Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@patry295 Opinia tego zjeba jest nieistotna.
0
@macio_944 Wymowne i trafne.
9
@IronSanHybrid Ruskie - zakały i wrzody na tyłku tego świata.
0
@Medium Pewnie myśli, że to pasztetowa.
https://zapodaj.net/385b986174232.jpg.html
29
@Katalonbar No myślę, że stanowczo byśmy to potępili.
0
United to się co najwyżej do Ligi Konferencji nadaje
5
@Majkel34 A czyli to taki związek
2
@Danny Gaucho Lampard w 2009 kosmos :o
2
@barcelonaLM I bardzo dobrze.
0
@Kinginiesta Czyżby kapitan uciekał z tonącego okrętu?
9
Przez 8 ostatnich lat... Nord Stream 2 i wina Tuska, Nord Stream 2 i wina Tuska
1
@Fabik87 Jaki blady ten Kaczyński. Masakra. Niech chłop pije ćwiartkę przed wyjściem do wywiadów, bo wygląda jak nieboszczyk.
12
@barcelonaLM No Antek niech pierwszy leci w kamasze.
128
Dani Alves - 38 lat, widział w piłce wszystko, wygrał już tak wiele, że równie dobrze mógłby sobie leżeć na plaży w Brazylii, a jemu dalej się chce i trenuje nawet, kiedy nie musi. To jest wielki sportowiec i profesjonalista. Życzę naszym młodym piłkarzom, żeby mieli takie podejście jak Dani.
2
@wroclawskifan Jak będą grać w Tercera Division to powodzenia z włączeniem kogokolwiek z rezerw do pierwszej drużyny. Już teraz przeskok z poziomu rezerw na poziom La Liga jest zbyt duży, a co dopiero będzie jak spadną niżej. Oni muszą się utrzymać, a najlepiej byłoby jakby awansowali ligę wyżej, ale o tym w tym sezonie można zapomnieć.
19
Umtitiego może by chcieli, albo Roberto?
3
@tbas Andrzej Duda: No to jadę na narty
0
@PatrykBarca Ale koni już nie ma, bo stadnina w Janowie podupadla.
1
@LuQa_ Pedri albo Alves
0
@PatrykBarca To jeszcze spirytusu i denaturatu trzeba zakazać.
8
@barcelonaLM Czas na Kazachstan i Białoruś.
12
@tristan87 Akurat zgodzę się z Koltoniem. Jeśli FIFA/UEFA ich nie wywalą to jedźmy tam i zlejmy im dupsko.
0
@FC1899Barca Pewnie już dotarło jaką głupotę odwalił. W lepszym klubie niż Barcelona już nigdy nie zagra.
0
@Qlewer Trzeba ruskich zlać, przynajmniej w nogę.
2
@Hubsao Oczywiście, że obchodzi, ale tylko na tych terenach, które zamierza właśnie zaanektować.
1
@potrojnakorona A żeby upadł i sobie ryj rozwalił
7
@FC1899Barca Ruscy są zakałą tego świata.
7
@Azi Biedni ruscy. Cały czas ich ta Ukraina prowokuje i atakuje.
0
@Emhyr To wszystko to zasługa łysego Schreudera. Ładnie chłopaków wytrenował podczas, gdy Koeman był zajęty udzielaniem wywiadów i piciem wina.
1
@Yoshi94 Moim zdaniem to nie ma co na to patrzeć w ten sposób. Teraz piłkarze wcześniej zaczynają grać na wysokim poziomie. Xavi i Iniesta to najlepsi pomocnicy w historii tej drużyny, a pewnie wielu powie, że w historii piłki (ja tak uważam). Jeśli nasze młodziaki choć zbliża się do ich poziomu w przyszłości i to będzie naprawdę dobrze.