Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gruszeg Ja tam uwielbiam Silverstone, ale może to dlatego, że byłem tam 4 razy na wyścigu. Sepang fajny tor. Szkoda, że wypadł z kalendarza.
Ogólnie wolę te starsze tory typu Malezja, Chiny, SPA niż te nowe komercyjne gówna typu Miami, Katar
0
@MesQueUnClub96 Swoją drogą to był zajebisty wyścig.
0
@pluszek Jak zagramy taki dobry mecz i wygramy z mocnym rywalem.
1
Samu is back. Będzie się dzialo
0
@Uukasz_93 Nawet ten drukarz im nie pomoże.
0
@Uukasz_93 Dla mnie to jest ewidentny karny i kartka dla Vlahovica. Celowy ruch ręką do piłki
2
@Medium Najlepsze jest to, że oni wymienili go na placka Danilo
1
@pt9 Nic straconego. Na Mercedesa jeszcze ma czas. Dobrze, że wyrwał się wreszcie ze stajni Red-Bulla. Alpine to najlepszy zespół środka stawki z aspiracjami do walki o podium. Chłopak jest bardzo szybki co udowodnił już nie raz. Oby mu się wiodło.
5
Gasly oficjalnie w Alpine i super. Lubię go, oby miał samochód, w którym będzie mógł pokazać swoją szybkość.
4
@MESSIah16 Prawdę powiedział i tyle.
0
@Romario87 To prawda. Real z pewnością chce kupic Reeca Jamesa, ale go nie kupi.
2
@kamiVeB Neymar
0
@maniak33333 Trochę chłop odżył za Ten Haaga.
1
@kuczyniak Hazard jest większym flopem od Coutinho, a to już jest osiągnięcie.
3
@Hubsao To jest zawstydzająca statystyka. Pokazuje to jak ten klub z samego topu spadł do poziomu średniaka.
0
@BorzyKrzys Trzeba go było brać za darmo w lecie. Gość daje to, czego wymaga się od skrzydłowego - liczby.
1
@Romario87 Przedłużył ostatnio do 2027 zdaje się. Więc można sobie dać spokój
1
@Geble Marzenie. James to kozak totalny
0
@qchulainn Jakis uraz po starciu z Leao. Próbował grac, ale nie dał rady
1
Nieźle to Chelsea wygląda dziś.
0
Milan totalnie zniszczony
2
@Kamiloza91 Haaland to fenomen. Może kiedyś zbliżyć się do tego rekordu
0
@tristan87 Ale pograli. Szkoda, że w Barcelonie tak nie można. Klepu klep musi być
0
@Hubsao Prowokują jak to ruscy mają w zwyczaju.
7
Bardzo zła wiadomość.
4
To jak var jest źle wykorzystywany przez sędziów to jest parodia. Głównego nic nie broni. Skoro piłkarze pokazują, że była ewidentna ręka w polu karnym to po prostu dla świętego spokoju powinien iść to sprawdzić. To powinien być jego obowiązek.
1
@Rafalloxfcb Nikogo to nie obchodzi. Mają 3 punkty.
2
@Image Tu się nikt nie tłumaczy. Zagraliśmy gowno, ale sędzia popełnił błąd, który mógł wypaczyć wynik meczu (w myśl zasady, że karny to nie gol)
1
@jacobFCB Leje ze śmiechu. To już Dynamo Kijów było lepsze
1
@Oskar00 Jak za tydzień nie wygramy to będzie pozamiatane. My z Bayernem nic nie ugramy