0

@Emhyr Oglądając Juventus w tym sezonie odnoszę wrażenie, że Allegri po prostu nie pasuje do nowoczesnej piłki. Poniekąd mnie to cieszy, bo im mniej betonowych trenerów, tym lepiej.

6

@karszun Wraca latem do Barcelony i będzie niszczył psychicznie @masq , który będzie musiał go oglądać w koszulce Barcelony.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@FC1899Barca Kolejne 5 dźwigni, Alemany sprzedaje nerke, a i tak nie starczy.

1

@AmigoBlancos Nie zagra.

0

@Adamski69 Mikel masz tu Jesusa i dawaj pościgamy się o tytuł.

0

@zmiter912576 Jak źle będzie w Polsce za 20/30 lat?

1

@Medium Topowy zespół z Włoch, który przez ostatnie dwa lata wygrał więcej niż my

3

@Image Niech zrobią wreszcie imienne bilety, bo to jest jakaś patologia

0

@Criss18Barca Co się wydarzyło?

0

@Chaoss FIA nie respektuje przepisów, które sama wprowadziła i nie przyznaje surowych kar za ich złamanie? Coś podobnego.

0

@Wossi61FCB Ale, że z ławki słyszał takie rzeczy.

1

@Messibestplayerintheworld Claudio Bravo był świetnym bramkarzem.

0

@draxidox Warto dodać, że ze śmiechu

0

@kuz Za każde pieniądze się opłacało.

0

@MesQueUnClub96 Aubą, a nie czekaj...

0

@Xpert77 Lewus się skończył?

2

Laurent Blanc trenerem Lyonu. No jestem ciekawy jego powrotu do europejskiej piłki.

4

@Danny Gaucho Firmino>Darwin za 75 baniek

0

@takisobiektos No i jaki morał? Warto było mu zaufać i dać pracować?
@Janas11224 Arteta miał taki plus, że na samym początku z Arsenalem wygrał 2 puchary. Gdyby nie to pewnie poleciałby wcześniej. Robi dobrą robotę i ta drużyna się rozwija. Oby tak dalej

3

@Pawel13sz Śmiechy śmiechami, ale tamto PSG pod wodzą Blanca z Ibra, Cavanim i Lavezzim z przodu oglądało się dużo lepiej niż ten zakalec Pochettino z gwiazdorskim MNM z przed roku.

19

@AmigoBlancos To bez znaczenia. Macie taką grupę, że nawet Ancelotti może stać na bramce.

4

Kontuzja Arthura jest na tyle poważna, że wymaga operacji. Brazylijczyk wypada z gry na minimum 3-4 miesiące. [James Pearce - The Athletic]
Co ten Klopp w nim zobaczył to nie mam pojęcia. Dobrze, że to tylko wypożyczenie.

1

@John_Doe Czechów to nie ma co lekceważyć. W piłkę grać potrafią. Pokazali na ostatnim Euro.

2

@Janiama Ronaldo to Omonii strzelić nie może więc bym się nie rozpedzal

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@taris Ferrari xD Prędzej Mercedes wróci do walki o tytuł niż ekipa z Włoch to wygra.

1

@MesQueUnClub96 To samo Perez z Leclerciem. Bez DRS jest tak mało wyprzedzania...

0

@mekston Jedyny, który coś wyprzedza.

1

Stroll podczas swojej kariery w F1 miał/ma na prawdę ciekawych kolegów zespołowych. Massa, Vettel, za rok Alonso.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?