Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Derean Bayern to mógłby popróbować jakiejs innowacyjnej taktyki, nie wiem może granie z lotnym bramkarzem, bo to się robi nudne.
1
@Encore Kolejna gwiazdeczka z przerośniętym ego w United? Z pewnością to wypali
2
@Pawel13sz Klub odpowiedni na jego umiejętności.
16
Piękne czasy, gdy Umtiti był potężnym obrońcą, skałą nie do przejścia. Szkoda, że zmarnowal sobie resztę kariery
https://zapodaj.net/1da9114cdf2ba.jpg.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Schoogs Ale to będzie flop
3
@Jakchcesz Ależ on pięknie grał z Messim. Co to było za połączenie. Szkoda, że tak krótko...
7
@Pawel13sz To były piękne dni. Jeszcze przyjdzie nam poczekać na moment, w którym uda się powtórzyć ten sukces
2
@Pawel13sz A my jesteśmy mu wdzięczni za niezliczoną masę wzruszeń, radości i dawki pięknych goli, które nam zafundował. Luisito to legenda tego klubu
5
@DawidekFCB To się nie robi śmieszne, tylko żałosne. Chłopak odrzuca Chelsea, przychodzi tu grać za połowę tego co mu dawali, a my go nie możemy zarejestrować.
1
@Nihas Kabaret.
0
@kejdzi Nie mój cyrk, nie moje małpy. Niech się biali martwią
0
@Criss18Barca Na ten moment to Gaviemu za rok kończy się kontrakt. Żeby ewentualnie sprzedać to trzeba najpierw przedłużyć
4
@MesQueUnClub96 Przecież już wygrał
0
@tristan87 W ogóle go nie szkoda.
3
@Aragorn33 Im mniej ruskich na świecie, tym lepiej
1
@Rust_Cohle O chłopie. Aleś mi poprawił humor na koniec dnia
0
@Rl9k1nG Oczywiście przekaz dla swoich wyborców. Nikt normalny nie wierzy w słowa tego zwyrola
5
@VeB10Ronnie Wygranie PL jest trudne, a to, że City ma 4 tytuły w 5 lat świadczy o tym jak wielki to jest zespół i potwierdza klasę Guardioli
0
@Uukasz_93 Lepiej przedłużyć go i sprzedać za rok.
3
@Uukasz_93 Jak Depay ma zostać to trzeba go przedłużyć, bo i tak za rok odejdzie za darmo
0
@BaroPodertos Pora na Arsenal.
83
@Comentateiro Słabiutkie zachowanie Mbappe. Jakby poszedł za akcją to być może miałby okazję na skończenie z 5 metra
1
@tbas Tak naprawdę to tylko pierwsza czwórka jest topowa. Reszta to solidni gracze, ale półkę niżej. Szkoda, że w La Masii nie mamy jakiegoś diamentu na boki obrony, bo jak mamy marnować na po potencjał Araujo, albo Kounde to nie wytrzymie
0
@ShawnC I kto przyjdzie w jego miejsce? Kolejny Setien, albo Koeman?
2
@Joe_Pesci Ale przecież Messi jest tu w ogóle niepotrzebny i gdzie miałby grać xD
Ładnie to zrobił i brakuje jego magii na Camp Nou
1
Trzeba przyznać, że Neymar wchodzi w ten sezon na pełnej urwie.
4
@QuaReL XDD 40 minut sezonu i już wyroki
0
@neeed Argument o braku pieniędzy w Barcelonie zawsze mnie bawi.
0
@Deviler Mental szybko poleciał do szatni dzwonić po kolejnych klubach.