Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HansFCB Większe kłopoty to będzie miała Chelsea. Tam na ten moment nie ma nawet pół napastnika.
0
@The_Man I oczywiście Tuchelowi nikt nie wypomni chorych kwot wydanych na transfery. W przypadku Guardioli jest to Zazwyczaj największy argument jego hejterow.
2
@Pawel13sz Masche to był gość. Piłkarz z klasą. Może kiedyś usiądzie na ławce trenerskiej w Barcelonie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
41
Co trzeba mieć w głowie, żeby siadać pijanym za kierownicą... Dokonałem dziś "obywatelskiego zatrzymania" w swojej miejscowości, pod sklepem. Zauważyłem, że delikwent ledwo stoi na nogach, a pakuje się za kółko. Po przyjeździe policji gość wydmuchał 2,7 promila, a co najlepsze okazało się, że ma zabrane kwity. Za co? Za wódkę. Do tych ludzie na prawdę nic nie dociera. Najgorszy sort...
Jeśli widzicie takiego kretyna, to nie bójcie się zareagować. Być może ocalicie czyjeś życie.
0
@sendesara W tym sezonie Lyon dalej będzie się bił o puchary, a West Ham o utrzymanie. Wedlug mnie Paqueta ma potencjał na granie w LM i szkoda, że wybrał Młoty
0
@Culer_1906 Real to trzeba lać. Nieważne, czy Madryt, czy Valladolid.
2
@Lionel_Messi10 Co to były za piękne czasy. No i piękne koszulki
4
@Essos Kessie dwa sezony temu w Milanie to był potwór. Poprzedni sezon przeciętny, u nas na razie też. Tchouameni ma potencjał na bycie lepszym piłkarzem.
1
@Encore Szkoda Paquety, ale kasa robi swoje. Niezły grajek, a będzie się tułał w srodku tabeli PL.
0
@AlexDark00 Co tu porównywać. Piłkarsko Piątek nawet nie stał przy Moracie.
@tristan87 To bardziej jego agent jest geniuszem. Takiego placka wpychać do niezłych klubów to trzeba umieć.
2
@Chaoss I to się nie zmieni. Całe to nowe pokolenie nie stało nawet przy takich kierowcach jak Alonso, czy Kimi
4
@Pewex Zazwyczaj nie lubię oglądać sequeli legendarnych produkcji, bo wychodzi klapa. Tutaj nawiązanie do pierwszej części jest po prostu dobre, wszystko pasuje i nie jest wzięte z dupy. Dobór aktorów też super, do tego wiecznie młody Tom Cruise. Wiadomo, że było kilka przegięc, na które trzeba patrzeć z przymrużeniem oka, ale dla mnie to był powrót do młodzieńczych lat. Taki stary, dobry i klasyczny film akcji, których teraz mi brakuje.
3
@Ascend U mnie cena w przeciągu 4 dni wzrosła z poziomu 7,15 zł do 7,73. To jest jakiś nieśmieszny żart.
0
@Drozdu7 Jak na ławie posadzi go Fati, to nie będzie szkoda
1
@MesQueUnClub_87 Nawet lepszy, bo przynajmniej da się go oglądać
1
Tom Cruise ma jakiś pakt z diabłem podpisany? Chłop się w ogóle nie starzeje. Jak się porówna wygląd aktorów z pierwszej części Top Guna kiedyś i obecnie, to można być pod wraznieniem jak gość się niesamowicie trzyma.
3
@Pawel13sz Aż tak to nie. Końcówka Suareza była no powiedzmy szczerze w kratkę. Potrafił strzelić przepięknego gola, ale 80% czasu kopał się po czole.
Nie zmienia to jednak mojego ogólnego zdania o nim. Dla mnie to jest jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza 9 w historii Barcelony i piłki nożnej.
7
@MesQueUnClub96 Lepszy? Chyba tylko w 2020, ale Suarez był bardziej spektakularny i jego się dużo lepiej oglądało. 2 złote buty w erze, gdy Messi i Ronaldo byli w swoim najlepszym okresie mówi samo za siebie
7
@Pawel13sz Nie wiem, czy Suarez w sezonie 13/14 nie był najlepszą 9 jaką dane mi było oglądać.
1
@Kgorecki2500 Ja miałem dziś wygraną United za dychę.
1
@mientusek1407 Będzie ostra walka z Liverpoolem
3
@Firestone De Bruyne >>>> jakikolwiek inny pomocnik na świecie. Oczywista oczywistość
10
@Vebrol To jest ten mental
11
@BaroPodertos Grunt, że nie dał się przedryblowac
14
@mateusz1989VeB Genialny i ratujący skórę Manchesterowi Ronaldo vs skończony dziadek leśny Messi
2
@kuz Dlatego podobała mi się Barcelona Enrique. Dominowała, ale nie za wszelką cenę. Potrafili oddawać inicjatywe i zabójczo kontrować.
Dominując rywala cały mecz oczywiste jest to, że prędzej czy później nadziejemy się na 2/3 groźne kontry w meczu. Niestety na Barcelonę często to wystarcza
1
@macio_944 Ewentualnie jeszcze wyzywanie Laporty od nieudaczników za "bezsensowne transfery" i "Liga już przegrana"
3
@macio_944 A co ma się dziać? Będzie to samo, co po każdej stracie punktów. Wybije szambo, będzie zwalnianie Xaviego i sprzedawanie piłkarzy.
1
Dźwięk wkręcającego się na obroty silnika SW-400 Andorii w Bizonach to jest coś pięknego. Zawsze z nostalgią wspominam żniwa u dziadków i te maszyny.