4

@Hubsao Coś nietęga ta mina putina

0

@Momals11 Niech on już przestanie się kompromitowac. Tysiące ludzi zginęło przez niego, a ten minutę ciszy będzie robił. Został mu już tylko jeden sposób, żeby przysłużyć się światu

4

@VamosRakieta Bez kitu, szczur to chociaż śmieci trochę zeżre, a taki putin jest kompletnie bezużyteczny. Jeszcze tylko normalnym ludziom życie niszczy.

4

@barcelonaLM Tęsknić nie będę

1

@axegrinder Te pierogi nie są ruskie, i pewnie dlatego są takie zajebiste.

9

@tristan87 Brawa dla tej Pani. Pamięta zapewne więcej niż te milicjanty pałowniki.

0

@Cule1234 Wolny na lotach zazwyczaj dawał radę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@LioMessi10 Nie pamiętam już kiedy to dokładnie było, na pewno jakiś czas temu. Ruski samolot naruszal turecką przestrzeń powietrzną i został po prostu zestrzelony. Od tamtej pory ruscy już tam nie latali

5

@LyFT Polaków też wiele lat gnebiono, długo nie mieliśmy własnego państwa na mapie. Rozbiory, 2 wojna światowa, potem Polska pod ruskim butem. Jednak Polaków nigdy nie zlamano. Tak samo teraz kacapy nie złamią Ukraińców. Ta wojna nie skończy się nawet wraz z upadkiem Kijowa i zajęciem tych terenów przez ruskich. Naród ukraiński przetrwa, będzie walczyl z okupantem i w końcu doczekają się swojego wolnego kraju. Tego im życzę z całego serca.

17

@Hubsao Turcja pokazała jak się to robi.

8

@Hubsao Każdą pomoc dla Ukrainy odbieram pozytywnie. Nawet jakby im talibowie zaczęli pomagać.

1

@Kgorecki2500 On to mówi to tych baranów ruskich w kraju, czy myśli, że ktoś w Europie jeszcze bierze na poważnie ten jego bełkot?

11

@agaFCB Dobrze, że ruscy wjechali z misją pokojową, bo przecież tak źle się Ukraińcom żyło...
Putin śmieciu, obyś zdechł.

1

@daniel32778 No dziś na RMF FM słyszałem, że to podobno jego putin chce wsadzić na marionetkę.
Ukraińcy już go nienawidzą, a teraz chociażby za to, że patrzy z boku na to jak ruskie niszczą jego kraj i dogaduje się z głównym winowajcą, znienawidzą go jeszcze bardziej.

1

@Deviler Stoch jak zwykle miał szczęście do warunków

34

Wiktor Janukowycz w 2014 roku, po starciach na Majdanie w Kijowie uciekł do Rosji i został uznany winnym zdrady stanu. No jak putin chce im zdrajcę narodu na prezydenta wsadzić to powodzenia. Ten konflikt szybko się nie skończy. Ukraińcy pokazali już, że są wielkim, walecznym i dumnym narodem. W życiu tego nie zaakceptują.

0

@eckov Alves ciągle daje rade, ale możliwe, że będzie częściej grywał w środku pola. Jak ściągamy Azpilicuete to chyba też na PO, więc nie wiem po co ten Mazroui. No chyba, że Xavi zamierza z Desta LO zrobić

2

@Xxxbarca4ever Dest > Mazraoui według mnie. Powinniśmy dać mu jeszcze czas, zwłaszcza, że ostatnio widać progres u chłopaka.

12

@Slazzy Dorzucilbym jeszcze Braithwaite'a. Po przyjściu Auby jest zbędny.

50

Busquets, Pedri, Frenkie, Gavi, Nico, Kessie

17

@Azacca Od przyszłego sezonu ten numer będzie nosił Pedri. Przynajmniej powinien.

1

@Kgorecki2500 Duch w narodzie nie ginie.

12

@Momals11 Messi vs Barcelona. Dziwny to byłby widok

4

@Pawel13sz 19 lat... Przecież to jeszcze dzieciak. Całe życie było przed nim. Putin ty śmieciu...

5

@The_Man W BBC to powiedzą, że polscy rasiści i antysemici ganiają biednych i bezbronnych BLM.
Nie mówię, że wszyscy oni tam przyjechali w wiadomo jakim celu. Pewnie jakaś część z nich to naprawdę są studenci, ale kuźwa, czy studenci uciekający przed wojną zachowuja się w taki sposób?

4

@D10SLEO Człowiek orkiestra. Aktor, tancerz, dowódca, prezydent, a wolnym czasie to i szluga z chłopakami na osiedlu zapali.

21

@Kondziubarca Kobiety z dziećmi mają pierwszeństwo. Tak jest w cywilizowanym świecie. W sumie nie dziwi mnie, że akurat oni tego nie rozumią.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

43

@bafi Brawo dla ciebie. Jesteś dobrym człowiekiem i jestem dumny, że mamy tutaj takich użytkowników. Pamiętaj, że dobro zawsze wraca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?