4

Dziwnie jest rozpoczynać fazę pucharową Ligi Mistrzów wiedząc, że nie ma w niej Barcelony. W przyszłym roku musi się to zmienić.

1

@tristan87 Zdecydowanie. Będąc w takim wieku chciałbym wyglądać tak dobrze jak on. Zawsze sprawia wrażenie dużo młodszego, niż jest.

4

Dziś 68 urodziny obchodzi Piotr Pręgowski, aktor grający min. Patryka Pietrka w "Ranczu", czy Krashana Bhamaradzange w "Zmiennikach".
Ciekawostką jest, że Pan Pręgowski na słynnej wilkowyjskiej ławeczce jest drugą najstarszą osobą, po Franciszku Pieczce (Stach), a gra najmłodszego z nich.
https://zapodaj.net/47f7e513335c2.jpg.html

2

@shahman Ehhh jeszcze żeby ten Fati nie miał tych wszystkich problemów zdrowotnych. Przepięknie się zapowiadał

5

@Messibestplayerintheworld Wielki Diego Lopez, którego w Milanie 16-latek Donnaruma posadził na ławę.

2

@Azacca A co to za różnica dla nas, czy Real potraci punkty w lidze? My o mistrzostwo juz nie walczymy, a w Seville nie wierzę.
Tak jak mówi @Zoker, jeszcze się Real do finału prześlizgnie i będzie bardziej boleć.
Dziś kibicuję Messiemu i chcąc nie chcąc PSG.

2

@Czajka90 No i namówił.

1

@Pawel13sz Szkoda, że w finale Euro 2016 tak nie strzelał :/

2

@Rastafarnianin Jak dla mnie Klopp za Tuchela. Z resztą się zgadzam.

1

@Kapitan hawk Stabilność i powtarzalność sukcesów przez lata. Od kiedy pamiętam to on takie miejsca zajmuje.

0

@draxidox Oj smaka na karkówe z grilla nabrałem.

2

@MESSIah16 Ryoyu ma potencjał na miano skoczka wszechczasów według mnie. Jak utrzyma formę i będzie wygrywał z taką częstotliwością jak do tej pory to kto wie?

1

@michal26 No Kamil dobre skoki dzis dał. Do Pawła Wąska też nie mam zastrzeżeń bo dobrze wypadł jak na niego. Żyła, a zwłaszcza Kubacki za słabo dziś, żeby myśleć o jakimś sukcesie, ale konkurs konkursowi nierówny. Mogą być jakieś upadki, dyskwalifikacje, zmienne warunki. Odrobina farta i wszystko się może zdarzyć.

4

@Alemany_presidente Jak spadną do Tercera Division to powodzenia z rozwijaniem tych talentów dla pierwszej drużyny. Żeby się rozwijać to chłopaki muszą grać na trochę wyższym poziomie, dlatego fajnie byłoby jakby grali ligę wyżej.

0

@michal26 No mogłoby się jakimś cudem udać im ten medal wywalczyć, ale będzie ciężko.

2

@Popitek12 I jeszcze Mistrzostwo Świata w lotach

0

To pewnie ostatnie Igrzyska Kamila. Ten medal byłby pięknym ukoronowaniem jego kariery. Boli to na pewno, zwłaszcza, że to 4 miejsce...

14

Ryoyu skacze w swojej lidze

9

Fettner to chyba jeszcze nigdy aż tak dobrze nie skakał

2

@Herato Strzeli z 15 do końca sezonu na spokojnie, ale co potem? United jest cienkie i nie ma gwarancji gry w LM w przyszłym roku. Do Realu go Perez nie weźmie bo w lato będzie miał zapewne nową gwiazdeczkę i stary Ronaldo mu niepotrzebny. Do PSG moim zdaniem nie pójdzie. W Europie zostaje mu chyba tylko gra w United, albo powrót do Sportingu.

1

@Tomo1989 Jak nie nasi, to mam nadzieję, że Sadrejew i Fettner zdobędą medale.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Kidd Typowy polski ligowiec, który jeszcze dobrze w ekstraklasie nie błysnął, a już za granicę się porywa, bo agent mu w głowie namieszał. Teraz czas na powrót do Polski, rok/dwa na odbudowanie i kolejna próba za granicą.

3

@Sau_Ron Jak dla mnie Pedri, o ile ominą go kontuzje.

0

@Worny Ter Stegen albo Alves.

61

Coutinho po 3 meczach w Premier Legaue ma lepsze liczby niż Sancho, Havertz czy Werner i takie same jak Grealish. Anglia to po prostu jego miejsce i niech się chłopak odbuduje, bo z chęcią poogladalbym jeszcze takiego Cou, prezentującego się jak w Liverpoolu. Dobry ruch dla Aston Villi i dla nas, bo rosną szanse, że ktoś z PL się na niego skusi.

3

@mindbender84 Messi to był tak kopany i wycinany przez białych, że za każdym razem jak leżał to się bałem, czy mu aby przypadkiem nóg nie połamali.

1

@Sau_Ron Od najsłabszego zacznę: Barella, Evra, Bernardo, Yaya Toure, David Silva, Eto'o, De Bruyne, Neymar, Lewandowski, Suarez.

0

@Encore Mają rozmach

0

@mekston Jemu jeszcze nie sprzedają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?