7

@patry295 Opinia tego zjeba jest nieistotna.

0

@macio_944 Wymowne i trafne.

9

@IronSanHybrid Ruskie - zakały i wrzody na tyłku tego świata.

0

@Medium Pewnie myśli, że to pasztetowa.
https://zapodaj.net/385b986174232.jpg.html

29

@Katalonbar No myślę, że stanowczo byśmy to potępili.

0

United to się co najwyżej do Ligi Konferencji nadaje

5

@Majkel34 A czyli to taki związek

2

@Danny Gaucho Lampard w 2009 kosmos :o

2

@barcelonaLM I bardzo dobrze.

0

@Kinginiesta Czyżby kapitan uciekał z tonącego okrętu?

9

Przez 8 ostatnich lat... Nord Stream 2 i wina Tuska, Nord Stream 2 i wina Tuska

1

@Fabik87 Jaki blady ten Kaczyński. Masakra. Niech chłop pije ćwiartkę przed wyjściem do wywiadów, bo wygląda jak nieboszczyk.

12

@barcelonaLM No Antek niech pierwszy leci w kamasze.

128

Dani Alves - 38 lat, widział w piłce wszystko, wygrał już tak wiele, że równie dobrze mógłby sobie leżeć na plaży w Brazylii, a jemu dalej się chce i trenuje nawet, kiedy nie musi. To jest wielki sportowiec i profesjonalista. Życzę naszym młodym piłkarzom, żeby mieli takie podejście jak Dani.

2

@wroclawskifan Jak będą grać w Tercera Division to powodzenia z włączeniem kogokolwiek z rezerw do pierwszej drużyny. Już teraz przeskok z poziomu rezerw na poziom La Liga jest zbyt duży, a co dopiero będzie jak spadną niżej. Oni muszą się utrzymać, a najlepiej byłoby jakby awansowali ligę wyżej, ale o tym w tym sezonie można zapomnieć.

19

Umtitiego może by chcieli, albo Roberto?

3

@tbas Andrzej Duda: No to jadę na narty

0

@PatrykBarca Ale koni już nie ma, bo stadnina w Janowie podupadla.

1

@LuQa_ Pedri albo Alves

0

@PatrykBarca To jeszcze spirytusu i denaturatu trzeba zakazać.

8

@barcelonaLM Czas na Kazachstan i Białoruś.

12

@tristan87 Akurat zgodzę się z Koltoniem. Jeśli FIFA/UEFA ich nie wywalą to jedźmy tam i zlejmy im dupsko.

0

@FC1899Barca Pewnie już dotarło jaką głupotę odwalił. W lepszym klubie niż Barcelona już nigdy nie zagra.

0

@Qlewer Trzeba ruskich zlać, przynajmniej w nogę.

2

@Hubsao Oczywiście, że obchodzi, ale tylko na tych terenach, które zamierza właśnie zaanektować.

1

@potrojnakorona A żeby upadł i sobie ryj rozwalił

7

@FC1899Barca Ruscy są zakałą tego świata.

7

@Azi Biedni ruscy. Cały czas ich ta Ukraina prowokuje i atakuje.

0

@Emhyr To wszystko to zasługa łysego Schreudera. Ładnie chłopaków wytrenował podczas, gdy Koeman był zajęty udzielaniem wywiadów i piciem wina.

1

@Yoshi94 Moim zdaniem to nie ma co na to patrzeć w ten sposób. Teraz piłkarze wcześniej zaczynają grać na wysokim poziomie. Xavi i Iniesta to najlepsi pomocnicy w historii tej drużyny, a pewnie wielu powie, że w historii piłki (ja tak uważam). Jeśli nasze młodziaki choć zbliża się do ich poziomu w przyszłości i to będzie naprawdę dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?