0

@JaroCoach Ter Stegen

7

Obejrzałem sobie wczoraj nowego Top Guna. Z nostalgią wspominam pierwsza część, więc nie mogłem odpuścić. Piękny hołd dla klasycznego kina akcji.
Dla Toma Cruise'a czas chyba stanął w miejscu. Gość ma 60 lat, a wygląda wciąż świetnie.

1

@Krystian1588 Super sprawa

0

@MesQueUnClub96 I bardzo dobrze. Sezon byłby o wiele ciekawszy, gdyby Ferrari odrobiło straty.

0

@MessiTheBesst A to Messi gra jakiś mecz w niedzielę, że Ronaldo pisze o królu?

5

@KrwawiaceoczyVEB Klub w sam raz na jego umiejętności.

0

@Gall Okej. Rozmawiamy o rozgrywkach, w których jest jakakolwiek, choćby najmniejsza rywalizacja ;)

2

@Pedri16Future Może Dest będzie robił za zmiennika dla Alby. Na prawej mogą zagrać Araujo, Kounde, Azpilicueta ma niby przyjść. Mało miejsca dla Amerykanina.

4

@Unf Zgadzam się z @GeneralXavi . Nie ma czegoś takiego jak obowiązek wygrania ligi. To jest jednak sport i wszystko się może zdarzyć. Real wcale nie jest słabszy od nas. Może znowu sezon życia Atletico? Kto wie? Nie zapominajmy, że dopiero co odpadliśmy w grupie LM, a potem z Eintrachtem w LE. Obowiązkiem jest być konkurencyjnym na każdym froncie i zaprezentować się jak najlepiej. Jak chłopaki dołożą puchary to będzie miło.

1

Yaya Toure w sezonie 13/14 to był dzik totalny. 24 gole i 12 asyst. Genialny wynik.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Encore Czemu nikt nie umieszcza tu Aguero? Chłop nastrzelal multum bramek, wygrywał tytuły, miał ikoniczne momenty. Według mnie zasługuje, by być w tej 11 bardziej niż Ronaldo, czy Salah

6

@Worny Francuski Eddie Murphy :D Chłopie zrobiłeś mi dzień

7

@czółkovsky Ten dziadek jeszcze nieźle fika jak na "skończonego".

0

@Kgorecki2500 Jeszcze Morawiecki z Blaszczakiem podchwycą temat i też zaczną zbierać

0

@Encore Sainz zasłużenie, ale Hamilton też bardzo dobry wyścig pojechał.

15

@Suzu Militao fajna asysta. Coś pięknego jak mu prąd odcina momentami

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Encore Przecież to jest bez sensu. Wypożycza gościa, który ma rok kontraktu? No chyba, że w United też już go nie chcą.

2

@Sulimo Moim zdaniem tak, ale zobaczymy.

2

Ferrari to ma plany od A do Z. Szkoda, że wszystkie do dupy.

0

@rademenes Z Mercem to przynajmniej była walka. Tu Ferrari samo sobie kij w szprychy wkłada.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Traba727 Prawda jest taka, że Real trzeba lać zawsze. Niewazne, czy to sparing, czy 1/2 LM.

0

@Volk No Ferrari zawsze może się zepsuć, albo odpalić grande strategie.

0

@taris Kessie to jest gość od noszenia fortepianu Pedriemu i reszcie. Nie oczekujecie od niego fajerwerków. On swoją robotę robi.

2

@Turio Oczywiście, że tak. Balde potrzebuję minut, żeby się rozwijać, więc albo niech Xavi na niego stawia, albo wypożyczenie.

24

@SinMistico Kto za Albę ma grać? Balde? Sprowadzą jakiegoś porządnego lo to i Alba będzie mniej grał.

6

@IronSanHybrid Jak dla mnie mogą na każdy następny klasyk wychodzić CKM w środku.

0

Jeśli wyglądało to tak jak mówi Dani, to rzeczywiście bardzo słabo. Gość jest legendą tego klubu i zasługuje na szacunek. Jeśli nie chcieli przedłużać, to trzeba było odrazu usiąść i z nim porozmawiać. Nie tak się żegna swoje legendy.
Zarząd klubu ma okazję to naprawić na Pucharze Gampera. Dani zasługuje na piękne pożegnanie, przy pełnym Camp Nou.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?