1

@Maciej1078 Oby nie. Spotify Camp Nou jeszcze ujdzie, ale takiego gówna zamiast herbu nie przeżyje.

4

O gustach się nie dyskutuje. Może marketingowo się to sprzedaje, ale to obecne logo Juve jest jak dla mnie tragiczne.

3

Danjuma fajny skrzydłowy.

4

@Arkon Myślę, że w razie spadku już tam w Premier Legaue znajdą się chętni na niego. Arsenal, Man. United, może Leicester, albo Aston Villa. Ogólnie w poprzednim sezonie imponował mi mocno. W tym rozczarowuje, ale to chyba raczej przez to, że cały Everton rozczarowuje.

3

@P33ck Oby Villareal ich wyrzucił.

2

@MesQueUnClub96 Zostawić Salihamidzica kosztem odejścia Flicka.
https://zapodaj.net/b48d7ee74bf9f.jpg.html

0

@sendesara Ronaldo w swoim najlepszym okresie był maszyną. Ładował te bramki jak głupi i tego mu odmówić nie można, ale jeśli chodzi o wszechstronność to nigdy nie miał podjazdu do Messiego.

0

@Momals11 City/Atleti. Ogólnie każdy byle nie Real i będzie spoko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kgorecki2500 No i później nie ma co się dziwić, że te kacapy to takie zakute łby i dzicz. Jak im się od najmłodszych lat wkłada taki szajs do głowy, że dzieci mają brać przykład z tych "bohaterów" biorących udział w ćwiczeniach na Ukrainie...

7

@Pawel13sz Z asystą oczywiście nieśmiertelny Dani Alves.

7

@tomek8756 Mógłby mu ktoś "zgasić światło"

3

@Krystian1588 Jestem przekonany, że zostanie, ale jak chce to niech idzie. Nikt go tu na siłę nie będzie trzymał. Jak będzie chciał grać dla Barcelony, to żadna oferta na nim nie będzie robiła wrażenia. Już niejeden talent z La Masii odszedł, a potem słuch po nim zaginął.

3

@P33ck Varane bez Ramosa to w ostatnich sezonach był jak dziecko we mgle. Teraz z Maguirem obok na pewno nie będzie lepiej.

5

@Cataloniec94 Będą przebłyski geniuszu, ale na jakieś zrywy bym nie liczył. Może Messi na mundialu jeszcze coś pokaże, ale oni obaj mają już swoje lata i tak długo trzymali poziom nieosiągalny dla innych, że nie ma się co dziwić. Słabsza dyspozycja musiała w końcu nadejść.

1

@Ronaldinho10zMadrytu "Jeden i drugi skończył się w 2018-19 roku". Tymczasem w 2021 roku Messi ~ król strzelców La Liga i Copa America, Ronaldo ~ Król strzelców Serie A i Euro. Wiecznie wygrywać nie będą, ale nie przesadzajmy

1

@kolomen2 Myślę, że Busquets.

8

@tomek8756 Wieczny szacunek dla Ukraińców walczących o swoją wolność. Oby przetrwali ten trudny czas i odbudowali swój niepodległy kraj.

1

@Encore W PSG to ogólnie większość trenerów miałaby problem (Guardiola, Klopp może daliby radę) ale Pochettino to nie jest szkoleniowiec na takie zespoły. Tottenham to był poziom akurat dla niego i robił tam dobrą robotę.

9

@Pawel13sz Ale to chodziło. Nie było i nie ma lepszego ofensywnego trio od MSN.

2

@Deeespacito Mike Maignan, ale raczej nierealne.

0

@barcakamil Liga mistrzów to za dużo, chociaż kto wie. Marzyć można. Rok temu na Chelsea grosza bym nie postawił. Fajni Myślę, że o mistrzostwo przy dobrych wiatrach możemy spokojnie powalczyć. Real nie jest taki mocarny, a w Atleti chyba szykują się zmiany. Puchar Króla chciałbym, żeby był wygrany na 100%

8

@Kgorecki2500 Niezłe bujdy chłop opowiada. Pomijając sam wypadek, już widzę jak Putin potrzebuje zgody Tuska na cokolwiek.

0

@Cule1234 A później będą przeprowadzać ataki na obiekty pobytu ukraińskich ochotników, czyli równać miasta z ziemią.

0

@IronSanHybrid Niedość, że mądrze mówi, to jeszcze jest bardzo ładna.

6

@BombowiecKrawczyk Arsenal gra dobrze i wygrywa, a Auba strzela dla nas. Każdy zadowolony.

57

Sczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że po wpierdolu 3:0 od Benfici za Koemana, będziemy jeszcze grać takie świetne mecze w tym sezonie. A tu cyk, Atleti, Bilbao, Napoli, Valencia, Osasuna. Aż chce się to oglądać. Drużyna cały czas robi progres. Idzie to wszystko w dobrą stronę. In Xavi we trust!

1

@VamosRakieta Come to Górnik Łęczna

0

@damiano996 Nie walnęli nam manity na jesieni za Koemana, to już chyba nigdy im się nie uda.

1

@Hubsao Jeśli to prawda z tymi torturami to masakra. Mam nadzieję, że oprawców spotka to samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?