Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dembouz1899 1) Neymar
2) Haaland
3) Lewandowski
4) Messi
2
@PatrychoO Cieszę się, że Xavi potrafi oddzielić przyjaźń od roboty. Pique jest za słaby na grę, to nie gra. Tak powinno być.
0
@Azi Nie było Benzemy, Courtois miał sraczkę i inne takie takie.
4
I cyk, całe 2 tygodnie urlopu rozpoczęte.
0
@AmigoBlancos Cały trzon zespołu wyprzedany. Awans do 1 ligi był na wyciągnięcie ręki. Odszedł trener, zatrudnili jakiegoś amatora, którego już zwolnili i mamy efekty. Cud będzie jak się utrzymają
0
@Wossi61FCB Przecież Jakubasowi bardziej niż na Motorze zależy na gruntach od miasta. W klub inwestuje tylko po to, żeby dogadać się z Żukiem. Jak dostanie co chce, to szybko wycofa się z Motoru i 4 liga powita.
5
Oliveira porobi tego ruska
23
@AmigoBlancos Jeśli mam być szczery to Vinicus mnie irytuje i mógłby sobie upaść i ryj rozwalić, ale jest świetnym piłkarzem. Niech sobie tańczy po zdobytych bramkach, każdy ma prawo celebrować gola jak chce, o ile mieści się to w przepisach. Gra w prowokujący sposób? No wkurza tym, ale tacy piłkarze byli, są i zawsze będą.
0
@PawkoFCB Sama prawda, a mediach jakoś cisza. Każde potknięcie Ronaldo cisza, każde Messiego rozdmuchane do granic możliwości. PR działa.
3
@dAvi_2 4 punkty w dwumeczu z Interem, jeszcze 3 z Pilznem i bez problemu wychodzimy z grupy, bez względu na wynik z Bayernem. Tak to widze
3
@Oskar00 Powołał go, żeby biali nie płakali o ilość graczy Realu
0
@PieN Kosmiczne pieniądze za niego zawołają.
1
@Rl9k1nG Strach pomyśleć co jest w Mariupolu...
0
@Ojciec5tkidzieci Jeszcze Roma go weźmie
4
@Kessie Juve jak handlarz samochodów. Nic nie stuka, nic nie puka, nic nie cieknie, lalka fura, brać i jeździć. No i się Liverpool nabral
1
@verdant Kończy się najlepsza era męskiego tenisa
0
@Mow_mi_Douglas Trochę tendencyjne to fakt. Meczy gdzie miał ocenę poniżej 9,0 było w tym sezonie 5. Najniższa ocena to 7,2 z meczu z Monaco, gdzie nie miał ani gola, ani asysty. Chyba i tak świetnie? 5 goli i 8 asyst to zajebiste liczby.
0
@tristan87 Najlepsze jest to, że Wacław Kowalski nie był pierwszym wyborem do zagrania Pawlaka. Wzięli go tak na prawdę, tylko dlatego, że główny kandydat zrezygnował. Strzał w dziesiątkę, bo facet zagrał rolę życia.
2
@mientusek1407 Mecz na styku będzie, ale wygramy.
1
@Janiama Mi się wydaje, że Kessie w podstawie za Gaviego wyjdzie
1
@Rastafarnianin Ludzie zaczną go bardziej doceniać, gdy go zabraknie. Dziura nie do zasypania
0
@Ali3231 Sławemente w kadrze. 9 lat czekania
0
@Rhaan W wieku Nagelssmana to Xavi wygrywał Ligę Mistrzów jako piłkarz. Jeśli chodzi o staż trenerski Niemiec ma dużo większy, więc nie dziwne, że ma więcej sukcesów. Ogólnie Niemcy mają świetnych trenerów. Tuchel, Klopp - może im teraz nie idzie, ale to są fachowcy. Flick robi maszynę z reprezentacji Niemiec, a Nagelssmana w Bayernie jeszcze bym nie skreślał. Do tego jest kilku mniej znanychz ale całkiem utalentowanych szkoleniowców z tego kraju
2
@lucca87 Bayern w dołku, a Barca gra całkiem dobrze. Rozsądny typ, chociaż ja bardziej celowałbym w remis
0
@LS Wszyscy patrzą na sportowy drużynowe przez pryzmat piłki kopanej (nie mylić z nożna. U nas jest kopana) Ręczni długo byli w topie drużyn na świecie, teraz też potrafią pojechać na turniej i się nie skompromitować. Koszykarze tak jak mówisz. Siatkarze wiadomo, medale zdobywają, ale za to na igrzyskach nie idzie. Tylko piłkarzyki zawsze dupy dają
4
@bartekvisca Jeździł w Formule E
0
@Encore Przydałby się taki Gianelli w naszej reprezentacji. Janusz fajny chłopak, ale to nie ten poziom
1
Gratulacje dla Włochów. Aktualni Mistrzowie Europy i Świata byli dziś od nas dużo lepsi
1
@DamianBarcaCule To samo.
1
@Encore Zasłużenie.