2

@Derean Bayern to mógłby popróbować jakiejs innowacyjnej taktyki, nie wiem może granie z lotnym bramkarzem, bo to się robi nudne.

1

@Encore Kolejna gwiazdeczka z przerośniętym ego w United? Z pewnością to wypali

2

@Pawel13sz Klub odpowiedni na jego umiejętności.

16

Piękne czasy, gdy Umtiti był potężnym obrońcą, skałą nie do przejścia. Szkoda, że zmarnowal sobie resztę kariery
https://zapodaj.net/1da9114cdf2ba.jpg.html

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Schoogs Ale to będzie flop

3

@Jakchcesz Ależ on pięknie grał z Messim. Co to było za połączenie. Szkoda, że tak krótko...

7

@Pawel13sz To były piękne dni. Jeszcze przyjdzie nam poczekać na moment, w którym uda się powtórzyć ten sukces

2

@Pawel13sz A my jesteśmy mu wdzięczni za niezliczoną masę wzruszeń, radości i dawki pięknych goli, które nam zafundował. Luisito to legenda tego klubu

5

@DawidekFCB To się nie robi śmieszne, tylko żałosne. Chłopak odrzuca Chelsea, przychodzi tu grać za połowę tego co mu dawali, a my go nie możemy zarejestrować.

1

@Nihas Kabaret.

0

@kejdzi Nie mój cyrk, nie moje małpy. Niech się biali martwią

0

@Criss18Barca Na ten moment to Gaviemu za rok kończy się kontrakt. Żeby ewentualnie sprzedać to trzeba najpierw przedłużyć

4

@MesQueUnClub96 Przecież już wygrał

0

@tristan87 W ogóle go nie szkoda.

3

@Aragorn33 Im mniej ruskich na świecie, tym lepiej

1

@Rust_Cohle O chłopie. Aleś mi poprawił humor na koniec dnia

0

@Rl9k1nG Oczywiście przekaz dla swoich wyborców. Nikt normalny nie wierzy w słowa tego zwyrola

5

@VeB10Ronnie Wygranie PL jest trudne, a to, że City ma 4 tytuły w 5 lat świadczy o tym jak wielki to jest zespół i potwierdza klasę Guardioli

0

@Uukasz_93 Lepiej przedłużyć go i sprzedać za rok.

3

@Uukasz_93 Jak Depay ma zostać to trzeba go przedłużyć, bo i tak za rok odejdzie za darmo

0

@BaroPodertos Pora na Arsenal.

83

@Comentateiro Słabiutkie zachowanie Mbappe. Jakby poszedł za akcją to być może miałby okazję na skończenie z 5 metra

1

@tbas Tak naprawdę to tylko pierwsza czwórka jest topowa. Reszta to solidni gracze, ale półkę niżej. Szkoda, że w La Masii nie mamy jakiegoś diamentu na boki obrony, bo jak mamy marnować na po potencjał Araujo, albo Kounde to nie wytrzymie

0

@ShawnC I kto przyjdzie w jego miejsce? Kolejny Setien, albo Koeman?

2

@Joe_Pesci Ale przecież Messi jest tu w ogóle niepotrzebny i gdzie miałby grać xD
Ładnie to zrobił i brakuje jego magii na Camp Nou

1

Trzeba przyznać, że Neymar wchodzi w ten sezon na pełnej urwie.

4

@QuaReL XDD 40 minut sezonu i już wyroki

0

@neeed Argument o braku pieniędzy w Barcelonie zawsze mnie bawi.

0

@Deviler Mental szybko poleciał do szatni dzwonić po kolejnych klubach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?