4

@Herato Obecnie najbardziej toksyczny wydaje się Ronaldo. Chłopaki notują dobre wyniki, gdy go nie ma. Gdy jest nagle ta gra siada. Jakoś Eriksen przyszedł i nie płacze w mediach.

5

@macio_944 Aż warto przypomnieć Wszystkich tych gagatkow, którzy półtorej roku temu jechali Messiego, a gloryfikowali Ronaldo za "powrót do domu". Inna klasa nie tylko zawodnika, ale przede wszystkim człowieka

4

@MESSIah16 38 lat, wydawałoby się dorosły facet, a jednak mentalnie to dalej rozwydrzony dzieciak

5

Jak można być tak głupim, żeby pójść dać wywiad i powiedzieć, że nie szanujesz swojego trenera.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@supraomnes1 Pięknie zniszczył swoją legendę w Manchesterze.

0

0

@MESSIah16 1) Napoli
2) Juve
3) Milan
4) Lazio

3

@Janiama Patrząc w jakich klubach kopał Morata to myślę, że Arek mógłby grać w ścisłym topie. Potencjał miał na pewno większy niż Hiszpan.
Zresztą jak na polskiego piłkarza to i tak zrobił super kariere. Bayer, Ajax, Napoli, Marsylia i Juve. Oprócz Lewego, to mało który Polak zalicza takie kluby. Tylko pucharów w gablocie jak na lekarstwo.

3

@okiemtypera_lucaxx95 Mądre słowa. Dlatego Warto dać czas Xaviemu i ocenić go Dopiero po sezonie.

1

@Commando Nie ma kierowcy większego niż zespół. Chłopaka muszą tam utemperować bo jak jego ego będzie dalej rosło w takim tempie, to nie wróżę mu sukcesów na miarę Schumiego.

0

@Emhyr No i dobrze. Zamkniemy etap wpierdoli i otworzymy nową, zwycięską erę.

0

@Tasde Możesz przybliżyć tą historię z porwaniem?

1

To jakis brat Pedriego?

3

Fajny ten tor w Brazylii. Zawsze sporo się tu dzieje. Jeden z 3 moich ulubionych w kalendarzu.

2

@Homeopata8989 Fajnie chłop gra, ale znając życie jak przedłuża z nim kontakt to znowu mu się odechce

14

Mistrz świata czasem musi być samolubem i egoistą myślącym tylko o sobie, bo po prostu nie byłby mistrzem świata. Wie to Hamilton, wie to Max, wie to Alonso, wie to Vettel. Jeśli chodzi o charaktery, to oni nie różnią się zbytnio od siebie.
Jednak tutaj zachowanie Holendra debilne, bo zupełnie o nic już nie walczy. Mógł się fajnie odwdzięczyć Perezowi za te kilka razy, gdy bardzo mu pomógł. Szkoda Checo

0

@Majkel34 Pewnie byli głodni

0

@MesQueUnClub96 I dobrze. Niech se chłop z raz wygra

3

@Ojciec5tkidzieci Jak przegrają mistrza w tym roku to będą frajerami. Sezon temu to mieli chociaż rywala w postaci Lecha. Teraz nie ma nikogo kto by im zagroził

0

@msmsms Czemu beka? Gość jest bardzo szybki i do tego ma najlepszy samochód w stawce

7

@Khajio Na razie Schalke mu nie utrudnia

0

@FabianMrozek Zwykłe gadanie. Oglądałem Argentyne parę razy i im jest zdecydowanie bliżej kulturą gry do europejskiej piłki.

13

@MesQueUnClub96 Działoby się to samo co u ciebie w domu, po tym jak Bayern dostał w dupę z Villarealem w Lidze Mistrzów

3

@draxidox Widząc jej twarz słyszę z tyłu głowy ten denny i męczący głos: "Przez 8 ostatnich lat, Polcy i Polaki..."

0

@Ascend To będzie Portugalia

1

@AmigoBlancos 1) RPA 2010
2) Korea i Japonia 2002
3) Brazylia 2014
4) Niemcy 2006
5) Rosja 2018

4

@AmigoBlancos Qatar 2022, El Mundial de Jędza

8

Pomarzyć zawsze możesz Rudiger

2

@TheNekro94 Żeby trafić do Sportingu to pan ładny musiałby najpierw drastycznie obniżyć wymagania finansowe, a jakoś nie jestem pewny czy będzie na to chętny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?