Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 Tak wygląda szczęśliwy człowiek. Szkoda, że 2 miesiące później dostał brzydkiego gonga w postaci braku możliwości podpisania umowy z Barceloną.
0
@Criss18Barca Gówno opakowane w złoty papierek.
2
@daniel32778 Nie no głupszy od Hajto to na pewno nie jest, ale słuchać jego wywodów też się za bardzo już nie da. Czasem zdarzy mu się powiedzieć coś sensownego, albo zabawnego, ale rzadko.
6
@Deviler Przecież Kowal to dwa razy do roku powie coś z sensem, czego warto posłuchać. Reszta to typowe bzdety, pierdzielenie o szopenie, albo jak w tym przypadku ból dupy.
0
Dawać Monaco albo Romę.
0
@talizmo No i bardzo dobrze. To są jego zarobione pieniądze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore Chłop jest zbudowany jak atleta. Muskulatura jak gladiator, a wywala się jak małe dziecko. To jest po prostu żenujące.
8
I kto teraz będzie piąteczki madryciakom poakzywal po manitach w klasykach. Był Stoichkov, potem Geri. Teraz pora na Gaviego
4
@tristan87 Smutne to jak nie wiem...
3
Xavi, Messi, Iniesta, Busquets, Pique, Puyol, Alves i Valdes. Fundamenty najlepszej Barcelony w historii. Od przyszłego sezonu żadnego nie będzie w klubie, może Xavi jako trener się ostanie. Jak ten czas szybko spierdolil...
2
Gerard Pique - legenda Barcelony. Dziękuję za wszystko, za masę emocji, za dużo pięknych chwil, za te piątki po manitach w klasyku. Mimo ostatnich wyczynów na boisku zapamiętam go na zawsze jako jeden z fundamentów Wielkiej Blaugrany. Powodzenia w nowym etapie. Barcelona zawsze będzie Twoim domem.
0
Dzięki Gerard za wszystko. Momentami byłeś świetny i dałeś dużo radości, ale już najwyższa pora na pożegnanie.
4
Bryan Gil zagrał tylko 43 minuty w tym sezonie. Pamiętam, że jakis czas temu był na niego niezły hype i nawet plotki chodziły o Barcelonie.
1
@Survier Potrzeba czasu. Xavi to stosunkowo młody trener, a zawodnicy tacy jak Pedri, Gavi, Balde czy Araujo to są jeszcze nieopierzone talenty. Zagranie, doświadczenie boiskowe to wszystko przyjdzie wraz z czasem spędzonym na boisku.
Mam tylko nadzieję, że Xavi tez zrobi ten trenerski krok naprzód.
5
Eddie Howe to kolejny po Artecie trener do wyróżnienia w Premier League. Świetną robotę robi w Newcastle. Są wyniki, ale też bardzo dobrze ogląda się Sroki w tym sezonie.
0
@Faun A po co się pchać na to dziadostwo. Wystarczy, żeby oni nie wyciągali swoich zbrodniarskich łap do naszego kraju.
0
@Kessie Nie dziwię się. Jest w świetnym klubie, mimo, że z jego potencjałem obecnym w normalnej sytuacji nigdy by tu nie trafił. Piękne miasto do życia. Prawdopodobnie nigdy już nie zagra w klubie na takim poziomie. Każdy chciałby zostać, ale na szczęście dostał umowę tylko na rok.
1
@Mns21 Atletico znowu chce wydymać Barcelonę?
2
@AmigoBlancos Guardiola ich obu wyprzedzi, jednak 4 puchary Carlo będzie mu ciężko przebić.
1
@PatrykBarca Dla drużyn takich jak PSG, Bayern czy Real Liga Mistrzów zaczyna się od 1/8 finalu. To nie tylko PSG się będzie martwić kogo wylosuje. Ten kto trafi Paryżan też będzie miał przesrane.
To nie Barcelona, czy Juve dla których szczytem marzeń jest obecnie wyjście z grupy.
2
@Faro Żadne zaskoczenie. Co roku większość typuje ich do zwycięstwa. City kręci się w między 1/2 a finałem. PSG niedawno to samo.
6
Mógłby w tym roku ktoś spoza żelaznej czwórki faworytów (City, Real, Bayern, PSG) zaskoczyć i wygrać tą Ligę Mistrzów. Takie Porto, Milan albo Napoli z pucharem byłyby świetną historią.
7
@GeraltzKatalonii Do meczy 1/8 jeszcze daleko, mundial po drodze. Nie ma co wyrokować, bo forma na wiosne to będzie kompletna niewiadoma.
6
@Kamilos84 Tymczasem liga hiszpańska: Real 1, Barcelona 3, Sevilla 3, Atletico 4.
Później wychodzi Tebas i twierdzi, że La Liga dotrzymuje kroku Premier League. Dobrze jest, dobrze chłopaki robią
1
@Panpiwkarz City z Milanem, Tottenham z PSG, Real z Interem i reszta może być.
Benfice vs Eintracht, bo dwa razy Napoli napisałeś.
0
@mekston Z drugiej strony, jak się zepną to równie dobrze mogą każdego wyrzucić
11
@michal26 Chciałbym, żeby Barcelona się tak "ośmieszyła" jak PSG w tej grupie.
0
@foczkyyyhg Xavi to może wolał i Solera, ale to Kessie był za darmo
0
@KlonaZepan A jakiego masz innego prawego obrońcę dostępnego? Jedyna opcja to ta o której wspomniał @Faro . Alba lewo, Balde prawo.
No chyba, że chcesz grać Pique na środku obrony, ale to już sobie wybierz czy wolisz wylew na środku, czy z prawej strony.