Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawa dla Torresa za asystę.
1
@Comentateiro Coś mu przeskoczyło w głowie
0
@MesQueUnClub96 Jak już to po sezonie wyleci
6
Ktoś nam podmienił Dembele. No nie ma wuja we wsi, że to ten sam gościu
3
Roberto wie o co chodzi w graniu na po w tym klubie. Chłop zjada Desta
7
Ależ Pedri jest piękny. Poszedł prawie jak Iniesta z PSG kiedyś
3
Niesamowicie aktywny Dembele.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Oby teraz też strzelił, ale już bez tej kontuzji na końcu.
0
@Kgorecki2500 W tym momencie to Gavi byłby zmiennikiem Musiali
0
@Kgorecki2500 Jak chce to niech wpada. Świetny grajek
0
@Krystian1588 Graham Potter się przewija w nazwiskach.
0
@Limit_l3ss Nie no tak, wyjdźmy podstawową 11 bo nie damy rady z Pilznem.
0
@LS Przeciwko Pisowi. Dość dojnej zmiany.
3
@MesQueUnClub96 Nieważne. Grunt, że Hurkacz w finale
0
@czółkovsky w sumie nic nie tracą. Nawet pensji nie płacą
0
@Allbi W Mercedesie też lubią się czasami zaorać strategią, ale Ferrari to już jest wyższy level
4
@Lionel_Messi10 Za wcześnie wyjechał z Europy. Spokojnie mógłby jeszcze pograć we Włoszech, albo wrócić do Ajaxu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PaPo Leclerc, Max, Hamilton
3
@FC1899Barca Takie samo jest pieprzenie o golach Mbappe, Neymara i asystach Messiego w Ligue 1. "Liga ogórkowa". Klasowy piłkarz wszędzie sobie poradzi i będzie grał świetnie
20
Jestem pozytywnie zaskoczony postawą Ter Stegena w tym sezonie. Na prawdę bardzo dobrze broni i jest pewnym punktem. Oby tak dalej
1
@Kgorecki2500 Gdy Milikowi został rok do końca kontraktu, zdecydował, że nie przedłuży i chce odejść. Mówiło się o Juve. Prezes Napoli chciał za niego zaporowej ceny i go nie sprzedał. Po czym Milik przez pół roku nie powąchał murawy. Nie mógł nawet trenować razem z drużyną, tylko oddzielnie.
14
Szacun dla Arka Milika za to, że dał rade podnieść się po takich ciężkich kontuzjach. Gra w klubach z topu i na prawdę daje rade. Mało który polski piłkarz ma taką karierę. Tylko pucharów w gablocie mu brakuje, ale może jeszcze coś wpadnie.
Życzę mu udanej zemsty na Napoli, szczególnie na De Laurentisie za to jak go potraktował.
2
@GeraltzKatalonii Pique to już powinien powoli pakować walizę. Szacun za to co zrobił dla klubu i za to jakim był zawodnikiem, ale to jest człowiek bez kręgosłupa moralnego. Jest ostatnią osobą, która mogłaby kogoś pouczać na temat zachowania. Myślę, że to jego ostatni sezon
1
@fart Pora wrócić na salony. Vamos!
4
@Messi1992 Pjanic rozwalil
2
@Encore Piękne to były czasy dla Bundesligi. Bayern miał godnego rywala w walce o tytuł, były jakieś emocje. Teraz już na początku sezonu można na 99,9% stawiać, że Bawarczycy będą mistrzem.
1
@mateusz1989VeB Ale to dobre było
0
@HansFCB Większe kłopoty to będzie miała Chelsea. Tam na ten moment nie ma nawet pół napastnika.