Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JaroCoach Ter Stegen
7
Obejrzałem sobie wczoraj nowego Top Guna. Z nostalgią wspominam pierwsza część, więc nie mogłem odpuścić. Piękny hołd dla klasycznego kina akcji.
Dla Toma Cruise'a czas chyba stanął w miejscu. Gość ma 60 lat, a wygląda wciąż świetnie.
1
@Krystian1588 Super sprawa
0
@MesQueUnClub96 I bardzo dobrze. Sezon byłby o wiele ciekawszy, gdyby Ferrari odrobiło straty.
0
@MessiTheBesst A to Messi gra jakiś mecz w niedzielę, że Ronaldo pisze o królu?
5
@KrwawiaceoczyVEB Klub w sam raz na jego umiejętności.
0
@Gall Okej. Rozmawiamy o rozgrywkach, w których jest jakakolwiek, choćby najmniejsza rywalizacja ;)
2
@Pedri16Future Może Dest będzie robił za zmiennika dla Alby. Na prawej mogą zagrać Araujo, Kounde, Azpilicueta ma niby przyjść. Mało miejsca dla Amerykanina.
4
@Unf Zgadzam się z @GeneralXavi . Nie ma czegoś takiego jak obowiązek wygrania ligi. To jest jednak sport i wszystko się może zdarzyć. Real wcale nie jest słabszy od nas. Może znowu sezon życia Atletico? Kto wie? Nie zapominajmy, że dopiero co odpadliśmy w grupie LM, a potem z Eintrachtem w LE. Obowiązkiem jest być konkurencyjnym na każdym froncie i zaprezentować się jak najlepiej. Jak chłopaki dołożą puchary to będzie miło.
1
Yaya Toure w sezonie 13/14 to był dzik totalny. 24 gole i 12 asyst. Genialny wynik.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Encore Czemu nikt nie umieszcza tu Aguero? Chłop nastrzelal multum bramek, wygrywał tytuły, miał ikoniczne momenty. Według mnie zasługuje, by być w tej 11 bardziej niż Ronaldo, czy Salah
6
@Worny Francuski Eddie Murphy :D Chłopie zrobiłeś mi dzień
7
@czółkovsky Ten dziadek jeszcze nieźle fika jak na "skończonego".
0
@Kgorecki2500 Jeszcze Morawiecki z Blaszczakiem podchwycą temat i też zaczną zbierać
0
@Encore Sainz zasłużenie, ale Hamilton też bardzo dobry wyścig pojechał.
15
@Suzu Militao fajna asysta. Coś pięknego jak mu prąd odcina momentami
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Encore Przecież to jest bez sensu. Wypożycza gościa, który ma rok kontraktu? No chyba, że w United też już go nie chcą.
2
@Sulimo Moim zdaniem tak, ale zobaczymy.
2
Ferrari to ma plany od A do Z. Szkoda, że wszystkie do dupy.
0
@rademenes Z Mercem to przynajmniej była walka. Tu Ferrari samo sobie kij w szprychy wkłada.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Traba727 Prawda jest taka, że Real trzeba lać zawsze. Niewazne, czy to sparing, czy 1/2 LM.
0
@Volk No Ferrari zawsze może się zepsuć, albo odpalić grande strategie.
0
@taris Kessie to jest gość od noszenia fortepianu Pedriemu i reszcie. Nie oczekujecie od niego fajerwerków. On swoją robotę robi.
2
@Turio Oczywiście, że tak. Balde potrzebuję minut, żeby się rozwijać, więc albo niech Xavi na niego stawia, albo wypożyczenie.
24
@SinMistico Kto za Albę ma grać? Balde? Sprowadzą jakiegoś porządnego lo to i Alba będzie mniej grał.
6
@IronSanHybrid Jak dla mnie mogą na każdy następny klasyk wychodzić CKM w środku.
0
Jeśli wyglądało to tak jak mówi Dani, to rzeczywiście bardzo słabo. Gość jest legendą tego klubu i zasługuje na szacunek. Jeśli nie chcieli przedłużać, to trzeba było odrazu usiąść i z nim porozmawiać. Nie tak się żegna swoje legendy.
Zarząd klubu ma okazję to naprawić na Pucharze Gampera. Dani zasługuje na piękne pożegnanie, przy pełnym Camp Nou.