1

Jeśli Arsenal wygra w poniedziałek z Crystal Palace, to będzie miał tylko 2 punkty straty do Chelsea. Ciekawie się to wszystko potoczyło, zwłaszcza, że Armaty były po pierwszych kolejkach na dnie.

0

W ogóle to już 3 mecz z rzędu Eriksena z golem. Dwa razy dla reprezentacji i teraz w meczu z Chelsea. Świetnie widzieć go w takiej dyspozycji.

1

@MesQueUnClub96 Ronaldo od dawna gra z kontuzją i nikt nie narzeka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Uukasz_93 No u mnie w serwisie w tamtym tygodniu ostra akcja wymiany opon. Ludzie się rzucili jak głupki. Ciekawe jak im się teraz jeździ

2

Znowu napadało tego białego gówna. Cała zimę tyle nie było. Już wolałbym, żeby wiosenny deszczyk padał, niż znowu ten śnieg.

0

@Emhyr Coś mi się wydaje, że prędzej Pique pojedzie niż Roberto.

2

@kiper09 No nie mów mi, że nie znasz czterokrotnego króla strzelców ligi cypryjskiej? Co z ciebie za kibic.

4

Ostatni raz graliśmy z Arabią Saudyjską w 2006 roku. Wygraliśmy 2:1 po golach Łukasza Sosina.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Worny Jak Pazdan z Cuadrado w 2018

0

@Pilka_jest_okragla Do tego czasu możliwe, że będzie miał już swoją. Przynajmniej tego mu życzę.

0

@Derean @P33ck Obie statystyki zostaną podtrzymane.

0

@macio_944 Już na Macedonii se nabił.

0

@VirtuoZ W porównaniu do tej grupy, którą mamy teraz? Chłopie. Każda drużyna z tamtej grupy była słabsza od Meksyku i Argentyny.

0

@VirtuoZ Ciężko byłoby mieć lepszą niż w 2018. To była grupa, z której powinniśmy wyjść.

0

@KrychaFCB Ludzie niech sobie popatrzą na wyniki Meksyku w fazie grupowej na ostatnich mundialach. Chłopy grają w grupie tak jakby mistrza mieli zdobyć, a Argentyna jest po prostu lepiej zorganizowana i poukładana. Oklep i tyle, przynajmniej ciekawe mecze będą, bo dawno z nimi nie graliśmy.

1

Meksyk w fazie grupowej zawsze ciśnie, a potem odpadają w 1/8

10

@AmigoBlancos Polska, Kolumbia, Senegal, Japonia. Awans pewny, jesteśmy faworytem.

W grupie, którą podałeś nasze Orły spokojnie mogłyby mieć 9 punktów, albo nie wygrać z Nową Zelandią, dostać w dupę od USA i męczyć bułe z Katarem

9

@qubson12345 Z całym szacunkiem dla Riberiego, bo to kapitalny grajek, ale to co grał Neymar w Barcelonie to był kosmos. Ney lepszy jak dla mnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@tobiasson92 Pełna profeska Tajnera. Potwierdza informacje o nowym trenerze, a tu okazuje się, że wciąż rozmawiają. Tak samo było pewnie ze skoczkami. Obiecał rozmowę, a tu decyzję podjęte dużo wcześniej. PZN to jest związek do zaorania. Szkoda tylko, że mój idol Adam Małysz dał się wciągnąć w jego szeregi.

2

@Bartek22 I właśnie tyle maksymalnie powinien zarabiać Araujo. Przynajmniej na ten moment. To dopiero jego drugi sezon w pierwszym zespole, więc bez przesady.

29

Akurat to, że Koeman wolał stawiać na Pedriego, Gaviego, czy Nico, kosztem minut dla Pjanica to była dobra decyzja. Tylko mogli to sobie wyjaśnić w normalny sposób i tyle.

4

@tristan87 Wydaje się być w porządku gościem.

0

@Pawel13sz Hulk

0

@don'T.R.I.P.e Sprytne.

1

@Hubsao W czerwcu kolej na nich. Oby udało im się awansować.

2

@Barca1992 Czemu sędzia nie zareagował? Ślepy był?

1

@prokofiew Czy przyjemniej to się jeszcze okaże. Oby coś tam pokazali, bo takiej padaki jak w Rosji nie zdzierże.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?