0

@KlonaZepan Szczerze to czym się podniecać w przypadku Polski na Euro 2016? Każdy mecz przepychany 1:0 albo w karnych. Na wielkim turnieju styl to drugorzedna sprawa. Jakby wygrali wtedy ten finał, to rękę dałbym sobie uciąć, że nikt dziś nie wspominalby tego jak wygrali, tylko to, że wygrali i Messi podniósł Puchar.

1

@hayek Jak dostaniemy w dupe to będzie bardzo slabo, a nie fajnie.

0

@Derean 4 lata w piłce to bardzo dużo.

1

@Rewolucja123 No przecież wiadomo, że ta porażka Argentyny nie przekreśla. Wszystko zależy od tego jak zareagują, czy będzie ta sportowa złość

0

Argentynczycy grali jakby myśleli, że jak nie przegrali od dwóch lat, to już nigdy nie przegrają i samo się wygra. Nie ma tak. Bardzo ciekawe jak zareagują.

0

Sensacja stała się faktem. Jesli dziś przegramy, to będziemy głęboko w dupie.

0

@koksik2700 Ale był karny i jest 1:2. Uwielbiam takie gadanie

1

@Cochise Nie zostanie, bo mam mistrzostwo Portugalii na kuponie

2

@Kgorecki2500 Z jedna wrzucą jeszcze. Arabia to nie są chłopaczki do bicia jak Katar i nie będą tracić niewiadomo ile bramek

1

Arabia to nie będą ogórki do bicia. Będą z nimi kłopoty

0

@Dieselzor Dlatego tym bardziej śmieszyło mnie "straszenie" ich Jacusiem Góralskim

0

@ranger3120 Zalewski niczym się nie wyróżnia. Ostatnio słaby w Romie. Ma talent, ale to jeszcze bardzo odległa melodia przyszłości.

2

@Katalończyk 99 Jak wygrają to narracja będzie taka, że na mistrza idziemy

1

@esem91 Dużo zdrowia zostawili, ale widać było zaangażowanie. Chciałbym żeby nasi reprezentanci tak grali

26

Zajebisty mecz. Najlepszy tego turnieju jak do tej pory.

4

@fart Po ludzku to się Walii ten gol należał. Lepsi są w drugiej połowie

0

Dużo zdrowia zostawiają chłopaki na boisku. Świetna intensywność tego meczu

2

0

Śmierdzi golem dla Walii. Siedli Amerykanie mocno

0

@TR3YWAY Remis możliwy. Dobry moment mają

2

@Rust_Cohle Te koszulki Liverpoolu z Carlsbergiem... Piękne klasyczki.

0

@FabianMrozek Chyba sam w to nie wierzysz

3

Świetna pierwsza połowa w wykonaniu USA. Szacun się należy

0

@maroon Nie było ich tak słychać.

5

@Deviler Nasi przy takim tempie, po 10 minutach lezeliby na murawie.

1

Pięknie USA. Zawsze cieszy, gdy autobusiarze dostają bramke

1

Chyba pierwszy mecz tego mundialu, na którym jest prawdziwa mundialowa atmosfera na stadionie.

3

Ależ głupie faule Jankesów. Zupełnie niepotrzebne, w środkowej strefie boiska

1

@Janiama USA 1:2 Walia

3

@arasz1819 Nigdy się nie nauczą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?