Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maciar Dodałbym do tego bekę ze Szczęsnego przed meczem, i śmieszkowanie co tym razem odjebie - notuje kluczowe interwencje, spokój w bramce.
2
@clyde Szczęsny też dziś zrobił robotę. Trzeba przyznać.
0
@IronSanHybrid "Sama obecność to już jest dobrze". Zgodziłbym się pod warunkiem, że nasza drużyna coś by sobą prezentowała. Jak mamy jechać zebrać wpierdol, to lepiej nie jechac wcale. Co z tego, że byliśmy na mundialu w Rosji, jak byliśmy pośmiewiskiem i najgorsza drużyna. Na Euro znowu ostatnie miejsce w grupie i tylko remis z Hiszpania trochę zamazuje tą plamę. Podziękuję za kolejne takie występy. Tylko Lewego żal, bo taki piłkarz zasługuje by grać na takich imprezach.
4
Kartka Góralskiego w tym meczu to był pewniak. Jeszcze po kursie 2,75
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lordzi Puchacz nie umie bronić. Bereszynski też nie umie, ale jednak jest trochę lepszy w tym aspekcie.
3
@macio_944 Barcelona chce po prostu, żeby każda topowa "9"ostatnich lat zagrała na Camp Nou. Henry, Eto'o, Ibra, Suarez, Aguero, Auba, Lewy?
14
@Lionel_Messi10 Należy mu się, jak psu buda.
2
@Comfortable_ Ja bardziej pamiętam tą bramkę, gdzie Suarez tak jakby strzelił gola Cavanim. Walnął taką mocna centrę, że Ediemu mało co głowy nie urwało.
Ta bramka, o której mówisz to chyba na 2:1 była, a wtedy akruat podawał Fernandez.
3
@Pawel13sz Katar to może być last dance wielu piłkarzy, których się uwielbialo. Messi, Suarez, Cavani, Ibra, Modric. Jeszcze Ronaldo może zagrać.
8
@Pawel13sz To była przyjemność oglądać ich w akcji. Pięknie wyrzucili Portugalię z mundialu w 2018 roku, praktycznie we dwójkę.
2
@P33ck Foden fajny grajek. Bardzo się przy Gaurdioli rozwinął, ale angielski charakter już dał o sobie znać. Afera z prostytutkami na zgrupowaniu była. Ja tam zdecydowanie wolę naszego grzecznego Pedriego.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@insp1re Kto jak kto, ale Xavi mu zginąć nie pozwoli. Dostaje swoje szanse i je wykorzystuje. Dobrze, że nie jest forsowany jak Pedri w tamtym roku, bo wiemy jak to się skończyło.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Lindvik i Sato pogodzili Słoweńców.
2
Paul Gascoigne, 54 lata. Chłopie coś ty ze sobą zrobił...
https://zapodaj.net/211e566402bdb.jpg.html
https://zapodaj.net/d39d673cb9dac.jpg.html
7
@Bykunn Ta F1 jest tak nastawiona na kasę, że nawet jakby rakieta spadła na tor, to woleliby zrobić szykanę dookoła dziury, niż odwołać wyścig.
1
@Cule1234 Dobrze robi.
0
@Cule1234 Niezłe jaja, ostatnie lata najlepszej ery polskich skoków, a tu kuźwa taka amatorka. Tak jak Kubacki przed chwilą powiedział. "Jesteśmy w Planicy i tutaj wszystko już powinno być dograne, a my tak naprawdę nie wiemy nic, wszystko jest robione na wariata"
3
@ElTomas O to Kazachstan już nie przyjaciele? Tak chętnie wpadli tam protesty stłumić, a teraz będą denazyfikować?
Moim zdaniem to bełkot jakiegoś przepitego ruskiego deputowanego. Bez szans na atak w takiej skali. To byłby ich koniec.
51
@DonMatteo901 Lucho boss. Uwielbiam go za to, że po prostu mówi to co myśli i nie owija w bawełnę.
2
@Medium Człowiek wrócił wyjebany z roboty, ale są też plusy. Robota na jutro zrobiona dziś, więc sobota wolna. Zimne piwko odrazu lepiej smakuje.
14
@P33ck Gdyby nie kontuzje, to kto wie gdzie by skończył. Sufit miał wysoko na pewno.
17
@Filipfcb2000 Akurat dobry bramkarz to by nam się przydał. Ter Stegen ma przebłyski, ale generalnie obniżył loty. Zresztą wiecznie grać nie będzie, a młody 15-latek ma jeszcze czas na rozwój i poważne granie. Trzeba chłopaka obserwować.
8
@Kgorecki2500 Zaraz będą planować interwencję pokojową w Polsce, żeby umożliwić podróż do Rosji tym Ukraińcom, którzy uciekli przed nimi.
2
@DLFCB Rangers z Celticiem ponad 320 meczy już ze sobą zagrali. Nieźle.
66
Pan Trener Xavi Hernandez.
6
@taris Mógłby już przestać robić sobie jaja i bronić na swoim poziomie. Wczoraj wyglądał naprawdę pewnie w bramce. Wręcz emanował spokojem, jak za swoich najlepszych czasów. Oby to był dobry prognostyk.
51
Panie Xavi, jesteś pan debeściak. In Xavi we trust.