Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kapitan hawk A później smieszki w internetach straszą Messiego jakimś Góralskim, Glikiem albo Jędzą. Chłop zna ostrą gre od podszewki. Żeby to przypadkiem nasi reprezentanci nie zdziwili się z jaką brutalnością potrafi zagrac Otamendi albo De Paul
3
@Lionel_Messi10 To trzeba było go brać z River, bo teraz to jego cena będzie zaporowa.
4
@SuperPatsonFCB To będzie festiwal gry obronnej w wykonaniu Polaków. Jak sobie pomyślę, że Glik będzie musiał nadążać za szybkymi Meksykanami to mam flashbacki z mundialu w Rosji, gdzie Pazdan przez pół boiska gonił za Cuadrado i był od niego wolniejszy, mimo, że Kolumbijczyk biegł z piłką.
0
@AmigoBlancos To coś nie w tą stronę ta remontada
5
@AmigoBlancos No to niech jeszcze przestaną punktować i będziemy zadowoleni.
0
@Kgorecki2500 Dziś zadziała efekt nowej miotły. Aston to bierze.
0
@Kamiloza91 Piękny to byłby sezon.
0
@Danny Gaucho No jeśli założyć, że Suarez trafiłby jakieś 8/10 tych karnych i doliczyć mu to do jego bramek, to jego wynik byłby jakiś kosmiczny.
0
@Danny Gaucho Z ciekawości zapytam, ile karnych strzelał Gerrard w tamtym sezonie?
3
@Deeespacito Momentami klasa światowa, momentami poziom okręgówki - czyli typowy Dembouz
0
@Rewolucja123 Fati widać, że nie w formie, ale chłopak wszedł i prawie odrazu doszedł do 3 sytuacji bramkowych (po pierwszej De Jong strzelił gola). Druga rzeczą, która rzuciła się w oczy to ta, o której wspomniałeś - gra na ścianę z Lewym. Niech pracuje ciężko, poprawi skuteczność to jeszcze będą z niego ludzie.
1
@Kessie I tylko dwie Ligi Mistrzów przez 27 lat? La Bamba by go wywaliła po 3 latach przerwy bez tego pucharu.
1
@K4tsuuu Nie, to kolejny ekspert z internetu, któremu wydaje się, że ma o czymkolwiek pojęcie.
0
@korn234 To udaj się do okulisty. De Jong bardzo ładnie napędzał ataki Barcelony swoimi rajdami, do tego prawie non stop pod grą. Dobrze współpracował z Albą i Ferranem. Jeden karygodny błąd, który gdyby nie Ter Stegen skończyłby się golem dla Almerii, ale poza tym bardzo poprawnie. Do tego strzelil bramke. Nie bez powodu został zawodnikiem meczu, choć ja osobiście wybrałbym Jordiego.
4
@MAGNETO Z Dembele jest ten problem, że on albo gra jak światowej klasy skrzydłowy, albo jak totalny, ślepy placek przewracający się o własne nogi. Nigdy nic pomiędzy.
2
@MAGNETO Alba w meczach, w których nie trzeba dużo pracować w defensywie zawsze będzie świetny.
0
Choupo-Moting to chyba formę życia złapał obecnie.
0
@AmigoBlancos Ciężko wyrokować na ten moment. Guti, Raul czy Arbeloa jeszcze niczego poważnego nie trenowali. Xavi i Alonso dopiero zaczynają. Gerrard dobra robota w Rangersach, w Aston na początku też, lecz potem klapa. Na razie najwięcej z nich osiągnął Gattuso (wygrany Puchar Włoch), ale i tak nigdzie na długo nie zagrzał miejsca. Żaden z nich nie osiąga wyników, które pozwalałby spokojnie porównywać ich do największych (choć start ligi w wykonaniu Xaviego uważam za udany). Guardiola, czy Klopp to trenerzy wybitni, więc trudno będzie im dorównać. Poczekamy zobaczymy, ale myślę, że nasz Xavi, Raul i może Xabi Alonso mają potencjał na bycie dobrymi trenerami.
6
@Sysia11 Nie wiem co by się musiało stać, żeby Bayern go wypuścił.
10
@Luciano99 To on w ogóle miał swój prime?
7
@takisobiektos Guardiola kolejny raz wyjaśnia go z klasą.
2
@Kamiloza91 Jakościowy na już to tylko Cancelo i Reece James. Opcje nierealne więc zostaje nam szukać kogoś z potencjałem jak Pedro Porro, albo ten Arnau Martinez z Girony.
No chyba, że pewien 40 letni Brazylijczyk, który trenuje obecnie z rezerwami zrobi trzeci powrót ;D
0
@Criss18Barca Tak powinien.
0
@lukaszmatusiewicz Brazylia, Francja, Argentyna, Hiszpania i Niemcy. W tej kolejności
20
Pique - człowiek charyzma, z silnym charakterem. Potrafił celnie wbić szpileczke. Coraz mniej takich w obecnej piłce. Jeszcze raz dzięki za wszystko legendo!
0
@Uukasz_93 Co się stało z Wolnym? Tak pięknie rozwijał się za Horngachera. Z każdym konkursem był coraz lepszy. Pamiętam drużynówke chyba w Titisee, gdzie był najlepszy z naszych. Od przyjścia Dolezala chłop jest po prostu słaby, z przebłyskami na mamutach, gdzie po prostu potrafi latać.
11
@Irmscher10 Dokładnie. W 10 sekund miałby go w bocznej i dosiadzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kessie Xaviemu założyć meczówke to wyglądałby jak zawodnik tej drużyny.
1
Kto w ogóle wpadl na taki durny pomysł?