Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@dniel Z Meksykiem 2:0 w plecy, z Arabią 1:1, z Argentyną 3:0 w plecy.
0
@Messibestplayerintheworld Panie Alemany, daj Pan spokój z tym Dalotem, czy Pavardem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VegetaPolska Prawdziwy fenomen tego sportu. Taki przeciętniak, a ciągle ktoś go bierze do jazdy
5
@draxidox Akurat w interesie Polski jest to, żeby te miliardy na wsparcie Ukrainy jednak szły.
Jak się ruskim odpuści to oni wrócą. Za każdym razem niestety wrócą...
2
@Wossi61FCB Ja to samo. Liczyłem na jakieś podsumowanie całego serialu, wspomnienie Babki, Edzia, Boczka, Paździocha, a tu po prostu kolejny słaby odcinek
3
@kynio302 No trudno. Do tej pory byl to Fajnie rozwijający się projekt. Szkoda Ediego Howe'a
0
@Emhyr Jak ciepły, to mógłbym w takim drzewo rąbać.
1
@PatrychoO Szkoda, że nikt nie zrobił jakiegoś fajnego podsumowania w ostatnim odcinku jak np. w Alo Alo. Ferdek siedzący z Halinka i wspominający najlepsze motywy z Pazdziochem, Boczkiem, Edziem i Babka to byłoby fajne zwieńczenie serialu. Ten ostatni odcinek to jakieś totalne nieporozumienie
3
Wszyscy wiedzą, że podlaska to najlepsza jest kiełbaska.
Arnold Boczek? Top!
20
@4drian0 Tomek jest w porządku gość.
15
@Cotutajsiedzieje To jest ta bomba o Messim na okładki gazet? To nieźle
3
@kynio302 Trzeba było zrobić jeszcze za życia odcinek pożegnalny z Pazdziochem i Boczkiem. Ciągniecie tego później i tak nie miało sensu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
@macio_944 Tamtą kadrę aż się chciało oglądać. Mogliśmy z każdym grać jak równy z równym
4
@PatrykBarca Gdyby nie wojna na Ukrainie, to Czesio też grałby dziś sparing po wpierdolu w barażach od ruskich w Moskwie.
1
Gadaj zdrów. Messi odpowie na boisku
0
@Lathspell No mocniejsze drużyny mamy w grupie, więc wszystko mozliwe
1
Vidal po ostrym melanżu lepiej w bramkę celuje niż nasze talenty.
0
Czesiek dawaj Jędrzejczyka na boisko. Niech pokaże parę myczków
1
@FcPortoFan1999 Jak z Meksykiem nie wygramy to będziesz mógł przestać się obawiać, bo będzie po wszystkim.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@macio_944 Polska na mundialu w 2018 lepiej nie wyglądała
2
Szczerze mówiąc, to parsknalem smiechem, gdy usłyszałem nazwisko Scaloniego w kontekście kolejnego trenera Abicelestes. Uważałem, że to kolejny trener z łapanki, bez doświadczenia, który zaprowadzi tą kadrę donikąd. Bardzo się pomyliłem. Poukładał to gość niesamowicie, ma wyniki, a przy tym grają na prawdę niezłą piłkę. Szacun się należy.
5
@J4no No myślę, że Krychowiak byłby wyzywany od idiotów i słusznie zresztą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Pawel13sz Messi asysta/patelnia na podbudowanie pewności siebie młodego Alvareza przed turniejem. Pan Kapitan
0
@ChampionLW Po ewentualnej wygranej z Chile już będą.
0
@tristan87 Góralski przy Medelu wymięka
0
@Kwasiak98 Do tego mają dobrego trenera, który umie w turnieje reprezentacyjne.