Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
42
@Zoker Gość, który szantażował kolegę z reprezentacji nagraniami, będzie się wypowiadał o zdradzie. Nieźle nieźle.
0
@Khajio Dostanie i to nie jeden raz. Chłopak jest genialny
0
@ViscaelBarca2007 Tam zawsze jest rynsztok
0
@Worny Ciekawe, czy uderzymy po Mbappe w 2025
0
@Worny PSG przyjedzie z Zidanem jako trenerem i wyklaszcze zwycięstwo.
0
@Encore "Będziemy pławić się w pucharach" Odważnie. Jeszcze zobaczymy
2
@Pogba Oby permów
1
@bartas97 I dostanie bęcki od chłopaków Kloppa
2
@Kos111 Zależy kogo sobie tam Mbappe upatrzył.
0
@Edoss Vini, czy Rodrygo to na razie są bez podjazdu do Mbappe. Nie ten kaliber. Kasa zrobiła swoje i tyle.
0
@AmadiRM Możliwe. Spytaj go
4
@VegetaPolska Mbappe już się popłakał ze strachu. Pewnie ociera łzy banknotami od szejka.
11
@Kondziubarca Jak zobaczę takie zestawienie w obronie, to chyba zwymiotuje. Ileż można?
2
@msmsms Patrząc na to jak odchodzili Raul, czy Iker, to akurat pożegnanie Bale'a w słabym stylu w ogóle mnie nie zaskakuje
0
@YouTuber Bayern, Real, Legia, Chelsea, Juventus
2
@Messibestplayerintheworld Oj dużo czasu już minęło od tego. Lucho przeżył swoją tragedię rodzinną, ale też bardzo rozwinął się jako trener.
2
@kkbarca David Silva. Szkoda, że nigdy tu nie trafił.
1
@MesQueUnClub96 Straszne.
1
@AmigoBlancos Arsenal zdecydowanie.
7
@Kgorecki2500 Jak to kto? Karolak
1
Barcelona to chyba zawsze i do wszystkiego jest optymistycznie nastawiona.
2
@Lionel_Messi10 Szkoda... Myślałem, że dłużej pogra w Europie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
31
@Emhyr Oby ktoś inny wygrał i zamknął mu morde.
1
@Clue Możemy im Braithwaite'a sprzedać jak chcą.
1
@Danny Gaucho Nkunku dzik w tym sezonie.
0
@Semafor80 Nie ma to jak na podstawie głosowania 5 osób w jakimś nic nie znaczącym festiwalu piosenek i kiczu wyrabiać sobie opinię na temat całego narodu. Uwierz mi, że każdy z nich, kto otrzymał pomoc od Polaków będzie nam wdzięczny.
1
@AmigoBlancos Gavi na duży plus, Luuk De Jong również. Negatywnie Roberto, chociaż sam nie wiem, czego ja się po nim spodziewałem.
5
Gratulacje dla Lecha. Zasłużony tytuł.
1
@msmsms Prędzej, czy później Raków mistrzem będzie. Bardzo dobrze zarządzany klub.