Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 Postęp względem Koemana jest i to spory. Tylko kretyn nie zauważy. Za Holendra dostawaliśmy od wielkich, ale i ze średniakami i słabeuszami mieliśmy problem punktować. Teraz w lidze punktujemy niemal bezbłędnie. Są wzloty i upadki. Wywalanie Xaviego teraz nie ma żadnego sensu.
0
@AmigoBlancos Wincyj beznadziejnych torów ulicznych, wincyj. A później procesja cały wyścig.
2
@wasacz Kiedy go wyjebali?
19
@TR3YWAY Przecież to Xavi przejął zespół na 9 miejscu w tabeli i zakwalifikowal się do Ligi Mistrzów. Na prawdę już nie przesadzajmy.
63
Elegancko. Sam sobie chłopak to wywalczył.
0
@xVENUMx Kisimy się w sosie własnym? Jak Holendrzy i ich reprezentacja. Dla mnie to bez sensu.
0
@FioletoweOczy Przecież Valverde miał tak wyjaśnić Xaviego, Emery to samo i co? Ze skrajności w skrajnośc lecicie. Raz go uwielbiacie, a za chwilę na taczkach wywozicie. To kto ma nas w tej lidze wyjaśnić jeszcze skoro na razie wszystkie czołowe ekipy oprócz Realu ograliśmy?
8
Tuchel, Tuchel i Tuchel. Chłop wygrał LM i co potem? Rok później nie wygrał nic, a teraz wyleciał z hukiem. Gość jest dobrym strażakiem, ale to żadna pewna opcja długoterminowa.
0
@MaciekkDT Pod każdym. Marketingowym, sportowym.
6
Niesamowite 2 lata w wykonaniu Barcelony :/
16
@esem91 Brawa dla prawdziwych kibiców, że nie stracili wiary w tych chłopaków.
4
@MateuszGotowka99 Łaska la bamby na pstrym koniu jeździ
3
@Aragorn33 Już kij z tym domaganiem się zwolnienia. Każdy ma prawo do swojej opinii, ale kuźwa obrażanie go? Wyśmiewanie, bo nie poszło? Przyszedł tu w momencie, w którym byliśmy w jeszcze gorszej dupie niż obecnie. Podjął się, chciał pomóc klubowi, gdy żaden inny trener nie chcial. Ludzie kochani, to jest nasza legenda i zasługuje na szacunek, choćby niewiadomo co się działo.
5
Nie no kurwa, to już jest na prawdę żenada.
0
Camp Nou żyje. Szkoda, że na boisku nie ma podobnej atmosfery
0
@Pawci023x Tak. Gdyby im się chciało, to by nas roznieśli
2
@Hanok Jeden z nielicznych, do których nie ma się o co przyczepić.
1
@czółkovsky Żaden z wymienionych. Jak już to Klopp po sezonie, a marzenie to Flick. Tuchel jest konfliktowy. Po dwóch, max 3 sezonach wylatuje i drużynę trzeba budować od nowa.
12
Przez ostatnie 3 sezony bijemy rekordy. Szkoda, że te negatywne
0
@BrzydkiAS "Kibice" sukcesu. Tfuu
3
Ja pierdole karny. Pierwszy w sezonie
0
@bigshow0 Walka jest już zakończona. Spójrz w tabele
2
Brawo dla Dembele. Jedyny, któremu się dziś chce i zapewnia jakieś wrażenia artystyczne. Pięknie tam nawinął Daviesa
0
Z takim zaangażowaniem czteropak w plecy jest całkowicie realny...
0
My mamy nawet problem dostać się z piłką na ich połowę, to o czym my rozmawiamy.
1
@FIJI Nie ma już żadnych szans niestety.
1
@Cygan BRC Jak nasi wyjdą z nastawieniem, że to mecz o pietruszkę, to Bayern im czteropak wrzuci luźno.
1
No i mleko się rozlało. Trudno się mówi. Trochę wstyd drugi rok z rzędu grać w Lidze Europy. Teraz zostaje dobrze pokazać się w tych dwóch meczach. Spróbować wygrać z tym Bayernem, bo aby tego jeszcze brakuje, żebyśmy wjeby dostali na Camp Nou..
0
@koziar Z Latifim to mają 14,5 tytułów.
12
No i gitara. Niech mu się wiedzie