6

@Lionel_Messi10 Tragedii nie ma, ale Lo Celso to był mocny punkt. Oby Di Maria wrócił do dobrej dyspozycji

0

@Rust_Cohle Zrobią papa w 1/8 jak Liverpool w Lidze Mistrzów. Czyli nie zrobią.

1

@Deviler Słowacja to też miał być żaden rywal. Wcześniej Senegal też. Jeszcze wcześniej Rosja, Czechy, Grecja w grupie i miał być łatwy awans. Widze, że Polacy nigdy nie naucza się pokory..

2

@tomek8756 Zbyt blady jak na budowlańca.

1

@Uukasz_93 Michniewicz kreuje się na takiego zabawnego wujka, a w rzeczywistości chłop jest taki śliski...

8

@esem91 Słaby co najwyżej pod względem skuteczności i decyzyjności pod bramką rywala. Cała reszta chodziła aż milo

1

Rayo Vallecano - najlepszy klub w Madrycie.

0

@kamyk_23 Bierzemy 3 punkty. 0:1 po twardej walce i przełamaniu Robercika

6

@Derean Chyba jednak Hazard. W pewnym momencie Top 3 piłkarzy na świecie, a teraz chłopa po prostu nie ma. To jak on grał w Chelsea to była poezja i chciałem go w Barcelonie bardziej niż Coutinho, czy Dembele.

0

@Aragorn33 Niech się skończy tak samo

1

@Danqoo Valverde od Top 3 na świecie, do slabiaka w 4 dni. Zobacz jak

11

Plan jest bardzo prosty. Jutro Barcelona Xaviego Hernandeza pokonuje Osassune, następnie Real w słabej dyspozycji remisuje z Cadiz i zaczynamy mundial w eleganckich nastrojach.

1

@norbi77 Przecież wystarczyło strzelić więcej bramek niż Rayo, to nie byłoby problemu z sędzią

0

@Bartek1817 Benzema w tym sezonie też już ich tak nie pociągnie jak przed rokiem. To był jego sezon konia, maks na jakiś go stać. W tym roku lepszy na pewno nie będzie

2

@Emhyr Szkoda dania dupy w klasyku, bo można było ugrać remis.

5

Dobrze, że Real nigdy nie rozmawia o sędziach, to przynajmniej nikt nie będzie płakał na konferencji.

1

Sędzia robił co mógł.

1

@kiper09 Nie zawsze. Tylko jak mają problem z wygraną.

0

@katalonczyk987 Chciałbyś.

2

@Cadafaz Nie, po prostu jakby chcieli to by wygrali, ale im się nie chce

1

@Faro Oni się rozwineli, a my zwinęliśmy

0

@Faro Chłopak jest dobry, ale do top 3 świata jeszcze mu daleko

0

@Kuuba77 Xavi majstra robi w tym sezonie. Trust the process

11

@Pedri16Future Odrazu widać, że chłop jest z innego regionu świata, i jego wiedza o krzywdach wyrządzonych narodom Europy wschodniej przez Rosjan jest szczątkowa

1

@Jacu327 Moim zdaniem wszystko zależy od wyników w lidze teraz.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Nie siądzie.

0

@msmsms 50 na 50. Jak zagra Ronaldo to awansujemy, jak nie zagra to możemy mieć problemy.

1

@Kapitan hawk Pedri potrafi, ale niestety rzadko próbuje.

1

Eleganckie derby. Wreszcie coś się dzieje w tej smutnej lidze.

0

Jak na taki paździerz, który gra Juventus, to trzeba przyznać, że zajebiście trzymają się w lidze. "Tylko" 4 punkty straty do drugiego Milanu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?