0

Brawa dla Torresa za asystę.

1

@Comentateiro Coś mu przeskoczyło w głowie

0

@MesQueUnClub96 Jak już to po sezonie wyleci

6

Ktoś nam podmienił Dembele. No nie ma wuja we wsi, że to ten sam gościu

3

Roberto wie o co chodzi w graniu na po w tym klubie. Chłop zjada Desta

7

Ależ Pedri jest piękny. Poszedł prawie jak Iniesta z PSG kiedyś

3

Niesamowicie aktywny Dembele.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Oby teraz też strzelił, ale już bez tej kontuzji na końcu.

0

@Kgorecki2500 W tym momencie to Gavi byłby zmiennikiem Musiali

0

@Kgorecki2500 Jak chce to niech wpada. Świetny grajek

0

@Krystian1588 Graham Potter się przewija w nazwiskach.

0

@Limit_l3ss Nie no tak, wyjdźmy podstawową 11 bo nie damy rady z Pilznem.

0

@LS Przeciwko Pisowi. Dość dojnej zmiany.

3

@MesQueUnClub96 Nieważne. Grunt, że Hurkacz w finale

0

@czółkovsky w sumie nic nie tracą. Nawet pensji nie płacą

0

@Allbi W Mercedesie też lubią się czasami zaorać strategią, ale Ferrari to już jest wyższy level

4

@Lionel_Messi10 Za wcześnie wyjechał z Europy. Spokojnie mógłby jeszcze pograć we Włoszech, albo wrócić do Ajaxu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PaPo Leclerc, Max, Hamilton

3

@FC1899Barca Takie samo jest pieprzenie o golach Mbappe, Neymara i asystach Messiego w Ligue 1. "Liga ogórkowa". Klasowy piłkarz wszędzie sobie poradzi i będzie grał świetnie

20

Jestem pozytywnie zaskoczony postawą Ter Stegena w tym sezonie. Na prawdę bardzo dobrze broni i jest pewnym punktem. Oby tak dalej

1

@Kgorecki2500 Gdy Milikowi został rok do końca kontraktu, zdecydował, że nie przedłuży i chce odejść. Mówiło się o Juve. Prezes Napoli chciał za niego zaporowej ceny i go nie sprzedał. Po czym Milik przez pół roku nie powąchał murawy. Nie mógł nawet trenować razem z drużyną, tylko oddzielnie.

14

Szacun dla Arka Milika za to, że dał rade podnieść się po takich ciężkich kontuzjach. Gra w klubach z topu i na prawdę daje rade. Mało który polski piłkarz ma taką karierę. Tylko pucharów w gablocie mu brakuje, ale może jeszcze coś wpadnie.
Życzę mu udanej zemsty na Napoli, szczególnie na De Laurentisie za to jak go potraktował.

2

@GeraltzKatalonii Pique to już powinien powoli pakować walizę. Szacun za to co zrobił dla klubu i za to jakim był zawodnikiem, ale to jest człowiek bez kręgosłupa moralnego. Jest ostatnią osobą, która mogłaby kogoś pouczać na temat zachowania. Myślę, że to jego ostatni sezon

1

@fart Pora wrócić na salony. Vamos!

4

@Messi1992 Pjanic rozwalil

2

@Encore Piękne to były czasy dla Bundesligi. Bayern miał godnego rywala w walce o tytuł, były jakieś emocje. Teraz już na początku sezonu można na 99,9% stawiać, że Bawarczycy będą mistrzem.

1

@mateusz1989VeB Ale to dobre było

0

@HansFCB Większe kłopoty to będzie miała Chelsea. Tam na ten moment nie ma nawet pół napastnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?