Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Paradoks Szpakowski by się załamał.
14
@Momals11 Camp Nou to jego dom. Nikt go tu nigdy nie wygwizda.
1
@Cule1234 Dolezal jako asystent pierwszego trenera byłby okej. Jako pierwszy trener, raczej słabo
2
@Gavinho Nie musi być w zarządzie, żeby widzieć jakim zaufaniem został obdarzony Arteta. Gdyby w Arsenalu rządził Al Khelaifi i Leonardo to już ze 3 razy byłby zwolniony, bo wyniki (mimo dwóch pucharów) były kiepskie. Mikel robi dobrą robotę i przywraca The Gunners tam, gdzie ich miejsce - do Ligi Mistrzów.
0
@MESSIah16 No chłop niesamowity. Oby się tylko nie okazało, że się szprycuje jak Armstrong.
5
@Kamilos84 Trochę przeginka z tymi kontraktami była, to fakt. Z drugiej strony, Messi zasłużył na każdego eurocenta jakiego dostał i wolałbym płacić jemu, niż takiemu Dembele, Cou, czy Griezowi.
3
@GeraltzKatalonii Ten co najbardziej odjebal to cwany, bo dziś nawet nie gra
1
@Gavinho Factos
1
Wolny potrafi w loty
0
@Cule1234 No tym Puigiem to cenę zbijemy, że hoho. Zaraz się okaże, że Barcelona oferuje 5 baniek + Trincao i Puig, a wilki wolą 5 baniek i samego Trincao.
1
@MesQueUnClub96 Przecież Lando Norris nie był przepychany.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Bykunn Bez kitu. Jak się słyszy te powiązania, rączka rączkę myje to jest aż nie do pomyślenia, że tyle osób może być w to wplątanych i zależnych.
2
@Comfortable_ Gra tam coś ten Kozłowski? Żeby nie było, że zaraz kolejny przepadnie i będzie musiał wracać się odbudowywać do Ekstraklasy.
1
@LaRoja Zidane na trenera, Pogba do pomocy i pewnie ściągną kogoś za Mbappe
0
Widać, że Stoch się męczy. Nie sprawiają mu te skoki przyjemności
5
@Kondziubarca Ale mnie to za przeproszeniem wkurwia. W środku Europy, tuż za granicami UE, kacapy napadają sobie na niepodległe państwo, roszcząc sobie do niego prawa. Giną ludzie, giną kobiety i dzieci, niszczone są miasta, a zachód sobie będzie biznesy z agresorem robił. Weź tu się teraz człowieku nie wkurwiaj, jak my przyjmujemy tych ludzi, dajemy im schronienie, a cała reszta, rządzący tylko czekają aż tam Ukraina padnie i będą mogli znowu otwarcie zacząć handlować z ruskimi.
Oczywiście o ile to wszystko jest prawdą.
6
@Pawel13sz Na mundialu w Brazylii jeszcze lepiej kropnąl
2
@michal26 To akurat proste. Rasiści i neonaziści uciekają do rasistowskiej Polski, a porządni obywatele uciekają do mateczki Rosji
18
@Objectivo Messi w sezonie 18/19 to był potwór. Niewiele brakło i praktycznie sam zatargałby nas do finału LM i trypletu.
2
@Wychowanek Putin ma głęboko w dupie polskie władze, a już tym bardziej ich nawoływania
0
@wawrzyn1 Pokaż mi to. Chyba mnie z kimś mylisz, bo wyniku z Galatą nie obstawiałem. W przeciwieństwie do większości spodziewałem się, że może być ciężko, a to, że stać nas na zwycięstwo z Realem podtrzymuję.
20
Niektórym to chyba oczekiwania za bardzo wystrzelily w kosmos. To, że 3 mecze zagraliśmy bardzo dobrze, wcale nie oznacza, że będziemy grać dobrze do końca sezonu. Ja wiem, że część osób już widziała zwycięstwo w LE i walkę o mistrza, ale trzeba zejść na ziemię. Mamy młody skład i sinusoida formy to normalna rzecz. Drużyna dopiero się tworzy. Do tego Xavi to nie jest jeszcze Guardiola, czy Klopp. On też dopiero uczy się tego fachu i jeszcze nie raz popełni błąd, pomyli się personalnie, czy źle odczyta mecz. Ludzie tu potrzeba czasu, wzmocnień i przede wszystkim cierpliwości. Najważniejszy cel to dostać się do LM. I nie panikujcie, Real jest do pokonania.
0
@rayqi Pena to dalej jest nasz bramkarz. Xavi niech patrzy, może warto mu dać szansę.
0
@IronSanHybrid Kurna i pomyśleć, że kiedyś go lubiłem.
2
@Messibestplayerintheworld Nic się nie zmienił. Wielki sentyment mam do niego.
3
@Hubsao I to są prawdziwe ludzkie dramaty...
1
@sebasarna18 Robiłem kiedyś za pomocnika przy murarzach. Powiem krótko, przesrane. Jak zobaczyli, że ktoś kumaty to jeszcze bardziej to wykorzystywali i ganiali. Przy kostce pewnie nie jest lepiej, też ciężka praca fizyczna. Wszystko zależy od tego na jakich ludzi trafisz.
Z ciekawości zapytam, jakie województwo?