Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@taris Mógłby już przestać robić sobie jaja i bronić na swoim poziomie. Wczoraj wyglądał naprawdę pewnie w bramce. Wręcz emanował spokojem, jak za swoich najlepszych czasów. Oby to był dobry prognostyk.
51
Panie Xavi, jesteś pan debeściak. In Xavi we trust.
10
@MadryckiTroll Żółtą bym dał. Głupie zachowanie.
69
3 lata czekania na zwycięstwo z naszym odwiecznym rywalem. Walimy ich 4:0 i to w Madrycie. To jest piękne uczucie, to smakuje wyjątkowo.
20
Pique dziś szef. Pięknie tam Vinciusa ustawiał do pionu.
3
@AmigoBlancos Jakby Benzema biegał z przodu nie odpuscilibysmy wam od 60 minuty.
0
@Gaucho Balet radziecki w wykonaniu Viniciusa.
24
Alves wszedł sobie na boisko w dziadka popykać, przy okazji 400 mecz w karierze wpadł. Do tego w pięknych okolicznościach.
20
To już z Galatą było trudniej.
2
Xaviemu to chyba ołtarzyk trzeba będzie zrobić w domu.
15
Co się pospuszczali po meczu z PSG to ich. Teraz Pan Trener Xavi ustawił do pionu.
12
Vinicius za tą symulke może być pewny nominacji do Oscara
12
@Batys Teraz to Lewy, Benzema, Haaland, Mbappe, Salah. Wszystko fajnie, świetni piłkarze, ale to nie to samo. Żaden z nich nie ma podjazdu do Messiego, czy Ronaldo.
29
@Batys Piłka nożna była wtedy jakaś lepsza. Co weekend prześcigali się, który więcej załaduje. Jak Ronaldo dublet, to Messi hat-trick. Ale to była rywalizacja.
4
@LeoMessi1994 Bardzo dobrze zrobiła.
0
Ryoyu i Geiger wyścig żółwi po Kryształową Kulę
0
Ale Zajc to jest lotnik
0
@Oskar00 Te pojedyncze dobre skoki i przebłyski jak np. Stoch na IO dają nadzieję, że może jakiś dobry trener jeszcze z nich coś wyciśnie. Fajnie byłoby, żeby Kamil kończył przygodę ze skokami w dobrym stylu jak Małysz, a nie klepiąc bule jak Schmitt, czy Ahonen.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FC1899Barca Fajny ten bratni naród rosyjski. Oby Ukraina to przetrwała...
13
@Kusco15 Pewnie mieli bekę z amerykańskiego wywiadu jak tutejsi eksperci. Kilka dni przed wybuchem wojny Amerykanie mówili, że ruscy są gotowi i mogą lada dzień zaatakować, a były głosy: "ta jasne, teraz to już na pewno, no już 2 tydzień zaczynają tą wojnę, putin nie jest taki glupi żeby zaczynać "
21
@FC1899Barca Ale zakute łby. Tfu na kacapów
5
@MesQueUnClub96 Będziesz im kibicował w półfinale z Villarealem?
15
@Deeespacito Za Busquetsem jeszcze bardziej. Takich piłkarzy już nie ma.
16
Zwycięstwo z Galatasaray w Stambule, przy takim kotle jaki zgotowali ich kibice, po odrobieniu strat, jest bardzo satysfakcjonujące. Trzeba przyznać, że postawili się nam mocno. Bardzo cieszy awans do 1/4. Lecimy dalej.
1
@Gaucho Mały geniusz. To jest piłkarz, którego będzie zazdrościć nam cały świat.
10
Od odejścia Suareza czekałem na taką "9" jak Auba. Chłop po prostu robi to co do niego należy, ładuje brameczki.
11
@MesQueUnClub96 Najpierw to przejdźmy Galate.
3
@MesQueUnClub96 Bayern vs Real, Chelsea vs Villareal, Liverpool vs Benfica, City vs Atletico.
1
@Kondziubarca AS Monaco? Tam chyba też za dużo ludzi nie mieszka