2

@fart Jak dla mnie to Dudelange jest faworytem. Mogliby bukmacherzy przecenić Lecha, to by się trochę zarobiło

0

@arasz1819 Jakby Jagiellonia grała w pucharach to może by był

1

To co Lech odpierdala w tym meczu to jest niemożliwe.

0

@Barca1992 No beka z Lecha, ale podejrzewam, że na ten moment, to tylko Raków z polskiej ligi wygrałby z tym Vikingurem, co jest oczywiście śmieszne, ale i smutne.

1

@Hajny Za to im płacą chyba nie?

1

Mogli wygrać 6:0, odpadną po karnych

0

Hahahahahhaha coś pięknego

0

Piękny kabaret odstawia Lech w ofensywie

2

@KrwawiaceoczyVEB Dembele strzeli

0

@kiper09 Strzał Gruzina na koniec też zajebisty.

1

@Image Ale do października to już na pewno się wyrobią.

0

@Transu96 Z Normanem.

5

@Rust_Cohle Zdecydowanie @Janiama . Zieliński wciąż czeka aż mu coś w głowie przeskoczy.

1

Benzema z golem

0

@MesQueUnClub96 Mariusz Rumak in

1

@HighestInTheRoom Najlepszy to był Ronaldo z makaronem na głowie. Mało co i by się zesrał ze złosci

0

@tomek8756 To jest coś niesamowitego, że na takie gówno rocznie płynie 2 miliardy złotych

1

@Kgorecki2500 Żeby przypadkiem nie skończył jak Kubo.

3

@FC1899Barca Odegramy się na boisku.

0

@Homeopata8989 To byłby dobry tranafer Interu. Todibo ma potencjał. Niestety, gdy był w Barcelonie to głowa była jeszcze gdzie indziej.
Gdyby było inaczej prawdopodobnie nie płacilibyśmy teraz 60 baniek za Kounde

2

@P33ck Miał dobry moment w Fiorentinie. Mówiło się nawet o BVB, Interze, czy Barcelonie, ale chłop po kontuzji nie był sobą. Oby się odbudował i wrócił na właściwy poziom
@Encore Po kontuzji nie wrócił na poziom, który prezentował wcześniej

0

@KrwawiaceoczyVEB Jak dadzą dobra kasę to nie ma się co zastanawiać w naszej sytuacji. Za darmo, albo jakieś grosze to lepiej żeby został.

0

@tomek8756 Oby Lapcio miał pióro.

0

@Borneo Jedyny prawilny z Mattem Damonem

0

@Nazio87 No nie gadaj, że nie widziałeś nawet jednego filmu, ani nie czytałeś książki

2

@HighestInTheRoom Nie no Statham TOP wiadomo.

0

Jason Bourne, czy John Wick?

6

@GadulkiGembulki_FCB Ogólnie to cała ta akcja Budweisera była świetna. Nawet Przemek Tytoń piwko odebrał.

0

@Survier Jakieś rady? Normalnie ci się udało? Czy klikales kilka tygodni z rzędu?

5

@Janas11224 Ja bym go trzymał do lutego na trybunach, żeby na mundial nie pojechał. To jest jego ostatnia duża impreza, na którą miał szansę pojechać. Widocznie kaska wygrała. Później to już mi obojętne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?