1

@MrPGG I tak wolałbym obejrzeć w Eleven, czy Canal+

0

@Emhyr Już prędzej Raków się postawi Astanie, niż Lech wyrzuci Batumi. Smutna prawda niestety. O Lechii i Pogonii to nie ma co nawet pisać, bo tam będą baty

1

@P33ck Szczerze mówiąc nie widzę United w Top 4 obecnie

1

@tomek8756 I szybko się to nie zmieni. Reszta Europy odjeżdża nam szybciej, niż ją gonimy.

0

@VbamboeB Przecież Messi jadł Lays'y i popijał Pepsi. Lewy przy nim to wzór

0

@DonAndresFCB Panie, bo takie kontrakty to się podpisuje piórem. Jak można przyjść do biura Barcelony tak nieprzygotowanym.

15

Mascherano na mundialu w Brazylii był świetny. Lubiłem go oglądać. Bez niego Argentyna nie dotarłaby do finału. Ta interwencja przy strzale Robbena...


2

@masq Trzymajcie się tam. Dużo zdrówka dla żony!

5

@Kondziubarca Jarek jak zapętlony. Ciągle to samo.

0

@Uukasz_93 Wina Rutka. Wzięli jakiegoś placka na bramkę i wmówili kibicom, że to będzie wzmocnienie. Przyszło co do czego, chłop puszcza babole i wszyscy zdziwieni. Zresztą jak się przegrywa 1:5 i oddaje 2 strzały w meczu to nie ma co winić tylko bramkarza. Druga połowa to było dno i wodorosty zaprezentowane przez całą drużynę Kolejorza.

0

@Pawel13sz Gdzie talizman Douglas?

0

@Jasialdinho Znając zajebiste historie sprzedaży Barcelony to skończy się na 8 milionach euro + 2 w bonusach.

1

@Pawel13sz Wszystkie 4 bramki piękne. Luisito to był bestia.

0

@Cule1234 Wijnaldum grał jak kozak na Euro, chciałem go do nas. Po roku my mamy Pedriego, Gaviego i Nico, do tego przyszedł Kessie, a Wijnaldum na wylocie z PSG. Dobrze, że do tego transferu nie doszło.

1

Mati Borek piękna rola w E=MC2.

3

@HighestInTheRoom Piszesz tylko o Hamiltonie, a przecież ta sama sytuacja jest obecnie z każdym innym kierowcą w stawce. Nie wmowisz mi, że Max, czy Leclerc tym Mercedesem trzymaliby tempo obecnego RBR, czy Ferrari.

2

@FC1899Barca Widzę, że sekta ma się dobrze

0

@Survier Wiem. Ja tylko ogólnie mówię

0

@Janas11224 Perez skorzystał na tym, że Schumacher próbował walczyć z Kevinem. Gdyby Haasy grały zespołowo, tak jak przy walce z Hamiltonem (do czasu, aż Magnussen odjechał) też miałby problem z wyprzedzeniem. Silnik Ferrari robi swoje na prostej.

1

Na Zoom TV "Kroll" Pasikowskiego z Lindą, Pazurą i Lubaszenką

4

@Survier Nigdy nie zrozumiem oceniania 22-letniego chłopaka po połowie sezonu. Przyszedł do nas w styczniu, po poważnej kontuzji. Wykręcił niezłe staty, miał realny wklad w zajęcie 2 miejsca w lidze. Jest podstawowym reprezentantem Hiszpanii, to coś znaczy. Dajmy mu czas, bo ma duży potencjał.

0

@matirix20 Jeszcze długa droga przed nim, żeby dorównać Rodriemu, ale kibicuje mocno.

3

@Clue Obejrz sobie ostatnie GP Wielkiej Brytanii na Silverstone. Jeżeli po tym nie zrozumiesz piękna tego sportu, to widocznie, po prostu to nie jest dla ciebie ;)

7

@Criss18Barca Oj Rodri w Barcelonie to marzenie...

0

@Wojcio 30% Polaków też go niestety kocha

1

@redbed123 Jak się brytole z wypadku Verstappena na Silverstone to był krzyk, jak tak można? Teraz to w sumie luz.

4

@Nano22 Najlepszy indywidualny sezon pomocnika jaki widziałem. Żaden Modric, De Bruyne, Bruno nie ma podjazdu do tamtego Xaviego.

4

@doc Kto by się spodziewał?

2

@Emhyr Real i Bayern ściągnęli koszulki od Swansea z sezonu 12/13.
https://zapodaj.net/897afc431a0f7.jpg.html

2

@macio_944 Drybling i balans ciała Messiego to jest najpiękniejsza rzecz w futbolu. Można podziwiać i podziwiac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?