7

@PatrychoO Wreszcie ukazała się jego niemiecka natura

3

Cytaty znanych ludzi: "Barça wygrała 8:0 z Almerią? No to zobaczymy, czy nam też strzeli tyle goli."

0

@Nieznajomy Dobra Piątek, mimo, że jest słaby to jeszcze od biedy się obroni, ale reszta?

0

Już braku Krychowiaka się nie spodziewałem, bo ten gość czy gra w klubie, czy nie jest w kadrze od wielu lat non stop. Jednak powołania dla Jędzy, Damiana Szymańskiego, Grosickiego, czy Piątka to są chyba jakieś żarty.

0

@Antimadridista_WR Kumpel Czesiu zabiera ich na wycieczkę

5

@koksik2700 Neymar jeśli chodzi o skilla i czyste umiejętności go czapką nakrywa.

0

@RosjaninBut Mają rozmach

2

@Katalonbar Zdecydowanie lepszy Frankowski niż jakieś Józwiaki, Kapustki, czy Puchacze, ale no to jest polska kadra. Nie spodziewam się racjonalnych decyzji

0

@takisobiektos Pomoc średniawa jak nie wiem.

1

0

@Messi1992 Kolejny dobry wynik dla Napoli. 8 punktów nad wiceliderem. Słabe Juve i Inter, nierówny Milan. Jak nie w tym sezonie, to już chyba nigdy.

3

@Dertinho Chłop jest już piłkarskim wrakiem. Starszy Dani Alves go dupą wciąga

1

@FcBarcelonaFanMSN Oby bez kontuzji.

5

@Criss18Barca Już wystarczy wspomnieć, że w Eliminacjach wyprzedzili Japonię, czy Australię. To nie są takie boby, jak się większości wydaje.

5

@Rewolucja123 Nie, wtedy powie, że od zawsze wierzył w Xaviego

1

@macio_944 Sam swoimi żałosnymi występami i pajacowaniem sobie na to zasłużył.

11

@taris Jak on kiedyś zostanie prezydentem tego klubu to przecież wszystkich tych prezesów ligi, sędziów szlag jasny trafi i krew nagła zaleje

29

Dariusz Szpakowski: "Proszę się nie martwić. Kartki z meczów ligowych nie liczą się na mundialu."

4

@Worny Nie ma chyba w Europie klubu, w którym tak wielu młodziaków stanowiłoby już o sile zespołu. Dlatego ta nasza nierówna gra mnie nie dziwi. W tym wieku chłopaki mają prawa mieć wahania formy

0

@Kgorecki2500 Madryciaki to by mu dali na 24 kolejki najlepiej. Antypolaki jedne. Jednak no głupie zachowanie Roberta w tym meczu, nie ma co zaklinać rzeczywistości.

0

@RosjaninBut Ocena 1 adekwatna za ten mecz niestety.

86

Tebas do Laporty: Zawieszę też twoją matkę, babkę. Zawiesze wszystkich na literę L. Rozumiesz?

0

@Worny Pique się w tańcu nie cyndoli.

2

@tristan87 Polewaj Sławek

60

Cep z Eleven się czepia Lapcia o świętowanie. Pan Joan to szef i może robić co mu się podoba. Chce świętować, to świętuje. Chce potańczyć, to tańczy. Chce się napić, to pije. Jak będzie chciał pójść do muzeum lotnictwa, to pójdzie to muzeum lotnictwa bulwa jego mać.

0

@Kszysiek7 W czwartek po meczu z Cadizem będzie jeszcze gorzej.

23

37/42 punkty zdobyte, 5 goli straconych po 14 kolejkach. To jest nasz najlepszy start w lidze od dawna. Świetnie i oby tak dalej.

1

@Worny Dla niego tego kilka minut pod presją to bardzo dużo. Dostał chłopak duże zaufanie.

11

Podczas meczu:
- Xavi sabotuje mecz
- Ta drużyna nie ma mentalu
- Raphinha na razie więcej płacze niż gra
- Frenkie jest niepotrzebny i już od lata miał byc w Manchesterze.

Pięknie chłopaki powyjasniali. Wygrać na takim trudnym terenie, grając większość meczu w 10 to jest coś. To jest kapitalny rezultat. Chłopaki pokazali charakter. Najpiękniejsze jest to, że Barca na tego lidera po prostu zasługuje.
Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo.

2

@Matmad Na razie wyjaśnione. Jak tak się skończy to powiedzą, że fart.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?