0

@Aragorn33 Postęp względem Koemana jest i to spory. Tylko kretyn nie zauważy. Za Holendra dostawaliśmy od wielkich, ale i ze średniakami i słabeuszami mieliśmy problem punktować. Teraz w lidze punktujemy niemal bezbłędnie. Są wzloty i upadki. Wywalanie Xaviego teraz nie ma żadnego sensu.

0

@AmigoBlancos Wincyj beznadziejnych torów ulicznych, wincyj. A później procesja cały wyścig.

2

@wasacz Kiedy go wyjebali?

19

@TR3YWAY Przecież to Xavi przejął zespół na 9 miejscu w tabeli i zakwalifikowal się do Ligi Mistrzów. Na prawdę już nie przesadzajmy.

63

Elegancko. Sam sobie chłopak to wywalczył.

0

@xVENUMx Kisimy się w sosie własnym? Jak Holendrzy i ich reprezentacja. Dla mnie to bez sensu.

0

@FioletoweOczy Przecież Valverde miał tak wyjaśnić Xaviego, Emery to samo i co? Ze skrajności w skrajnośc lecicie. Raz go uwielbiacie, a za chwilę na taczkach wywozicie. To kto ma nas w tej lidze wyjaśnić jeszcze skoro na razie wszystkie czołowe ekipy oprócz Realu ograliśmy?

8

Tuchel, Tuchel i Tuchel. Chłop wygrał LM i co potem? Rok później nie wygrał nic, a teraz wyleciał z hukiem. Gość jest dobrym strażakiem, ale to żadna pewna opcja długoterminowa.

0

@MaciekkDT Pod każdym. Marketingowym, sportowym.

6

Niesamowite 2 lata w wykonaniu Barcelony :/

16

@esem91 Brawa dla prawdziwych kibiców, że nie stracili wiary w tych chłopaków.

4

@MateuszGotowka99 Łaska la bamby na pstrym koniu jeździ

3

@Aragorn33 Już kij z tym domaganiem się zwolnienia. Każdy ma prawo do swojej opinii, ale kuźwa obrażanie go? Wyśmiewanie, bo nie poszło? Przyszedł tu w momencie, w którym byliśmy w jeszcze gorszej dupie niż obecnie. Podjął się, chciał pomóc klubowi, gdy żaden inny trener nie chcial. Ludzie kochani, to jest nasza legenda i zasługuje na szacunek, choćby niewiadomo co się działo.

5

Nie no kurwa, to już jest na prawdę żenada.

0

Camp Nou żyje. Szkoda, że na boisku nie ma podobnej atmosfery

0

@Pawci023x Tak. Gdyby im się chciało, to by nas roznieśli

2

@Hanok Jeden z nielicznych, do których nie ma się o co przyczepić.

1

@czółkovsky Żaden z wymienionych. Jak już to Klopp po sezonie, a marzenie to Flick. Tuchel jest konfliktowy. Po dwóch, max 3 sezonach wylatuje i drużynę trzeba budować od nowa.

12

Przez ostatnie 3 sezony bijemy rekordy. Szkoda, że te negatywne

0

@BrzydkiAS "Kibice" sukcesu. Tfuu

3

Ja pierdole karny. Pierwszy w sezonie

0

@bigshow0 Walka jest już zakończona. Spójrz w tabele

2

Brawo dla Dembele. Jedyny, któremu się dziś chce i zapewnia jakieś wrażenia artystyczne. Pięknie tam nawinął Daviesa

0

Z takim zaangażowaniem czteropak w plecy jest całkowicie realny...

0

My mamy nawet problem dostać się z piłką na ich połowę, to o czym my rozmawiamy.

1

@FIJI Nie ma już żadnych szans niestety.

1

@Cygan BRC Jak nasi wyjdą z nastawieniem, że to mecz o pietruszkę, to Bayern im czteropak wrzuci luźno.

1

No i mleko się rozlało. Trudno się mówi. Trochę wstyd drugi rok z rzędu grać w Lidze Europy. Teraz zostaje dobrze pokazać się w tych dwóch meczach. Spróbować wygrać z tym Bayernem, bo aby tego jeszcze brakuje, żebyśmy wjeby dostali na Camp Nou..

0

@koziar Z Latifim to mają 14,5 tytułów.

12

No i gitara. Niech mu się wiedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?