Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Skończymy tak samo. Nie ma co bronić tego betona trenerskiego. Potrzeba nam trenera z prawdziwego zdarzenia
3
Theo zdecydowanie lepszy od brata
0
@FcPortoFan1999 Australia też jeszcze nie przegrała
0
@michal26 Bez względu na wynik na mundialu, dla mnie Michniewicz jest do zwolnienia. Nie robimy progresu, nie ma nic do zaoferowania oprócz bronienia się. Wylosowaliśmy grupę eliminacji euro, w której nie musimy się spinac. Możemy spokojnie budować zespół. Ogarnięty trener zza granicy zrobiłbh z tego drużynę walcząca i grająca na poziomie. Jest z czego rzeźbić. Wystarczy chcieć
3
@michal26 Z tym trenerem nie ma mowy. Kisimy się w tej polskiej myśli szkoleniowej, marnujemy ostatnie lata Lewandowskiego i potencjał tej drużyny
0
@GeneralXavi Argentyna 2:1 Meksyk
Polska 1:1 Arabia
5
@bartekvisca Mamy w kadrze zawodników Barcelony, Juve, Napoli, Feeyenordu, Wolfsburga, Lens a nie umiemy nic pograć do przodu. Tu potrzeba trenera z prawdziwego zdarzenia, a nie kolejnego polskiego murarza.
6
Wczoraj: "Argentyna bez szans z Dania, czy Francją"
Dziś: Francja, Dania, Argentyna walczą o to, kto bardziej da dupy
7
@Barwindg Nie. My w ogóle nie umiemy grać
0
@IronSanHybrid z tysiąc razy oglądałem ten serial
1
@Cotutajsiedzieje Zachował się jak gówniarz
0
@Kamiloza91 Jak on ma grać, skoro jest ofensywnym graczem, a trener chcę się tylko bronić.
1
@prokofiew To tak samo jak Ronaldo. Piłkarz lecący obecnie bardziej na marketingu, niż na wynikach sportowych. Gość jest tragiczny od początku sezonu, a przekaz idzie taki jakby był ofiara indolencji reszty kolegów i trenera
1
@konajoncek Z taką grą jak dziś? To remis 0:0 maks. Nasi nie chcą atakować, a Arabia może akurat nie strzeli. Są wybiegani, przygotowanie taktycznie. Podsumowując - będzie bardzo ciężko
6
@Colon Można też jak Messi dziś. Po prostu źle wykonany karny. Lewy nie udźwignął presji. Każdemu się zdarza
0
@wojopancer Juz widzę nasza wygrana z wybiegana Arabia. Remis to jest maks
0
@kamiVeB Tak, z Argentyna będą wciry.
0
@ptrx Chyba od końca.
0
@Cariones Rickiego Martina
1
Trzeba było Glikowi dać kopać. Trafiłby na 100%
2
@Rust_Cohle Na to wychodzi panie Kohel
0
Obiektywnie panowie. Nie ma bardziej ślizgającej się drużyny od naszej.
1
@Uukasz_93 Z Kulesza jako prezesem? Nie oczekuj sensownego trenera.
0
@tomek8756 Barcy Koemana czasem udawało się zagrac dobry mecz.
3
Zdecydowanie najgorszy mecz tego mundialu jak do tej pory.
3
@JohnnyBarca Jutro Andrzej nam wolne zrobi?
6
@Nazio87 Trzeba stanowczo skończyć z tym gównem.
4
Panie Kulesza, po mundialu wsiadaj Pan w samolot do Arabii i leć po tego ich trenera. Gość to fachowiec, zawsze robi robotę w kadrach. Do tego ma polskie korzenie.
4
@gaucho104 Zasługa trenera Arabii. Kapitalnie przygotował drużynę do tego spotkania. Szkoda, że PZPN się do niego nie odezwie...
0
@P33ck I tak Hiszpania najlepsza z tego grona.