1

@dniel Z Meksykiem 2:0 w plecy, z Arabią 1:1, z Argentyną 3:0 w plecy.

0

@Messibestplayerintheworld Panie Alemany, daj Pan spokój z tym Dalotem, czy Pavardem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VegetaPolska Prawdziwy fenomen tego sportu. Taki przeciętniak, a ciągle ktoś go bierze do jazdy

5

@draxidox Akurat w interesie Polski jest to, żeby te miliardy na wsparcie Ukrainy jednak szły.
Jak się ruskim odpuści to oni wrócą. Za każdym razem niestety wrócą...

2

@Wossi61FCB Ja to samo. Liczyłem na jakieś podsumowanie całego serialu, wspomnienie Babki, Edzia, Boczka, Paździocha, a tu po prostu kolejny słaby odcinek

3

@kynio302 No trudno. Do tej pory byl to Fajnie rozwijający się projekt. Szkoda Ediego Howe'a

0

@Emhyr Jak ciepły, to mógłbym w takim drzewo rąbać.

1

@PatrychoO Szkoda, że nikt nie zrobił jakiegoś fajnego podsumowania w ostatnim odcinku jak np. w Alo Alo. Ferdek siedzący z Halinka i wspominający najlepsze motywy z Pazdziochem, Boczkiem, Edziem i Babka to byłoby fajne zwieńczenie serialu. Ten ostatni odcinek to jakieś totalne nieporozumienie

3

Wszyscy wiedzą, że podlaska to najlepsza jest kiełbaska.


Arnold Boczek? Top!

20

@4drian0 Tomek jest w porządku gość.

15

@Cotutajsiedzieje To jest ta bomba o Messim na okładki gazet? To nieźle

3

@kynio302 Trzeba było zrobić jeszcze za życia odcinek pożegnalny z Pazdziochem i Boczkiem. Ciągniecie tego później i tak nie miało sensu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

@macio_944 Tamtą kadrę aż się chciało oglądać. Mogliśmy z każdym grać jak równy z równym

4

@PatrykBarca Gdyby nie wojna na Ukrainie, to Czesio też grałby dziś sparing po wpierdolu w barażach od ruskich w Moskwie.

1

Gadaj zdrów. Messi odpowie na boisku

0

@Lathspell No mocniejsze drużyny mamy w grupie, więc wszystko mozliwe

1

Vidal po ostrym melanżu lepiej w bramkę celuje niż nasze talenty.

0

Czesiek dawaj Jędrzejczyka na boisko. Niech pokaże parę myczków

1

@FcPortoFan1999 Jak z Meksykiem nie wygramy to będziesz mógł przestać się obawiać, bo będzie po wszystkim.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@macio_944 Polska na mundialu w 2018 lepiej nie wyglądała

2

Szczerze mówiąc, to parsknalem smiechem, gdy usłyszałem nazwisko Scaloniego w kontekście kolejnego trenera Abicelestes. Uważałem, że to kolejny trener z łapanki, bez doświadczenia, który zaprowadzi tą kadrę donikąd. Bardzo się pomyliłem. Poukładał to gość niesamowicie, ma wyniki, a przy tym grają na prawdę niezłą piłkę. Szacun się należy.

5

@J4no No myślę, że Krychowiak byłby wyzywany od idiotów i słusznie zresztą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Pawel13sz Messi asysta/patelnia na podbudowanie pewności siebie młodego Alvareza przed turniejem. Pan Kapitan

0

@ChampionLW Po ewentualnej wygranej z Chile już będą.

0

@tristan87 Góralski przy Medelu wymięka

0

@Kwasiak98 Do tego mają dobrego trenera, który umie w turnieje reprezentacyjne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?