- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1051 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1051 Culés
5
Alejandro Balde dostał potężny wzrost wartości na transfermarkcie o całe 3 mln. Aktualnie jego wartość wynosi 8 mln :DDD
Przecież w Anglii gość miałby już 25/30 mln...
Z kolei Garcia bez progresu, ma wartość 18 mln...
16
@KrwawiaceoczyVEB Chłop dopiero co się pokazał światu w kilku meczach,bez przesady
0
@Luciano99 I co w związku z tym? Dostał 3 mln więcej niż bez tej gry. Aktualnie jest podstawowym zawodnikiem 2 drużyny LL, jak i reprezentantem kadry narodowej u21.
5
@KrwawiaceoczyVEB Za 5 meczów w tym 3 z drużynami co są kolejno na 18 19 i 20 miejscu miał dostać 20 mln do przodu?
1
@KrwawiaceoczyVEB Jak dla mnie to Eric może być warty i 5 milionów, a Balde tyle co Jędrzejczyk. Ważne jest to co prezentują na boisku. Widać u nich progres i to cieszy
2
@KrwawiaceoczyVEB Tak, oczywiście. :DDD
Balde zagrał 550 minut w dorosłej piłce, ale co tam, dajmy mu 26 milionów więcej. Boję się pomyśleć, jak zagra cały sezon, co wtedy będzie.
1
@KrwawiaceoczyVEB W lidze hiszpańskiej najdroższym nominalnym bocznym obrońcą(zarówno LO i PO) pod względem wyceny jest Mendy(40mln) poza nim najdroższym jest Foyth(25mln). Czy Twoim zdaniem Balde powinien już teraz być w TOP3 z wyceną np. 20mln?