Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kgorecki2500 Panie miej nas w opiece.
2
@Omi Dzięki uprzejmie.
0
@vangoor Kiedyś to było..
0
@Omi Mógłbyś wyjaśnić, co znaczy "korkować ścianę"?
2
@jeyx77x To są te detale
2
@pioz123 Oby było tak jak mówisz.
1
@Janiama 1:1, Frenkie z golem
0
@Kidd On chce rywalizować w Premier Legaue, a nie Championship.
4
@JohnA Sociedad albo Betis w LM zamiast Atletico, byłoby super.
2
@KrwawiaceoczyVEB Christensen to średniak z potencjałem na solidnego obrońcę, ale to żaden top. Naszej obrony nie zabawi. Niestety nie ma kasy na kogoś lepszego i trzeba mieć nadzieję, że chłopak jednak ogarnie.
6
@Kurkmen Nic związanego z Rosją, ani Białorusią nie powinno mieć miejsca nie tylko na tym turnieju, ale i w całym sporcie. W innych dziedzinach również. Izolować swołocz.
2
@Mr8lack Bardzo precyzyjna broń. Idealna do niszczenia "celów wojskowych"
1
@Lionel_Messi10 Ansuuuu Fatiii is the answer
1
@Emhyr Gdyby nie ta szybka bramka w drugiej połowie, to kto wie jakby się to skończyło. Skurczybyki mają umiejętnośc podnoszenia się w momentach, w których już nie mają prawa się podnieść. Wniosek jest prosty: jak masz real na widelcu musisz go ostatecznie dobić (jak Barca) bo inaczej mogą wrócić.
2
@Kondziubarca Kupon już na to wleciał, więc są bez szans.
0
Oj Real mentalnie urośnie po tej wygranej niestety. City będzie miało ciężary.
3
Za każdym razem muszę podglosic, jak słyszę to cudo w radiu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Vebrol Luisa Enrique bym tam zobaczył.
1
@PodkarpackiKibic Za daleko to się ruska swolocz posunęła. Wielkie imperium, będzie mówiło innym krajom co mają robić. Kibli w domach nie mają, a rządzić Europą chcą
1
@Conradxc Ten co porównał pobieranie pensji, na którą całkowicie zasłużył do uderzenia dziecka.
0
@Lukas90 Nie lepiej
8
@Salchent Zajebisty. Jak BVB z Dembele.
4
@Deviler Ło panie, aleś smaka narobił. Przydałaby się jeszcze własnoręcznie robiona kiełbaska prosto z wędzarki do tego
4
@marcin62 Korwin pieprzy głupoty na Twitterze? Stare, znałem.
12
@ranger3120 Nawet ciężko to jakoś skomentować, bo ciężko w to uwierzyć. Brzydzę się tym krajem, narodem. Rzygać mi się na nich chce jak czytam o ich wybrykach
0
@JohnnyBarca Palermo fajny klub. Oglądałem ich często jak Dybala się wybijał. Robił wtedy ogromne wrażenie
12
Vamoooos Pedri. Czekamy na Ciebie
0
@patry295 Ta w niedzielę trzeba się nastawić na pieprzenie głupot nt. Zamachu w Smoleńsku i drożyzny. "Drogo jest bo Ukraincy przyjeżdżają, i im dają, i wojna jest"
0
@norbi77 Ale urwał. Na Moskwie już nowy rok