Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SinMistico Jakbym wygrał z Argentyna, a potem obejrzał mecz Polski z Meksykiem, to też bym się nie bał.
2
@Kibic1998 Jak dziś nic nie pokażą, to niech się już pakują do domu.
3
@Rewolucja123 Tylko, że w przeciwieństwie do naszych, grali z faworytem do złota i jedna z najlepszych technicznie drużyn na tym turnieju, a nie cienkim Meksykiem. Oczekiwałes, że chłopaki z ligi arabskiej będą 45 minut tłamsić Argentyne? Strzelili 2 bramki i przeszli do skutecznej obrony.
Jednak zgodzę się, że wydźwięk po tym meczu jest błędny. Narracja jest taka, jakby Argentyna strzalu na bramkę nie oddała. Drużyna Messiego była lepsza w tym meczu. Arabowie wykorzystali swoje szanse. Tyle, albo aż tyle.
0
To może być ostatni sezon Pana Kamila Stocha. Niby cały czas skacze, ale jakoś nie widać tej werwy co kiedyś. Coraz częściej popełnia jakieś błędy. Podejrzewam, że miejsca w drugiej dziesiątce go nie satysfakcjonują i może w końcu powiedzieć "dość"
1
@maroon A później ograją nas w meczu o honor i polecimy razem z nimi.
3
Luis Enrique pokazujący Ferranowi co mu grozi jeśli zrani jego córkę.
https://zapodaj.net/c9f0f5bf0681b.jpg.html
5
@Antimadridista~ Lucho: "Nie mów do mnie tato"
8
@pt9 Skandalem to jest to, że on w ogóle został selekcjonerem. Wielki taktyk i motywator, który nawet Legię potrafił spuścić do strefy spadkowej.
1
@Barca_Big_Moment Nie zdobył żadnego gola z gry chlopie. Sędzia przerwał grę gwizdkiem, bo uznał, że był faul. Ronaldo uderzył po gwizdku. Czyli żadnego gola nie było. To nie była nieuznana bramka.
5
Iran vs USA o wyjście z grupy. Będzie meczycho
1
Brawo Iran. Tak się gra w piłkę
0
@Kgorecki2500 Wyszlibyśmy obsrani jak na Meksyk. Nic by z tego nie było
0
Genialne to podanie do Azmouna bylo
1
@MESSIah16 Z takim antyfutbolem nie da się dojść do strefy medalowej.
5
@AmigoBlancos To jest Kwiatkowski. Normalne u niego
1
Iran też lepszy od nas. Czyli już tylko Katar i Kostaryka słabiej od nas się zaprezentowaly
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@karol97 Remis nic nam nie daje, tu muszą być 3 punkty, a żeby były, to trzeba strzelać w bramkę. Niestety jest to całkowicie sprzeczne z filozofią gry Czesia, więc nie wróżę nam jakiegoś sukcesu.
0
@patryk355 Trudno mieć mentalność zwycięzcy jak trener to śmieszny minimalista, który wmawia im, że jesteśmy słabsi i musimy się bronić.
2
Już wiadomo po co Jędza pojechał. Na konferencje będzie chodził
0
@BeziteX Nie strzelił żadnej bramki. Strzał Ronaldo był po gwizdku sędziego, nie anulował mu bramki. To są dwie różne sytuacje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@marcinK0000 Zagrał średnio ze wskazaniem na słabo. Na mvp nie zasłużył
14
@Pawel13sz Ale szef
0
Brazylia potwierdza aspiracje do złota. Dobrze się to ogląda
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston Się zdziwi mocno jak 4 południowo-amerykanskie drużyny wyjdą z grupy
1
Mocny kandydat do bramki turnieju i nagrody Puskasa
0
@trolownik Zagrał słabo. Nie zasłużył na mvp
0
@Kgorecki2500 Ruskim też byś kibicował?