0

@Gruszeg Ja tam uwielbiam Silverstone, ale może to dlatego, że byłem tam 4 razy na wyścigu. Sepang fajny tor. Szkoda, że wypadł z kalendarza.
Ogólnie wolę te starsze tory typu Malezja, Chiny, SPA niż te nowe komercyjne gówna typu Miami, Katar

0

@MesQueUnClub96 Swoją drogą to był zajebisty wyścig.

0

@pluszek Jak zagramy taki dobry mecz i wygramy z mocnym rywalem.

1

Samu is back. Będzie się dzialo

0

@Uukasz_93 Nawet ten drukarz im nie pomoże.

0

@Uukasz_93 Dla mnie to jest ewidentny karny i kartka dla Vlahovica. Celowy ruch ręką do piłki

2

@Medium Najlepsze jest to, że oni wymienili go na placka Danilo

1

@pt9 Nic straconego. Na Mercedesa jeszcze ma czas. Dobrze, że wyrwał się wreszcie ze stajni Red-Bulla. Alpine to najlepszy zespół środka stawki z aspiracjami do walki o podium. Chłopak jest bardzo szybki co udowodnił już nie raz. Oby mu się wiodło.

5

Gasly oficjalnie w Alpine i super. Lubię go, oby miał samochód, w którym będzie mógł pokazać swoją szybkość.

4

@MESSIah16 Prawdę powiedział i tyle.

0

@Romario87 To prawda. Real z pewnością chce kupic Reeca Jamesa, ale go nie kupi.

2

@kamiVeB Neymar

0

@maniak33333 Trochę chłop odżył za Ten Haaga.

1

@kuczyniak Hazard jest większym flopem od Coutinho, a to już jest osiągnięcie.

3

@Hubsao To jest zawstydzająca statystyka. Pokazuje to jak ten klub z samego topu spadł do poziomu średniaka.

0

@BorzyKrzys Trzeba go było brać za darmo w lecie. Gość daje to, czego wymaga się od skrzydłowego - liczby.

1

@Romario87 Przedłużył ostatnio do 2027 zdaje się. Więc można sobie dać spokój

1

@Geble Marzenie. James to kozak totalny

0

@qchulainn Jakis uraz po starciu z Leao. Próbował grac, ale nie dał rady

1

Nieźle to Chelsea wygląda dziś.

0

Milan totalnie zniszczony

2

@Kamiloza91 Haaland to fenomen. Może kiedyś zbliżyć się do tego rekordu

0

@tristan87 Ale pograli. Szkoda, że w Barcelonie tak nie można. Klepu klep musi być

0

@Hubsao Prowokują jak to ruscy mają w zwyczaju.

7

Bardzo zła wiadomość.

4

To jak var jest źle wykorzystywany przez sędziów to jest parodia. Głównego nic nie broni. Skoro piłkarze pokazują, że była ewidentna ręka w polu karnym to po prostu dla świętego spokoju powinien iść to sprawdzić. To powinien być jego obowiązek.

1

@Rafalloxfcb Nikogo to nie obchodzi. Mają 3 punkty.

2

@Image Tu się nikt nie tłumaczy. Zagraliśmy gowno, ale sędzia popełnił błąd, który mógł wypaczyć wynik meczu (w myśl zasady, że karny to nie gol)

1

@jacobFCB Leje ze śmiechu. To już Dynamo Kijów było lepsze

1

@Oskar00 Jak za tydzień nie wygramy to będzie pozamiatane. My z Bayernem nic nie ugramy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?