0

@TheNekro94 Nie wiem. Jakieś plotki były, ale nie chce mi się wierzyć, że w niebieskiej części Londynu są aż tak głupi

1

@TheNekro94 W styczniu przejdzie do Chelsea, która ostatecznie nie zakwalifikuje do LM bo wyprzedzi ją Manchester United

0

@Kinginiesta Szwajcarzy to tam jeszcze, ale nawet Polska jest, a Włochów nie ma.

0

@mekston Mercedes wyraźnie przyspiesza

0

@mekston Jedyne sensowne rozwiązanie.

0

@Herato 50 goli w sezonie ligowym nikt długo nie ruszy. Jestem przekonany, że nawet nikt się nie zbliży do tego wyniku

1

@Krystian1588 Pedri samej piany sobie nalał. Widać brak doświadczenia

2

@tristan87 Chłop w 20 lat wygrał tylko dwie Ligi Mistrzów. Przereklamowany na maksa

0

@ptrx Przecież tu nie chodzi o wygranie Premier League. On ją całkowicie zdominował. Jest jak Ferguson ze swoim United. Mało kto może mu podskoczyć.

1

@GeneralXavi No co Ty? Gość wygrał tylko 5 z 6 ostatnich edycji Premier League, ale uja się zna.

0

@DaPidejpi Ten Monsterek to był top topów.

1

@draxidox O to to. Jakim niby sukcesem jest awans na Euro gdzie gra połowa kontynentu? Żadnym, to jest psi obowiązek dla kraju z 40 milionami ludzi i tak rozwinięta infrastruktura sportowa. Dopiero dojście do 1/4 uznałbym za sukces.

1

@David_Beckham Xavi, Iniesta, Luis Suarez

2

@Encore Jest nieśmiertelny Caceres. Wyjście z grupy na Spokojnie w ich zasięgu, może nawet 1/4

4

@MesQueUnClub_87 CR Junior pewnie musztardę jadł do Wielkanocy.

0

@FcPortoFan1999 Ja standardowo trzymam kciuki za Polskę, a po tym jak odpadnie to za drużyny spoza Europy i Hiszpanię.

3

@MesQueUnClub96 Julian Alvarez, albo Musiala.

7

@Joe_Pesci To ciekawe co się musiało dziać u niego w domu w 2021 roku.

2

@Lionel_Messi10 Bardzo dobrze zbalansowana kadra. Bramka, obrona, pomoc obsadzona bardzo dobrymi i solidnymi zawodnikami. W ataku bogactwo w postaci Lautaro, Alvareza i Di Marii. Dodać do tego Messiego i mamy jedną z najsilniejszych reprezentacji na turnieju.

1

@Encore A znając życie skończy się tak, że Lucho kolejny raz, na przekór wszystkim zaliczy udany turniej i pozamyka mordy.

0

@MESSIah16 Biorą Puchar Ligi Angielskiej w tym roku. City i Liverpool się nawzajem wyeliminuja. Arsenal już poleciał, a United ograją.

0

@krzysiobyczek Francja ma gorszy środek pomocy niż Brazylia.

0

@matirix20 Potencjal ciągle ma ogromny. Pytanie natomiast, czy zdrowie i głowa pozwolą mu go wykorzystać w pełni.

0

@msmsms Przecież to będzie mecz o pietruszkę. Argentyna będzie miala pewny awans, a my powrót do domu.

2

@Sensible Szacun.

3

@Encore Ooo Donny van de Beek. Niesamowicie zmarnowany potencjał

7

@Comentateiro Pele na orliku i bramki dopisuje

0

@dniel To i tak optymistycznie

0

@tristan87 Pewnie tam majty już pełne były po 5 bramce.

5

@Lionel_Messi10 Oby bez kontuzji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?