Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@P33ck Świetny fachowiec. Jeden z nielicznych trenerów z Polski mający sukcesy za granicą. Bez wątpienia powinien prowadzić kiedyś reprezentacje i dziwne jest to, że PZPN nigdy się do niego nie zgłosił.
0
@MrShakira Popkowi się dłoń w rękawicach łamie po uderzeniu w plecy Parke'a, a miałby się bić na gołe pięści z Adamkiem w Gromdzie?
5
@Gracek10 Real drewno Morate opchnął za 70 baniek do Chelsea, a tu chcą sie zgodzić na 65 za Frenkiego? I to jeszcze do United, które wywalilo lekką ręką 80 baniek na Maguire'a? Nie wierze
1
@Seledynowy Ja widziałem. Ważny odbiór przy golu Hiszpanii. Ogólnie gra słabo, ale cały przód Hiszpanii dupy nie urywa
1
@Kondziubarca Ja bym obejrzał finał Argentyna vs Niemcy i Messiego biorącego rewanż za 2014.
9
Ale Gavi musi być denerwujący dla piłkarzy/kibiców drużyny przeciwnej. Biega sobie po boisku taki mały, pyskaty smarkacz. Dyskutuje, często fauluje, zawzięty, nieustępliwy. Ciągle walczy. Twardy zawodnik.
0
@Jestjakjest Trzymać Nico z dala od tego szamba w Valencii. Jak już chcą go wypożyczyć, to do normalnego zespołu.
2
@Destroyer_of_Worlds Takim ogórkom nastrzela spokojnie. Z Estonią pokazał, że jeszcze daje rade
2
Ja pierdole.... Dawno takich wcirów nie bylo
0
@Tomek54321 Na pewno nie dostalibyśmy tak jak dziś.
0
@Tomek54321 Za Nawalki mogliśmy wygrać z każdym.
0
@MesQueUnClub96 Człowieku nawet Brzęczek z Holandią, czy Włochami nie dostawał takich wcirów to o czym mowa? Wstyd Czesia i tyle.
0
De-kla-sa-cja. Bez podjazdu jesteśmy.
0
Przepiękna bramka
1
@P33ck Dramat...
1
To jak to było? Z Meksykiem jak równy z równym, z Argentyną mamy szansę? Każdy mocniejszy rywal brutalnie weryfikuje ta drużynę, jej indolencje taktyczna, brak pomysłu i umiejętności. I to jest mecz o pietruszkę, a nie mecz w grupie na mundialu.
2
@Tomix_83 Morata bije każdego pilkarza na głowe jeśli chodzi o całowanie herbów i wyznawanie miłości klubowi. W każdym chciał grać od dzieciństwa
1
@dniel Gdzie Boliwia, a gdzie Luksemburg. Nie obrażajmy tych pierwszych.
1
@Kgorecki2500 Jak go nie cierpię, tak dobra reakcja Kaczyńskiego. Zobaczymy, czy za słowami pójdą czyny.
0
@Kidd Spokojnie. Smuda i Fornalik to były dramaty.
0
@tomek8756 Brakuje w tym zespole takich ludzi z charakterem.
0
@Herato De Gea nie gra w kadrze? Niezły sezon miał.
0
@talizmo Jak Ruud, to tylko Gullit
5
Lata lecą, a Nadal nadal wymiata.
6
@KSSniper Rafa jest nieśmiertelny. Rafa to legenda tenisa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tbas Pan Kapitan ;)
@RobiS Stomil Olsztyn
1
@Emhyr Pomidor z cebulką TOP
7
@Hosh Jaki koniec? Jeszcze potężny Rafa Nadal zgarnia 22 szlema ;)
2
@AllBundy Beyonce to matka Gaviego? Czego to się człowiek na La Rambli nie dowie