1

@Dembouz1899 1) Neymar
2) Haaland
3) Lewandowski
4) Messi

2

@PatrychoO Cieszę się, że Xavi potrafi oddzielić przyjaźń od roboty. Pique jest za słaby na grę, to nie gra. Tak powinno być.

0

@Azi Nie było Benzemy, Courtois miał sraczkę i inne takie takie.

4

I cyk, całe 2 tygodnie urlopu rozpoczęte.

0

@AmigoBlancos Cały trzon zespołu wyprzedany. Awans do 1 ligi był na wyciągnięcie ręki. Odszedł trener, zatrudnili jakiegoś amatora, którego już zwolnili i mamy efekty. Cud będzie jak się utrzymają

0

@Wossi61FCB Przecież Jakubasowi bardziej niż na Motorze zależy na gruntach od miasta. W klub inwestuje tylko po to, żeby dogadać się z Żukiem. Jak dostanie co chce, to szybko wycofa się z Motoru i 4 liga powita.

5

Oliveira porobi tego ruska

23

@AmigoBlancos Jeśli mam być szczery to Vinicus mnie irytuje i mógłby sobie upaść i ryj rozwalić, ale jest świetnym piłkarzem. Niech sobie tańczy po zdobytych bramkach, każdy ma prawo celebrować gola jak chce, o ile mieści się to w przepisach. Gra w prowokujący sposób? No wkurza tym, ale tacy piłkarze byli, są i zawsze będą.

0

@PawkoFCB Sama prawda, a mediach jakoś cisza. Każde potknięcie Ronaldo cisza, każde Messiego rozdmuchane do granic możliwości. PR działa.

3

@dAvi_2 4 punkty w dwumeczu z Interem, jeszcze 3 z Pilznem i bez problemu wychodzimy z grupy, bez względu na wynik z Bayernem. Tak to widze

3

@Oskar00 Powołał go, żeby biali nie płakali o ilość graczy Realu

0

@PieN Kosmiczne pieniądze za niego zawołają.

1

@Rl9k1nG Strach pomyśleć co jest w Mariupolu...

0

@Ojciec5tkidzieci Jeszcze Roma go weźmie

4

@Kessie Juve jak handlarz samochodów. Nic nie stuka, nic nie puka, nic nie cieknie, lalka fura, brać i jeździć. No i się Liverpool nabral

1

@verdant Kończy się najlepsza era męskiego tenisa

0

@Mow_mi_Douglas Trochę tendencyjne to fakt. Meczy gdzie miał ocenę poniżej 9,0 było w tym sezonie 5. Najniższa ocena to 7,2 z meczu z Monaco, gdzie nie miał ani gola, ani asysty. Chyba i tak świetnie? 5 goli i 8 asyst to zajebiste liczby.

0

@tristan87 Najlepsze jest to, że Wacław Kowalski nie był pierwszym wyborem do zagrania Pawlaka. Wzięli go tak na prawdę, tylko dlatego, że główny kandydat zrezygnował. Strzał w dziesiątkę, bo facet zagrał rolę życia.

2

@mientusek1407 Mecz na styku będzie, ale wygramy.

1

@Janiama Mi się wydaje, że Kessie w podstawie za Gaviego wyjdzie

1

@Rastafarnianin Ludzie zaczną go bardziej doceniać, gdy go zabraknie. Dziura nie do zasypania

0

@Ali3231 Sławemente w kadrze. 9 lat czekania

0

@Rhaan W wieku Nagelssmana to Xavi wygrywał Ligę Mistrzów jako piłkarz. Jeśli chodzi o staż trenerski Niemiec ma dużo większy, więc nie dziwne, że ma więcej sukcesów. Ogólnie Niemcy mają świetnych trenerów. Tuchel, Klopp - może im teraz nie idzie, ale to są fachowcy. Flick robi maszynę z reprezentacji Niemiec, a Nagelssmana w Bayernie jeszcze bym nie skreślał. Do tego jest kilku mniej znanychz ale całkiem utalentowanych szkoleniowców z tego kraju

2

@lucca87 Bayern w dołku, a Barca gra całkiem dobrze. Rozsądny typ, chociaż ja bardziej celowałbym w remis

0

@LS Wszyscy patrzą na sportowy drużynowe przez pryzmat piłki kopanej (nie mylić z nożna. U nas jest kopana) Ręczni długo byli w topie drużyn na świecie, teraz też potrafią pojechać na turniej i się nie skompromitować. Koszykarze tak jak mówisz. Siatkarze wiadomo, medale zdobywają, ale za to na igrzyskach nie idzie. Tylko piłkarzyki zawsze dupy dają

4

@bartekvisca Jeździł w Formule E

0

@Encore Przydałby się taki Gianelli w naszej reprezentacji. Janusz fajny chłopak, ale to nie ten poziom

1

Gratulacje dla Włochów. Aktualni Mistrzowie Europy i Świata byli dziś od nas dużo lepsi

1

@DamianBarcaCule To samo.

1

@Encore Zasłużenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?