0

@Emhyr Aktualnie "Barka" leci

3

@potrojnakorona Jazda z kacapami

5

@DLFCB Każdy Ukrainiec biorący udział w tej walce lub jakkolwiek przeszkadzający/sabotujacy ruskie wojska jest bohaterem. Na prawdę jestem pełen podziwu dla nich i mocno im kibicuję, żeby pogonili kacapów ze swojego kraju.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

29

@Kusco15 Ruskie łamią wszelkie konwencje, traktaty i umowy, a cały świat się przygląda i liczy na jakiś dialog.

11

@Hubsao No ale przyjdzie ci kretyn jeden z drugim i powie, że Ukraina to sztuczne państwo, a Ukraińcy to sztuczny naród, bo to ruskie. To niech teraz zobaczą jak ten "sztuczny naród" walczy o swoją wolność, o niepodległość kraju. Waleczności, poświęcenia i poczucia obowiązku, zachód Europy mógłby się od nich uczyć.

15

@marcin62 To byłby prawdziwy cud i bardzo chcę, żeby tak się stało, ale będzie ciężko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tomono Może być to możliwe.

7

@barcelonaLM Dobrze ruski, fikaj dalej. Zaraz cały świat przeciwko sobie będziecie mieli.

4

@Cule1234 Nie grać tam.

22

@barcelonaLM Was obu powinni wykorektorować z tej historii śmiecie.

20

@IronSanHybrid Szanuje go mocno. Tak się z niego nabijali, a w kryzysowym czasie naprawdę chłop zachowuję się tak jak powinien prawdziwy prezydent.

7

@IronSanHybrid Chłopak ma szansę się pokazać i zaimponować Xaviemu. Bramkarz nam potrzebny, więc..

5

Galata fajny rywal. Pena szybko na Camp Nou wróci.

22

Z podziwem patrzę na Ukraińców. Zaciekle walczą i stawiają opór dużo silniejszemu wrogowi. Nie dają się jak mogą. Sam osobiście nie wiem, czy będąc w takiej sytuacji miałbym na tyle odwagi, żeby pójść walczyć i ginąć za Polskę. Łatwo się mówi o patriotyźmie, czy walce zbrojnej, dopóki konflikt nie dotyczy bezpośrednio nas. Życzę nam wszystkim, żebyśmy nigdy nie musieli znaleźć się w takiej sytuacji jak nasi sąsiedzi Ukraińcy.

2

2

@mateusz1989VeB Przyznam się, że przed atakiem ruskich byłem za tym, żeby polecieć do Moskwy i tam wygrać, jednak teraz sytuacja się zmieniła. Państwo, które prowadzi bezpodstawne i agresywne działania zbrojne nie powinno mieć nawet możliwości brania udziału w żadnych sportowych wydarzeniach. Nie powinniśmy grać z ruskimi ani w Moskwie, ani w Warszawie, ani nigdzie.

3

@Ghotti Ale sobie kacapy zabawę zrobili. Będą ludzi rozjeżdżać... Mam nadzieję, że im ten czołg spalą na najbliższym skrzyżowaniu.

2

@Rust_Cohle Trochę pecha do sponsorów mają ostatnio. Jak nie ten wiking z Rich Energy, to teraz ruskie.

2

Bolid Haasa odrazu lepiej wygląda bez tego gówna w malowaniu.
https://zapodaj.net/d919000a9b205.jpg.html

6

@GeneralXavi Po prostu odważny człowiek i bohater dla Ukraińców.

3

@macio_944 Typowa FIFA.

5

@PatrychoO Ruskich, żeby ich wyrzucić. Monaco też byłoby spoko

1

Arsenal i Barcelona w Lidze Mistrzów za rok. Tak bym to widział proszę państwa.

12

W żadnym wypadku nie sprzedawać Desta. Pod skrzydłami Xaviego jeszcze bedzie z niego dobry obrońca.

4

Takiego Frenkiego aż chce się oglądać.

0

@Roobo Do momentu kontuzji był w świetnej formie, więc nie ma się co dziwić. Długa przerwa od gry zrobiła swoje

0

Normalnie przecieram oczy ze zdumienia i nie wierzę w to co widze

3

@tristan87 O 57 Ukraińców za dużo...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?