Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MrPGG I tak wolałbym obejrzeć w Eleven, czy Canal+
0
@Emhyr Już prędzej Raków się postawi Astanie, niż Lech wyrzuci Batumi. Smutna prawda niestety. O Lechii i Pogonii to nie ma co nawet pisać, bo tam będą baty
1
@P33ck Szczerze mówiąc nie widzę United w Top 4 obecnie
1
@tomek8756 I szybko się to nie zmieni. Reszta Europy odjeżdża nam szybciej, niż ją gonimy.
0
@VbamboeB Przecież Messi jadł Lays'y i popijał Pepsi. Lewy przy nim to wzór
0
@DonAndresFCB Panie, bo takie kontrakty to się podpisuje piórem. Jak można przyjść do biura Barcelony tak nieprzygotowanym.
15
Mascherano na mundialu w Brazylii był świetny. Lubiłem go oglądać. Bez niego Argentyna nie dotarłaby do finału. Ta interwencja przy strzale Robbena...
2
@masq Trzymajcie się tam. Dużo zdrówka dla żony!
5
@Kondziubarca Jarek jak zapętlony. Ciągle to samo.
0
@Uukasz_93 Wina Rutka. Wzięli jakiegoś placka na bramkę i wmówili kibicom, że to będzie wzmocnienie. Przyszło co do czego, chłop puszcza babole i wszyscy zdziwieni. Zresztą jak się przegrywa 1:5 i oddaje 2 strzały w meczu to nie ma co winić tylko bramkarza. Druga połowa to było dno i wodorosty zaprezentowane przez całą drużynę Kolejorza.
0
@Pawel13sz Gdzie talizman Douglas?
0
@Jasialdinho Znając zajebiste historie sprzedaży Barcelony to skończy się na 8 milionach euro + 2 w bonusach.
1
@Pawel13sz Wszystkie 4 bramki piękne. Luisito to był bestia.
0
@Cule1234 Wijnaldum grał jak kozak na Euro, chciałem go do nas. Po roku my mamy Pedriego, Gaviego i Nico, do tego przyszedł Kessie, a Wijnaldum na wylocie z PSG. Dobrze, że do tego transferu nie doszło.
1
Mati Borek piękna rola w E=MC2.
3
@HighestInTheRoom Piszesz tylko o Hamiltonie, a przecież ta sama sytuacja jest obecnie z każdym innym kierowcą w stawce. Nie wmowisz mi, że Max, czy Leclerc tym Mercedesem trzymaliby tempo obecnego RBR, czy Ferrari.
2
@FC1899Barca Widzę, że sekta ma się dobrze
0
@Survier Wiem. Ja tylko ogólnie mówię
0
@Janas11224 Perez skorzystał na tym, że Schumacher próbował walczyć z Kevinem. Gdyby Haasy grały zespołowo, tak jak przy walce z Hamiltonem (do czasu, aż Magnussen odjechał) też miałby problem z wyprzedzeniem. Silnik Ferrari robi swoje na prostej.
1
Na Zoom TV "Kroll" Pasikowskiego z Lindą, Pazurą i Lubaszenką
4
@Survier Nigdy nie zrozumiem oceniania 22-letniego chłopaka po połowie sezonu. Przyszedł do nas w styczniu, po poważnej kontuzji. Wykręcił niezłe staty, miał realny wklad w zajęcie 2 miejsca w lidze. Jest podstawowym reprezentantem Hiszpanii, to coś znaczy. Dajmy mu czas, bo ma duży potencjał.
0
@matirix20 Jeszcze długa droga przed nim, żeby dorównać Rodriemu, ale kibicuje mocno.
3
@Clue Obejrz sobie ostatnie GP Wielkiej Brytanii na Silverstone. Jeżeli po tym nie zrozumiesz piękna tego sportu, to widocznie, po prostu to nie jest dla ciebie ;)
7
@Criss18Barca Oj Rodri w Barcelonie to marzenie...
0
@Wojcio 30% Polaków też go niestety kocha
1
@redbed123 Jak się brytole z wypadku Verstappena na Silverstone to był krzyk, jak tak można? Teraz to w sumie luz.
4
@Nano22 Najlepszy indywidualny sezon pomocnika jaki widziałem. Żaden Modric, De Bruyne, Bruno nie ma podjazdu do tamtego Xaviego.
4
@doc Kto by się spodziewał?
2
@Emhyr Real i Bayern ściągnęli koszulki od Swansea z sezonu 12/13.
https://zapodaj.net/897afc431a0f7.jpg.html
2
@macio_944 Drybling i balans ciała Messiego to jest najpiękniejsza rzecz w futbolu. Można podziwiać i podziwiac