Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ascend Chłopie my w tej wojnie jesteśmy, czy tego chcesz czy nie. Nasze czołgi i kraby pizgaja w ruskich na froncie aby jęczy. Wysylamy kupę broni,amunicji, sprzętu, umundurowania. Spora część natowskiego sprzętu jedzie z Polski. Przyjmujemy masę uchodźców i pomagamy im. To nie jest aktywny udział w wojnie?
Bezpośrednio polskie wojsko nigdy nie weźmie udziału w walkach na Ukrainie i żadna pojedyncza rakieta uderzająca w terytorium Polski tego nie zmieni. Jedynie tych ludzi, którzy zginęli żal.
1
@Ascend Tak celowo ostrzelali nas pociskiem przeciwrakietowym, używanym do obrony.
14
@AmigoBlancos Szkoda Nkunku. Zasłużył na grę w tym mundialu
6
@Encore Brutalne liczby dla Portugola. Stał się piątym kołem u wozu
1
@VegetaPolska Chłop płacze, że jest zmiennikiem w United, to pójdzie być zmiennikiem w Realu. Z pewnością. Tu właśnie chodzi o to, że On ma problem zaakceptować, że jego czas minął i pora pełnić inna funkcję w zespole. Carlo ogarnie mu łeb? Chłopie to nie jest małolat na początku kariery, tylko 40 letni gość, który osiągnął wszystko. Jeśli do tej pory nikt go nie ogarnął, to znaczy, że po prostu się nie da
0
Kacapom to się te rakiety nigdy nie skończą?
2
@MESSIah16 Dla mnie jak ktoś wsiada po wódzie do samochodu to jest mordercą, a nie nieumyślnym sprawcą...Tfu na takich
0
@bartulek98 Dobry timing jak zawsze w jego przypadku.
4
Pole position Kevina Magnussena w Brazylii sprawiło, że Dania dołączyła do grona państw, których reprezentanci wygrywali kwalifikacje Formuły 1. Jest ich 24.
W tym zacnym gronie między innymi Polska z jednym jedynym pole position Roberta Kubicy. Szkoda, bo mogło być ich znacznie więcej.
3
@Dembouz1899 Uczciwa cena za taki wrak piłkarza
5
@Benz Co ty gadasz? To, że w United źle się dzieje każdy wie od dawna i Ronaldo żadnej Ameryki nie odkrył. Szkoda tylko, że nie zająknął się o tym, że z Ten Haagiem Wreszcie ten klub robi krok do przodu. Facet ma pomysły, jaja i nie boi się odstawic gwiazdeczek bez formy w tym Portugola właśnie. Temu oczywiście się to nie podoba i tupie nóżką. Próbuje się wybielić, a ucieka jak szczur. Mówi o syfie w klubie, a sam też go robi. Co to za cyrk, że gość idzie udzielić wywiadu i mówi, że nie szanuje swojego trenera?
Myślałem, że taki doświadczony piłkarz jak Ronaldo ma trochę oleju w glowie, ale myliłem się. To 38 letni facet o mentalności rozkapryszonego dziecka, który jak nie dostanie tego co chce (nie zasługuje obecnie na więcej minut) to odwala szopki. Te ckliwe gadki o tym, że zależy mu na United może sobie wsadzić między bajki o tym, że jest najlepszym piłkarzem w historii. Pokazał jak mu zależy. Drużyna notuje bardzo ważna wygraną na koniec rundy, a ten wychodzi i uderza w trenera, z którym ta drużyna notuje progres.
8
@Kgorecki2500 Dla mnie i tak zawsze dobry kebsik od turasa >>> KFC, czy McDonald's
0
@Dembouz1899 Grać będzie grał, ale jak będzie w takiej formie jak ostatnio to nie postrzela
0
@Dembouz1899 Benzema to jeszcze nie wiadomo, czy w ogóle będzie grał i w jakiej formie będzie po tych ciągłych urazach
0
@antymadridista100 Mbappe/Mitrovic
3
@antymadridista100 Alvarez z Argentyny, Gakpo i odważnie uważam, że Xavi Simons może się pokazać. Musiala też raczej się pokaże, ale nie wiem czy traktować go w kategorii objawienia, skoro chłopak gra w Bayernie już pół roku na top poziomie.
1
@kulek22 Bez sensu totalnie. Teraz przez te wszystkie poprawności itp. humor i żarty z pierwszych dwóch części po prostu nie przejdą, więc tym bardziej nie wiem po co robić kolejną część
0
@Cvzx Młody nawet w piłce nie zaistnieje pewnie.
1
@Tomo1989 Mogliby Morawieckiego i Ziobrę w kamasze to wziąć
0
@VegetaPolska Znowu ten średniak w stawce?
3
@tomek8756 Nie wiem jak można lubić taka pogodę. Do tego o 16 robi się ciemno. Dramat.
0
@Bartas7VeB Jak on ma problem Omonii w LE strzelić, to gdzie do Ligi Mistrzów
10
@cris2706 Chłop wjeżdża na klub i trenera. Taką sytuację jeszcze szłoby zrozumieć rok temu jak chociaż strzelał te bramki. Obecnie to on jest tam piątym kołem u wozu, nie daje temu zespołowi kompletnie nic, wręcz przeszkadza na boisku. W obecnej sytuacji powinien się w ogóle cieszyć, że Ten Haag dawał mu minuty (i to całkiem sporo jak na ten syf, który gra), a on wychodzi i jeszcze go atakuje. Nie ma nic na obronę Ronaldo
8
@Sysia11 Najśmieszniejsze jest to, że jest spore grono ludzi, którzy jeszcze go bronią w tej sytuacji
0
@jeyx77x Zniszczył swoją legendę w Manchesterze. Gratulacje
5
@Mario96w Ronaldo, ale Verstappen Jeszcze trochę pojeździ, więc może nas zaskoczyć.
1
Jeśli jakis poważny klub z Top5 lig zgłosi się po Ronaldo, to ma po prostu głupich zarządzających.
11
@msmsms "Rozbił celowo swój bolid" Max odklejka totalna
2
@Messiah10 Maxiowi się odkleilo i myśli, że będzie dyktował zespołowi co mają robić. Ciekawe czy Horner będzie w stanie go ustawić do pionu, czy ego wystrzeliło już jak z ziemi do księżyca
5
@Encore Na top levelu to on ostatnio był ze 3 lata temu przez 2 miesiące sezonu.