2

@P33ck Świetny fachowiec. Jeden z nielicznych trenerów z Polski mający sukcesy za granicą. Bez wątpienia powinien prowadzić kiedyś reprezentacje i dziwne jest to, że PZPN nigdy się do niego nie zgłosił.

0

@MrShakira Popkowi się dłoń w rękawicach łamie po uderzeniu w plecy Parke'a, a miałby się bić na gołe pięści z Adamkiem w Gromdzie?

5

@Gracek10 Real drewno Morate opchnął za 70 baniek do Chelsea, a tu chcą sie zgodzić na 65 za Frenkiego? I to jeszcze do United, które wywalilo lekką ręką 80 baniek na Maguire'a? Nie wierze

1

@Seledynowy Ja widziałem. Ważny odbiór przy golu Hiszpanii. Ogólnie gra słabo, ale cały przód Hiszpanii dupy nie urywa

1

@Kondziubarca Ja bym obejrzał finał Argentyna vs Niemcy i Messiego biorącego rewanż za 2014.

9

Ale Gavi musi być denerwujący dla piłkarzy/kibiców drużyny przeciwnej. Biega sobie po boisku taki mały, pyskaty smarkacz. Dyskutuje, często fauluje, zawzięty, nieustępliwy. Ciągle walczy. Twardy zawodnik.

0

@Jestjakjest Trzymać Nico z dala od tego szamba w Valencii. Jak już chcą go wypożyczyć, to do normalnego zespołu.

2

@Destroyer_of_Worlds Takim ogórkom nastrzela spokojnie. Z Estonią pokazał, że jeszcze daje rade

2

Ja pierdole.... Dawno takich wcirów nie bylo

0

@Tomek54321 Na pewno nie dostalibyśmy tak jak dziś.

0

@Tomek54321 Za Nawalki mogliśmy wygrać z każdym.

0

@MesQueUnClub96 Człowieku nawet Brzęczek z Holandią, czy Włochami nie dostawał takich wcirów to o czym mowa? Wstyd Czesia i tyle.

0

De-kla-sa-cja. Bez podjazdu jesteśmy.

0

Przepiękna bramka

1

@P33ck Dramat...

1

To jak to było? Z Meksykiem jak równy z równym, z Argentyną mamy szansę? Każdy mocniejszy rywal brutalnie weryfikuje ta drużynę, jej indolencje taktyczna, brak pomysłu i umiejętności. I to jest mecz o pietruszkę, a nie mecz w grupie na mundialu.

2

@Tomix_83 Morata bije każdego pilkarza na głowe jeśli chodzi o całowanie herbów i wyznawanie miłości klubowi. W każdym chciał grać od dzieciństwa

1

@dniel Gdzie Boliwia, a gdzie Luksemburg. Nie obrażajmy tych pierwszych.

1

@Kgorecki2500 Jak go nie cierpię, tak dobra reakcja Kaczyńskiego. Zobaczymy, czy za słowami pójdą czyny.

0

@Kidd Spokojnie. Smuda i Fornalik to były dramaty.

0

@tomek8756 Brakuje w tym zespole takich ludzi z charakterem.

0

@Herato De Gea nie gra w kadrze? Niezły sezon miał.

0

@talizmo Jak Ruud, to tylko Gullit

5

Lata lecą, a Nadal nadal wymiata.

6

@KSSniper Rafa jest nieśmiertelny. Rafa to legenda tenisa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tbas Pan Kapitan ;)
@RobiS Stomil Olsztyn

1

@Emhyr Pomidor z cebulką TOP

7

@Hosh Jaki koniec? Jeszcze potężny Rafa Nadal zgarnia 22 szlema ;)

2

@AllBundy Beyonce to matka Gaviego? Czego to się człowiek na La Rambli nie dowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?