Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DaPidejpi Dokładnie. PSG przez 3/4 tego dwumeczu kontrolowało przebieg. Zesrali się, Real to wykorzystał i tyle. Nie ma co ich gloryfikować jakby to było partidazo na poziomie Barcy Guardioli, albo Bayernu Flicka, bo nie było nawet blisko.
Nie zgodzę się jednak, że Real nie ma żadnych szans w następnej rundzie z takim Liverpoolem, czy Bayernem. Oni równie dobrze mogą przejść oba te zespoły, co odpaść z takim Ajaxem, czy nudnym Juve. Dlatego wolałem, żeby wczoraj odpadli.
9
@AllBundy Kosa zostaw.
1
@Vebrol O kurwa zapomniałem o tym. To bezapelacyjne Top 1. Jak widać PSG z Barceloną niestety prześcigają się w tych zestawieniach.
4
Top 5 frajerskich porażek ostatnich lat w Lidze Mistrzów:
1) Barcelona 6:1 PSG
2) Liverpool 4:0 Barcelona
3) Roma 3:0 Barcelona
4) PSG 1:3 Man. United
5) Real 3:1 PSG
Wąskie i elitarne grono. Myślę, że Juventus odpadający z Lyonem i Porto również zasługuje na wyróżnienie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
No i wreszcie czwartek. Czas na poważne rozgrywki, dla poważnych drużyn, a nie jakaś śmieszna Liga Mistrzów.
1
@MesQueUnClub_87 Zgodzę się, i dodam od siebie też brak trenera z prawdziwego zdarzenia. Emery, Tuchel (niezłe wyniki, a i tak go pogonili) i teraz Pochettino, a najlepszą piłkę grali za Laurenta Blanca. Tam potrzeba szkoleniowca z pomysłem na ten zespół, który to poukłada tak jak chce. Tylko nie wiem, czy przy Khelaifim i Leonardo jest to w ogóle możliwe.
1
@Worny Pewnie Zidane. Idealny trener - motywator dla takiego zbiorowiska gwiazd.
6
@Hubsao W tle strzelają, a chłopu nawet ręka nie zadrży.
1
@Coutinho007 Niestety, gdyby Pep się nie pospieszył z tym Grealishem..
1
@Encore Cały czas powtarzam. Szkoda, że nasz Don Andres nie miał takiego zdrowia jak Lukita, bo też mógłby dłużej poczarować na Camp Nou.
1
@MesQueUnClub96 Oby Bayern trafił na Real.
2
@Encore Pójdzie Ronaldo, przyjdzie Zidane i wyklaszczą tą LM.
1
@talizmo Od Arsenalu z tym parodysta daleko. Arteta robi robotę.
8
@Katalończyk 99 Messi miał czas przywyknąć do wpierdoli niestety. Zresztą widać po nim od początku, że umierać za ten klub to on raczej nie będzie.
2
@PatrychoO Bez szans według mnie. Gdyby nie farfocel Donnarumy, remis to maks co by dziś ugrali.
4
Donnaruma pięknie podał im tlen. Wszystko co później to była tylko kwestia czasu.
8
Barcą jak się zepnie i zaprezentuję swoją najlepszą wersję, to może ten Real ograć. Złą passę w końcu trzeba przełamać
0
@Cataloniec94 Czas nie oszczędza nikogo, nawet największych geniuszy.
47
Mbappe to jedyny piłkarz wart każdych pieniędzy obecnie.
7
Suareza tylko zabraklo
2
@Firestone Szkoda, że nasz Iniesta nie był tak dobrze zakonserwowany. Gdyby nie zdrowie, to myślę, że mógłby dłużej poczarowac.
7
Mieć Verattiego i Pedriego razem w pomocy...
2
Piekielnie szybki jest Mbappe
8
@OsamaDembele Po pierwszej bramce dla Paryża będzie stypa.
2
@MrPGG Nie ma z kim tego przegrać. Nawet Koeman na jego miejscu by tego nie wypuścił.
2
@Hubsao Ciekawe, czy im chociaż ciepłe kufajki dali, bo jak ropy w czołgu nie będzie, to dupy im mogą do blachy przymarznąć.
No chyba, że litościwi Ukraińcy pozwolą im się ogrzać przy ogniu zniszczonych, kacapskich maszyn.
6
@Hubsao Brak żarcia, problemy z dostawą ropy, zimno. Miało być szybko, łatwo i przyjemnie, a tu napotkali zaciekły opór ze strony przeciwnika. Morale ruskiej armii musi być niesamowicie wysokie i pewnie spada z każdym dniem.
1
@P33ck Ładna brameczka
1
@Przemek2323 Ten o ruskich też jest spoko.