0

@FcPortoFan1999 Skończymy tak samo. Nie ma co bronić tego betona trenerskiego. Potrzeba nam trenera z prawdziwego zdarzenia

3

Theo zdecydowanie lepszy od brata

0

@FcPortoFan1999 Australia też jeszcze nie przegrała

0

@michal26 Bez względu na wynik na mundialu, dla mnie Michniewicz jest do zwolnienia. Nie robimy progresu, nie ma nic do zaoferowania oprócz bronienia się. Wylosowaliśmy grupę eliminacji euro, w której nie musimy się spinac. Możemy spokojnie budować zespół. Ogarnięty trener zza granicy zrobiłbh z tego drużynę walcząca i grająca na poziomie. Jest z czego rzeźbić. Wystarczy chcieć

3

@michal26 Z tym trenerem nie ma mowy. Kisimy się w tej polskiej myśli szkoleniowej, marnujemy ostatnie lata Lewandowskiego i potencjał tej drużyny

0

@GeneralXavi Argentyna 2:1 Meksyk
Polska 1:1 Arabia

5

@bartekvisca Mamy w kadrze zawodników Barcelony, Juve, Napoli, Feeyenordu, Wolfsburga, Lens a nie umiemy nic pograć do przodu. Tu potrzeba trenera z prawdziwego zdarzenia, a nie kolejnego polskiego murarza.

6

Wczoraj: "Argentyna bez szans z Dania, czy Francją"
Dziś: Francja, Dania, Argentyna walczą o to, kto bardziej da dupy

7

@Barwindg Nie. My w ogóle nie umiemy grać

0

@IronSanHybrid z tysiąc razy oglądałem ten serial

1

@Cotutajsiedzieje Zachował się jak gówniarz

0

@Kamiloza91 Jak on ma grać, skoro jest ofensywnym graczem, a trener chcę się tylko bronić.

1

@prokofiew To tak samo jak Ronaldo. Piłkarz lecący obecnie bardziej na marketingu, niż na wynikach sportowych. Gość jest tragiczny od początku sezonu, a przekaz idzie taki jakby był ofiara indolencji reszty kolegów i trenera

1

@konajoncek Z taką grą jak dziś? To remis 0:0 maks. Nasi nie chcą atakować, a Arabia może akurat nie strzeli. Są wybiegani, przygotowanie taktycznie. Podsumowując - będzie bardzo ciężko

6

@Colon Można też jak Messi dziś. Po prostu źle wykonany karny. Lewy nie udźwignął presji. Każdemu się zdarza

0

@wojopancer Juz widzę nasza wygrana z wybiegana Arabia. Remis to jest maks

0

@kamiVeB Tak, z Argentyna będą wciry.

0

@ptrx Chyba od końca.

0

@Cariones Rickiego Martina

1

Trzeba było Glikowi dać kopać. Trafiłby na 100%

2

@Rust_Cohle Na to wychodzi panie Kohel

0

Obiektywnie panowie. Nie ma bardziej ślizgającej się drużyny od naszej.

1

@Uukasz_93 Z Kulesza jako prezesem? Nie oczekuj sensownego trenera.

0

@tomek8756 Barcy Koemana czasem udawało się zagrac dobry mecz.

3

Zdecydowanie najgorszy mecz tego mundialu jak do tej pory.

3

@JohnnyBarca Jutro Andrzej nam wolne zrobi?

6

@Nazio87 Trzeba stanowczo skończyć z tym gównem.

4

Panie Kulesza, po mundialu wsiadaj Pan w samolot do Arabii i leć po tego ich trenera. Gość to fachowiec, zawsze robi robotę w kadrach. Do tego ma polskie korzenie.

4

@gaucho104 Zasługa trenera Arabii. Kapitalnie przygotował drużynę do tego spotkania. Szkoda, że PZPN się do niego nie odezwie...

0

@P33ck I tak Hiszpania najlepsza z tego grona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?