1

@mcsarna Arteta i tak nie zostawi Arsenalu w najbliższej przyszłości. Jak już ma być opcja, to ewentualnie za jakieś 4/5 lat

1

@Lionel_Messi10 Scaloni ma jakiś problem z Lisandro? Chłopak jest starterem w United, wnosi ich obronę na wyższy poziom, po prostu szefuje, a tu ciągle gra elektryczny Otamendi w pierwszym.

10

@draxidox Daniel Obajtek - prosty wójt z zadupia, dzięki znajomościom i sympatii prezesa zaczyna dymac wszystkich Polaków na kasę. Zobacz jak

40

@tbas I jeszcze ciągle +30% poparcia. Czyli suweren nie widzi, że jest dymany, albo po prostu to lubi.

7

@Michael24 Bez względu na wynik na tym mundialu Czesiek jest do zwolnienia. Mając taki potencjał, nie można tak grać.
Niestety z obecnymi szefami PZPN nie wierzę, że będzie jakaś zmiana na lepsze. Wywala Michniewicza, to przyjdzie Probierz i będzie to samo.

1

@koksik2700 Michniewicz = Brzęczek. Chociaz w sumie, to za Brzęczka potrafiliśmy wymieniać kilka podań i tworzyć jakieś sytuację z przodu.

1

@MESSIah16 City ma swojego Fergusona

0

@Majczel97 Ponoć jakas poważna kontuzja, ale nic oficjalnego.

0

@Majczel97 USA z Walia lepsze.

13

Komentarz usunięty

6

@Chaoss No Leao może postrzelać.

1

Dawać Kanada brameczke

1

Piłka jest okrutna. Dawać Kanada po remis.

0

@Chaoss Już raz się próbował murować z Belgia. Skończyło się wiadomo jak.

0

W każdej reprezentacji jest przynajmniej jeden gość, który na skrzydle szybko potrafi przyjąć, zrobić różnice 1 na 1, pójść w drybling, z pokrętlem w nodze. Ładnie chodzą skrzydełka w Kanadzie teraz.
Gdy u nas skrzydłowy dostaje piłkę to gra do tyłu, albo wypuszcza sobie piłkę daleko i po prostu za nią biegnie.

2

@Barca1992 No będą mieć dużo ciężej niż Argentyna. Im zostały średnia Polska i Meksyk. Niemcy mają mocną Hiszpanię przed sobą.

5

@konajoncek Kostaryka przynajmniej potrafi kilkoma podaniami przemieścić się pod pole karne Hiszpanii. Rzadko to rzadko, ale czasem im się udaje. My z dużo słabszym niż Hiszpania Meksykiem graliśmy tylko lage.

2

@cris2706 Coz poradzić, że tak wybitny zawodnik musi w klubie grać z takimi plackami

6

@AlexDark00 Oni potrafią i chcą grać w piłkę. My nie potrafimy i nie chcemy grać.

0

@T^L Co tu porównywać. Jeden ma 18 lat i gra w pierwszym składzie Barcelony i swojej reprezentacji. Drugi ma 23 i jeszcze o takie kluby się nawet nie otarł. Ze 2 półki niżej Szymański jest.

1

Xavi zmieniaj wykonawcę karniaczkow. Pewny Ferranik

1

@Vamosdembouz Dalej piecze

0

@Zoker Laga na Robercika była grana i autobus byl stawiany

1

@barcelonaLM To muszą być piękne chwile dla kibiców United. Zgniłe jajo poza klubem, a teraz jeszcze to info o sprzedaży

0

@Encore Griezmann zawsze dobrze gra na takich turniejach

3

Piękny Giroud>Benzema

3

@macio_944 Jak się faza grupowa skończy będziemy oceniac

3

Bez Benzemy lepiej jakoś grają

3

Mocna będzie Francja. Dembele i Mbappe na bokach robią robotę, Griez zawsze jest dobry na turniejach + Giroud. Dziś świetny też Theo

2

@fart To byłby koniec złudzen o mistrzostwie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?