach dla prawdziwych mężczyzn z potężnym Cristiano na czele
6
@cris2706 Im też Pilzno strzeliło te 2.
0
@czółkovsky To byśmy chyba musieli tak z 80 baniek dopłacić.
1
@Encore Rangers gorsi według mnie. Pilzno to chociaż bramki strzela Barcelonie, czy Bayernowi.
0
Fati top meczyk rozgrywa... Bierz się chłopak do roboty, bo będzie ciężko.
5
12 meczów w lidze - 4 gole stracone
6 meczów w LM - 12 goli straconych.
0
@tbas Akurat w Milanie też na przygotowanie fizyczne narzekają. Może po prostu pech?
6
@Emhyr Bardzo ładnie to wyszło. Oby tak częściej. Świetna piłka od Raphinhi
1
@Mns21 Nie no Lucho, nie wygłupiaj sie
0
@maroon Bayern 12/13 i 19/20
0
@DonMatteo901 Śmiała teza patrząc na fakt, że Tuchel nawet ze swoim "zajebistym" Chelsea nie był w stanie walczyć o mistrzostwo.
0
@maroon Ma służyć temu, żeby młode talenty nie musiały porzucać swoich karier i marzeń ze względu na brak finansów i obowiązek znalezienia pracy.
3
Mały kibic Leeds po ostatnim meczu swojej drużyny.
https://zapodaj.net/ae84745a80df5.jpg.html
4
@Keson Mnie najbardziej przeraża, że to babsko jest w Trybunale Konstytucyjnym do 2028 razem z komuchem Piotrowiczem.
4
@okiemtypera_lucaxx95 Najlepsze jest to, że tą całą gownoburze zaczęli po meczu, w którym nie zostali skrzywdzeni, a sędzia podejmował prawidłowe decyzje. Uroilo im się coś w tych głowach, zaklinają rzeczywistośc i zmieniają przepisy piłki nożnej tak, żeby pasowały pod narrację.
0
@Transu96 Co tam pompka się urał?
1
@TheNekro94 Jak nie zejdzie drastycznie z pensji to może sobie pomarzyć o grze w Sportingu.
0
@against_modern_football Typowy Alonso. W każdym zespole przy odejściu miał jakieś kwasy, albo coś mu nie pasowało. Obstawiam, że do połowy sezonu i w Astonie też zacznie kręcić nosem i pokłóci się z szefostwem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@koksik2700 Ramos już pewny wyjazdu? Jego powrót do kadry to może być sporą wartość dodana dla Hiszpanów, zwłaszcza, że w tym sezonie jest na prawdę niezły.
7
@Emhyr Nastąpiło zwolnienie maszyny losującej
1
@Arkon Chciałbym Napoli/Milan, ale wątpię. Ktoś z czwórki faworytów, czyli City, Bayern, PSG i Real
1
@sebo939 Pique mógłby coś odpalić. I tak każdy po nim jedzie, to nie zrobi mu pewnie różnicy
2
@DaPidejpi W takiej grupie to Kriszczianu miałby 8. To nie to samo co Sociedad, Omonia i potężny Szeryf