Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mcsarna Arteta i tak nie zostawi Arsenalu w najbliższej przyszłości. Jak już ma być opcja, to ewentualnie za jakieś 4/5 lat
1
@Lionel_Messi10 Scaloni ma jakiś problem z Lisandro? Chłopak jest starterem w United, wnosi ich obronę na wyższy poziom, po prostu szefuje, a tu ciągle gra elektryczny Otamendi w pierwszym.
10
@draxidox Daniel Obajtek - prosty wójt z zadupia, dzięki znajomościom i sympatii prezesa zaczyna dymac wszystkich Polaków na kasę. Zobacz jak
40
@tbas I jeszcze ciągle +30% poparcia. Czyli suweren nie widzi, że jest dymany, albo po prostu to lubi.
7
@Michael24 Bez względu na wynik na tym mundialu Czesiek jest do zwolnienia. Mając taki potencjał, nie można tak grać.
Niestety z obecnymi szefami PZPN nie wierzę, że będzie jakaś zmiana na lepsze. Wywala Michniewicza, to przyjdzie Probierz i będzie to samo.
1
@koksik2700 Michniewicz = Brzęczek. Chociaz w sumie, to za Brzęczka potrafiliśmy wymieniać kilka podań i tworzyć jakieś sytuację z przodu.
1
@MESSIah16 City ma swojego Fergusona
0
@Majczel97 Ponoć jakas poważna kontuzja, ale nic oficjalnego.
0
@Majczel97 USA z Walia lepsze.
13
Komentarz usunięty
6
@Chaoss No Leao może postrzelać.
1
Dawać Kanada brameczke
1
Piłka jest okrutna. Dawać Kanada po remis.
0
@Chaoss Już raz się próbował murować z Belgia. Skończyło się wiadomo jak.
0
W każdej reprezentacji jest przynajmniej jeden gość, który na skrzydle szybko potrafi przyjąć, zrobić różnice 1 na 1, pójść w drybling, z pokrętlem w nodze. Ładnie chodzą skrzydełka w Kanadzie teraz.
Gdy u nas skrzydłowy dostaje piłkę to gra do tyłu, albo wypuszcza sobie piłkę daleko i po prostu za nią biegnie.
2
@Barca1992 No będą mieć dużo ciężej niż Argentyna. Im zostały średnia Polska i Meksyk. Niemcy mają mocną Hiszpanię przed sobą.
5
@konajoncek Kostaryka przynajmniej potrafi kilkoma podaniami przemieścić się pod pole karne Hiszpanii. Rzadko to rzadko, ale czasem im się udaje. My z dużo słabszym niż Hiszpania Meksykiem graliśmy tylko lage.
2
@cris2706 Coz poradzić, że tak wybitny zawodnik musi w klubie grać z takimi plackami
6
@AlexDark00 Oni potrafią i chcą grać w piłkę. My nie potrafimy i nie chcemy grać.
0
@T^L Co tu porównywać. Jeden ma 18 lat i gra w pierwszym składzie Barcelony i swojej reprezentacji. Drugi ma 23 i jeszcze o takie kluby się nawet nie otarł. Ze 2 półki niżej Szymański jest.
1
Xavi zmieniaj wykonawcę karniaczkow. Pewny Ferranik
1
@Vamosdembouz Dalej piecze
0
@Zoker Laga na Robercika była grana i autobus byl stawiany
1
@barcelonaLM To muszą być piękne chwile dla kibiców United. Zgniłe jajo poza klubem, a teraz jeszcze to info o sprzedaży
0
@Encore Griezmann zawsze dobrze gra na takich turniejach
3
Piękny Giroud>Benzema
3
@macio_944 Jak się faza grupowa skończy będziemy oceniac
3
Bez Benzemy lepiej jakoś grają
3
Mocna będzie Francja. Dembele i Mbappe na bokach robią robotę, Griez zawsze jest dobry na turniejach + Giroud. Dziś świetny też Theo
2
@fart To byłby koniec złudzen o mistrzostwie.