Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KlonaZepan Szczerze to czym się podniecać w przypadku Polski na Euro 2016? Każdy mecz przepychany 1:0 albo w karnych. Na wielkim turnieju styl to drugorzedna sprawa. Jakby wygrali wtedy ten finał, to rękę dałbym sobie uciąć, że nikt dziś nie wspominalby tego jak wygrali, tylko to, że wygrali i Messi podniósł Puchar.
1
@hayek Jak dostaniemy w dupe to będzie bardzo slabo, a nie fajnie.
0
@Derean 4 lata w piłce to bardzo dużo.
1
@Rewolucja123 No przecież wiadomo, że ta porażka Argentyny nie przekreśla. Wszystko zależy od tego jak zareagują, czy będzie ta sportowa złość
0
Argentynczycy grali jakby myśleli, że jak nie przegrali od dwóch lat, to już nigdy nie przegrają i samo się wygra. Nie ma tak. Bardzo ciekawe jak zareagują.
0
Sensacja stała się faktem. Jesli dziś przegramy, to będziemy głęboko w dupie.
0
@koksik2700 Ale był karny i jest 1:2. Uwielbiam takie gadanie
1
@Cochise Nie zostanie, bo mam mistrzostwo Portugalii na kuponie
2
@Kgorecki2500 Z jedna wrzucą jeszcze. Arabia to nie są chłopaczki do bicia jak Katar i nie będą tracić niewiadomo ile bramek
1
Arabia to nie będą ogórki do bicia. Będą z nimi kłopoty
0
@Dieselzor Dlatego tym bardziej śmieszyło mnie "straszenie" ich Jacusiem Góralskim
0
@ranger3120 Zalewski niczym się nie wyróżnia. Ostatnio słaby w Romie. Ma talent, ale to jeszcze bardzo odległa melodia przyszłości.
2
@Katalończyk 99 Jak wygrają to narracja będzie taka, że na mistrza idziemy
1
@esem91 Dużo zdrowia zostawili, ale widać było zaangażowanie. Chciałbym żeby nasi reprezentanci tak grali
26
Zajebisty mecz. Najlepszy tego turnieju jak do tej pory.
4
@fart Po ludzku to się Walii ten gol należał. Lepsi są w drugiej połowie
0
Dużo zdrowia zostawiają chłopaki na boisku. Świetna intensywność tego meczu
2
@barcelonista80 Saka
0
Śmierdzi golem dla Walii. Siedli Amerykanie mocno
0
@TR3YWAY Remis możliwy. Dobry moment mają
2
@Rust_Cohle Te koszulki Liverpoolu z Carlsbergiem... Piękne klasyczki.
0
@FabianMrozek Chyba sam w to nie wierzysz
3
Świetna pierwsza połowa w wykonaniu USA. Szacun się należy
0
@maroon Nie było ich tak słychać.
5
@Deviler Nasi przy takim tempie, po 10 minutach lezeliby na murawie.
1
Pięknie USA. Zawsze cieszy, gdy autobusiarze dostają bramke
1
Chyba pierwszy mecz tego mundialu, na którym jest prawdziwa mundialowa atmosfera na stadionie.
3
Ależ głupie faule Jankesów. Zupełnie niepotrzebne, w środkowej strefie boiska
1
@Janiama USA 1:2 Walia
3
@arasz1819 Nigdy się nie nauczą