5

@Kgorecki2500 Panie miej nas w opiece.

2

@Omi Dzięki uprzejmie.

0

@vangoor Kiedyś to było..

0

@Omi Mógłbyś wyjaśnić, co znaczy "korkować ścianę"?

2

@jeyx77x To są te detale

2

@pioz123 Oby było tak jak mówisz.

1

@Janiama 1:1, Frenkie z golem

0

@Kidd On chce rywalizować w Premier Legaue, a nie Championship.

4

@JohnA Sociedad albo Betis w LM zamiast Atletico, byłoby super.

2

@KrwawiaceoczyVEB Christensen to średniak z potencjałem na solidnego obrońcę, ale to żaden top. Naszej obrony nie zabawi. Niestety nie ma kasy na kogoś lepszego i trzeba mieć nadzieję, że chłopak jednak ogarnie.

6

@Kurkmen Nic związanego z Rosją, ani Białorusią nie powinno mieć miejsca nie tylko na tym turnieju, ale i w całym sporcie. W innych dziedzinach również. Izolować swołocz.

2

@Mr8lack Bardzo precyzyjna broń. Idealna do niszczenia "celów wojskowych"

1

@Lionel_Messi10 Ansuuuu Fatiii is the answer

1

@Emhyr Gdyby nie ta szybka bramka w drugiej połowie, to kto wie jakby się to skończyło. Skurczybyki mają umiejętnośc podnoszenia się w momentach, w których już nie mają prawa się podnieść. Wniosek jest prosty: jak masz real na widelcu musisz go ostatecznie dobić (jak Barca) bo inaczej mogą wrócić.

2

@Kondziubarca Kupon już na to wleciał, więc są bez szans.

0

Oj Real mentalnie urośnie po tej wygranej niestety. City będzie miało ciężary.

3


Za każdym razem muszę podglosic, jak słyszę to cudo w radiu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Vebrol Luisa Enrique bym tam zobaczył.

1

@PodkarpackiKibic Za daleko to się ruska swolocz posunęła. Wielkie imperium, będzie mówiło innym krajom co mają robić. Kibli w domach nie mają, a rządzić Europą chcą

1

@Conradxc Ten co porównał pobieranie pensji, na którą całkowicie zasłużył do uderzenia dziecka.

0

@Lukas90 Nie lepiej

8

@Salchent Zajebisty. Jak BVB z Dembele.

4

@Deviler Ło panie, aleś smaka narobił. Przydałaby się jeszcze własnoręcznie robiona kiełbaska prosto z wędzarki do tego

4

@marcin62 Korwin pieprzy głupoty na Twitterze? Stare, znałem.

12

@ranger3120 Nawet ciężko to jakoś skomentować, bo ciężko w to uwierzyć. Brzydzę się tym krajem, narodem. Rzygać mi się na nich chce jak czytam o ich wybrykach

0

@JohnnyBarca Palermo fajny klub. Oglądałem ich często jak Dybala się wybijał. Robił wtedy ogromne wrażenie

12

Vamoooos Pedri. Czekamy na Ciebie

0

@patry295 Ta w niedzielę trzeba się nastawić na pieprzenie głupot nt. Zamachu w Smoleńsku i drożyzny. "Drogo jest bo Ukraincy przyjeżdżają, i im dają, i wojna jest"

0

@norbi77 Ale urwał. Na Moskwie już nowy rok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?