1

@maciar Dodałbym do tego bekę ze Szczęsnego przed meczem, i śmieszkowanie co tym razem odjebie - notuje kluczowe interwencje, spokój w bramce.

2

@clyde Szczęsny też dziś zrobił robotę. Trzeba przyznać.

0

@IronSanHybrid "Sama obecność to już jest dobrze". Zgodziłbym się pod warunkiem, że nasza drużyna coś by sobą prezentowała. Jak mamy jechać zebrać wpierdol, to lepiej nie jechac wcale. Co z tego, że byliśmy na mundialu w Rosji, jak byliśmy pośmiewiskiem i najgorsza drużyna. Na Euro znowu ostatnie miejsce w grupie i tylko remis z Hiszpania trochę zamazuje tą plamę. Podziękuję za kolejne takie występy. Tylko Lewego żal, bo taki piłkarz zasługuje by grać na takich imprezach.

4

Kartka Góralskiego w tym meczu to był pewniak. Jeszcze po kursie 2,75

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Lordzi Puchacz nie umie bronić. Bereszynski też nie umie, ale jednak jest trochę lepszy w tym aspekcie.

3

@macio_944 Barcelona chce po prostu, żeby każda topowa "9"ostatnich lat zagrała na Camp Nou. Henry, Eto'o, Ibra, Suarez, Aguero, Auba, Lewy?

14

@Lionel_Messi10 Należy mu się, jak psu buda.

2

@Comfortable_ Ja bardziej pamiętam tą bramkę, gdzie Suarez tak jakby strzelił gola Cavanim. Walnął taką mocna centrę, że Ediemu mało co głowy nie urwało.
Ta bramka, o której mówisz to chyba na 2:1 była, a wtedy akruat podawał Fernandez.

3

@Pawel13sz Katar to może być last dance wielu piłkarzy, których się uwielbialo. Messi, Suarez, Cavani, Ibra, Modric. Jeszcze Ronaldo może zagrać.

8

@Pawel13sz To była przyjemność oglądać ich w akcji. Pięknie wyrzucili Portugalię z mundialu w 2018 roku, praktycznie we dwójkę.

2

@P33ck Foden fajny grajek. Bardzo się przy Gaurdioli rozwinął, ale angielski charakter już dał o sobie znać. Afera z prostytutkami na zgrupowaniu była. Ja tam zdecydowanie wolę naszego grzecznego Pedriego.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

@insp1re Kto jak kto, ale Xavi mu zginąć nie pozwoli. Dostaje swoje szanse i je wykorzystuje. Dobrze, że nie jest forsowany jak Pedri w tamtym roku, bo wiemy jak to się skończyło.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Lindvik i Sato pogodzili Słoweńców.

2

Paul Gascoigne, 54 lata. Chłopie coś ty ze sobą zrobił...
https://zapodaj.net/211e566402bdb.jpg.html
https://zapodaj.net/d39d673cb9dac.jpg.html

7

@Bykunn Ta F1 jest tak nastawiona na kasę, że nawet jakby rakieta spadła na tor, to woleliby zrobić szykanę dookoła dziury, niż odwołać wyścig.

1

@Cule1234 Dobrze robi.

0

@Cule1234 Niezłe jaja, ostatnie lata najlepszej ery polskich skoków, a tu kuźwa taka amatorka. Tak jak Kubacki przed chwilą powiedział. "Jesteśmy w Planicy i tutaj wszystko już powinno być dograne, a my tak naprawdę nie wiemy nic, wszystko jest robione na wariata"

3

@ElTomas O to Kazachstan już nie przyjaciele? Tak chętnie wpadli tam protesty stłumić, a teraz będą denazyfikować?
Moim zdaniem to bełkot jakiegoś przepitego ruskiego deputowanego. Bez szans na atak w takiej skali. To byłby ich koniec.

51

@DonMatteo901 Lucho boss. Uwielbiam go za to, że po prostu mówi to co myśli i nie owija w bawełnę.

2

@Medium Człowiek wrócił wyjebany z roboty, ale są też plusy. Robota na jutro zrobiona dziś, więc sobota wolna. Zimne piwko odrazu lepiej smakuje.

14

@P33ck Gdyby nie kontuzje, to kto wie gdzie by skończył. Sufit miał wysoko na pewno.

17

@Filipfcb2000 Akurat dobry bramkarz to by nam się przydał. Ter Stegen ma przebłyski, ale generalnie obniżył loty. Zresztą wiecznie grać nie będzie, a młody 15-latek ma jeszcze czas na rozwój i poważne granie. Trzeba chłopaka obserwować.

8

@Kgorecki2500 Zaraz będą planować interwencję pokojową w Polsce, żeby umożliwić podróż do Rosji tym Ukraińcom, którzy uciekli przed nimi.

2

@DLFCB Rangers z Celticiem ponad 320 meczy już ze sobą zagrali. Nieźle.

66

Pan Trener Xavi Hernandez.

6

@taris Mógłby już przestać robić sobie jaja i bronić na swoim poziomie. Wczoraj wyglądał naprawdę pewnie w bramce. Wręcz emanował spokojem, jak za swoich najlepszych czasów. Oby to był dobry prognostyk.

51

Panie Xavi, jesteś pan debeściak. In Xavi we trust.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?