Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Nigdzie nie napisałem, że wiemy. Mówię tylko, że putin to pieprzony hipokryta i manipulant.
3
@Uukasz_93 Hipokryta sam wysyła swój naród na śmierć i to w imię czego? Za co oni walczą? Sami pewnie nawet nie wiedzą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@damianex10 Polska, Francja, Szwecja, Turcja, Słowacja, Gibraltar
0
@agaFCB Większość europejskich potęg w kryzysie, albo grają poniżej oczekiwań. Dania w gazie, Argentyna i Brazylia w gazie. To mogą być fajne mistrzostwa
0
@dniel Nawet 0 punktów w grupie jest bardziej realne niż choćby 1/4 dla tej drużyny. Takie są fakty niestety
0
No i zrobiło się meczycho.
0
@MesQueUnClub96 Ramsdale mógłby dostać szanse
Edit: Jednak teraz patrzę, że broni Pope
0
Widzę, że Southgate mocno zakochany w tym Pickfordzie
25
@P33ck No jak prawie każdy Anglik ma +30 milionów do wartości za obywatelstwo.
3
@DLFCB Ale co się go wczoraj nie mógł Czesiu nachwalić po meczu, bo chłopak waleczny i grał z urazem xD
0
@tomek8756 Zjeb to mało powiedziane.
3
@DLFCB Świderski dobrze funkcjonuje przy Lewandowskim. Każdy następny mecz powinien zaczynać od 1 minuty.
0
@Emhyr Znowu na jednego napastnika? Będzie w plecy
0
@Emhyr Mam flashbacki z takiego jednego obrońcy, co w Barcelonie grał. Dobrze, że chociaż nie o kolano chodzi.
3
@Messi1992 Leo to chodząca legenda tego sportu. Chyba do żadnego innego piłkarza nie ma tyle respektu, co do Messiego.
0
@Aragorn33 Panika jest przesadna, ale obawy uzasadnione. Wypadnie nam nie daj Boże jeszcze Eric i do łask wróci Pique, a wiadomo, że w najlepszej formie to on nie jest
0
@Rewolucja123 Może to jeszcze te z partii przeznaczonej dla wietkongu
1
@tristan87 Trzeba się modlić o Pedriego.
0
@esem91 Inter gra taką padake, że z drugiego miejsca pewnie wyjdziemy. Ja tam się obawiam, żebyśmy w lidze przypadkiem jakichś remisów nie połapali.
0
@kamiVeB Alonso-Eric-Christensen-Bellerin/Roberto. No chyba, że Araujo zdąży wrócić wtedy on na po.
Edit. Czytam właśnie, że Araujo raczej też nie zdąży. Lipa w uj
0
@tristan87 Jakim cudem oni przerzneli z nami eliminacje do mundialu to ja nie wiem. W tej chwili graj klasę lepiej od nas
1
@Peszko07 W sumie to wreszcie mielibyśmy szansę z kimś powalczyć. W dywizji B więcej drużyn na podobnym poziomie. W A jak narazie zbieramy tylko oklep
1
@michal26 A niech nawet ją wygrają. Dodałoby to trochę polotu tej smutnej jak p**** piłce reprezentacyjnej
2
@Peszko07 Niedługo możemy do nich dołączyć
1
@Piorun Już na Euro w mega trudnej grupie świetnie walczyli. Wydaje się, że dla Węgrów im trudniej, tym lepiej.
8
Z czterech pancernych został już tylko Janek i Grigorij
28
Odszedł od nas Franciszek Pieczka. Ogromna strata...
1
@KrwawiaceoczyVEB Jak dla mnie to Eric może być warty i 5 milionów, a Balde tyle co Jędrzejczyk. Ważne jest to co prezentują na boisku. Widać u nich progres i to cieszy
2
@Zbyszard W tym roku się to nie zmieni, bo zwycięży hiszpański trener.