Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Dajcie im puchar za mistrzostwo odrazu. Co za żenada...
3
@Kgorecki2500 FIFA ostatecznie się skompromitowala. Nawet w czasie wojny, gdy giną niewinni ludzie liczy się dla nich tylko kasa. Jebać
3
@gumaz Putin, nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz. Cały wasz kraj zbudowany jest na groźbach i strachu, ale to już przestaje działać.
1
@koksik2700 Oj jestem pewien, że na świecie jest pełno "fanatyków" chętnych sobie postrzelać. Teraz mają okazję zrobić to w słusznej sprawie.
Nie zdziwie się jak dowiemy sie, że kilku afgańskich bojowników też się tam znalazło.
19
@IronSanHybrid Walić ich. Polscy piłkarze postąpili słusznie i jestem z nich dumny. Walić ten śmieszny mundial. Jesteśmy moralnymi zwycięzcami.
27
@Kusco15 To jest wielki człowiek. Mam nadzieję, że przeżyje.
5
@Kusco15 To są ci bracia? Wstyd. Sprzedaliście się Putinowi Węgrzy. Niech teraz spadnie na nich taka sama krytyka, jak spadała na Niemców.
5
@Hubsao A to nie była ta poszukiwana kolumna? V na oznaczeniach widzę.
5
@Sysia11 Ruscy już nie raz w historii pokazywali, że dla nich jednostka ludzka nie ma znaczenia.
9
@tomono Myślę, że nie tylko polskich.
0
@Kurkmen Szkoda było karetki po prostu.
25
@Kgorecki2500 Ale co on myśli, że ci Ukraińcy, którzy teraz tak dzielnie walczą o swój kraj, siądą na dupie i to zaakceptują? Nie ma szans na to. Nawet jak padnie (mam nadzieję, że nie) Kijów i Putin wsadzi tam sobie swojego przydupasa, to Ukraińcy nie będą go uznawać.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@meteo100 Tu nie ma nad czym debatować. Giną ukraińskie dzieci, a ludziom szkoda ruskich sportowców, którzy też często popierają tego zbrodniarza Putina. Wyrzucić ich wszystkich.
17
@marcin62 Coś mu się ten Donbas strasznie na zachód rozciągnął.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kgorecki2500 Walczcie sąsiedzi...
1
@koksik2700 Nie mogę. Serce mi pęka jak czytam takie coś... Mam nadzieję, że odpowiedzą za te wszystkie zbrodnie. To nie może przejść bez echa! Po prostu nie może.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
@barcelonaLM Historię do walki rzucają.
3
@Wilczeq Mam nadzieję, że w wolnej Ukrainie będzie można kiedyś odwiedzić most im. Skakuna, czy plac "Obrońców Ukrainy". Oby napisali piękny, choć okupiony krwią rozdział swojej historii i odparli kacapów ze swojego kraju.
21
@bartas97 To złóżcie broń i nie strzelajcie do nikogo.
0
@mekston Arsenal stonks.
3
@Wilczeq Matty Cash to dobry chlopak. Cieszę się, że gra dla naszej reprezentacji.
1
@Kusco15 Do rozlewu krwi doprowadzili ruscy, a konkretnie Putin. Niemcy pomagajcie Ukraińcom, a nie chowacie głowę w piasek.
1
@highway W pierwszym dniu by spieprzył na zachód.
9
Rosja jest obecnie przewodniczącym Rady Bezpieczeństwa ONZ. W tym czasie zgromadzili wojska przy granicy z Ukrainą, a teraz barbarzyńsko i bezpodstawnie atakują niepodległy kraj. Łamią wszelkie możliwe traktaty i konwencje. Robią co chcą i plują na cały świat. Jak teraz nie będzie stanowczej reakcji, to Putin nie cofnie się już przed niczym.
10
@Kinginiesta Czas na rozmowę już był i gnida nie chciała rozmawiać. Mówił jedno, a robił drugie.
2
@IronSanHybrid Ruscy będą wstrząśnięci i zmieszani. Niech ich tam spalą wszystkich
6
@Isso89 Do cywilów strzelać? Nie bądźmy takimi kurwami jak ruscy