0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Paradoks Szpakowski by się załamał.

14

@Momals11 Camp Nou to jego dom. Nikt go tu nigdy nie wygwizda.

1

@Cule1234 Dolezal jako asystent pierwszego trenera byłby okej. Jako pierwszy trener, raczej słabo

2

@Gavinho Nie musi być w zarządzie, żeby widzieć jakim zaufaniem został obdarzony Arteta. Gdyby w Arsenalu rządził Al Khelaifi i Leonardo to już ze 3 razy byłby zwolniony, bo wyniki (mimo dwóch pucharów) były kiepskie. Mikel robi dobrą robotę i przywraca The Gunners tam, gdzie ich miejsce - do Ligi Mistrzów.

0

@MESSIah16 No chłop niesamowity. Oby się tylko nie okazało, że się szprycuje jak Armstrong.

5

@Kamilos84 Trochę przeginka z tymi kontraktami była, to fakt. Z drugiej strony, Messi zasłużył na każdego eurocenta jakiego dostał i wolałbym płacić jemu, niż takiemu Dembele, Cou, czy Griezowi.

3

@GeraltzKatalonii Ten co najbardziej odjebal to cwany, bo dziś nawet nie gra

1

@Gavinho Factos

1

Wolny potrafi w loty

0

@Cule1234 No tym Puigiem to cenę zbijemy, że hoho. Zaraz się okaże, że Barcelona oferuje 5 baniek + Trincao i Puig, a wilki wolą 5 baniek i samego Trincao.

1

@MesQueUnClub96 Przecież Lando Norris nie był przepychany.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Bykunn Bez kitu. Jak się słyszy te powiązania, rączka rączkę myje to jest aż nie do pomyślenia, że tyle osób może być w to wplątanych i zależnych.

2

@Comfortable_ Gra tam coś ten Kozłowski? Żeby nie było, że zaraz kolejny przepadnie i będzie musiał wracać się odbudowywać do Ekstraklasy.

1

@LaRoja Zidane na trenera, Pogba do pomocy i pewnie ściągną kogoś za Mbappe

0

Widać, że Stoch się męczy. Nie sprawiają mu te skoki przyjemności

5

@Kondziubarca Ale mnie to za przeproszeniem wkurwia. W środku Europy, tuż za granicami UE, kacapy napadają sobie na niepodległe państwo, roszcząc sobie do niego prawa. Giną ludzie, giną kobiety i dzieci, niszczone są miasta, a zachód sobie będzie biznesy z agresorem robił. Weź tu się teraz człowieku nie wkurwiaj, jak my przyjmujemy tych ludzi, dajemy im schronienie, a cała reszta, rządzący tylko czekają aż tam Ukraina padnie i będą mogli znowu otwarcie zacząć handlować z ruskimi.

Oczywiście o ile to wszystko jest prawdą.

6

@Pawel13sz Na mundialu w Brazylii jeszcze lepiej kropnąl


2

@michal26 To akurat proste. Rasiści i neonaziści uciekają do rasistowskiej Polski, a porządni obywatele uciekają do mateczki Rosji

18

@Objectivo Messi w sezonie 18/19 to był potwór. Niewiele brakło i praktycznie sam zatargałby nas do finału LM i trypletu.


2

@Wychowanek Putin ma głęboko w dupie polskie władze, a już tym bardziej ich nawoływania

0

@wawrzyn1 Pokaż mi to. Chyba mnie z kimś mylisz, bo wyniku z Galatą nie obstawiałem. W przeciwieństwie do większości spodziewałem się, że może być ciężko, a to, że stać nas na zwycięstwo z Realem podtrzymuję.

20

Niektórym to chyba oczekiwania za bardzo wystrzelily w kosmos. To, że 3 mecze zagraliśmy bardzo dobrze, wcale nie oznacza, że będziemy grać dobrze do końca sezonu. Ja wiem, że część osób już widziała zwycięstwo w LE i walkę o mistrza, ale trzeba zejść na ziemię. Mamy młody skład i sinusoida formy to normalna rzecz. Drużyna dopiero się tworzy. Do tego Xavi to nie jest jeszcze Guardiola, czy Klopp. On też dopiero uczy się tego fachu i jeszcze nie raz popełni błąd, pomyli się personalnie, czy źle odczyta mecz. Ludzie tu potrzeba czasu, wzmocnień i przede wszystkim cierpliwości. Najważniejszy cel to dostać się do LM. I nie panikujcie, Real jest do pokonania.

0

@rayqi Pena to dalej jest nasz bramkarz. Xavi niech patrzy, może warto mu dać szansę.

0

@IronSanHybrid Kurna i pomyśleć, że kiedyś go lubiłem.

2

@Messibestplayerintheworld Nic się nie zmienił. Wielki sentyment mam do niego.

3

@Hubsao I to są prawdziwe ludzkie dramaty...

1

@sebasarna18 Robiłem kiedyś za pomocnika przy murarzach. Powiem krótko, przesrane. Jak zobaczyli, że ktoś kumaty to jeszcze bardziej to wykorzystywali i ganiali. Przy kostce pewnie nie jest lepiej, też ciężka praca fizyczna. Wszystko zależy od tego na jakich ludzi trafisz.
Z ciekawości zapytam, jakie województwo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?