Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AlphaNumeric I dobrze.
1
@Hubsao Niech wraca. Jak go Ukraińcy dostaną w swoje ręce to dopiero będzie cienko piszczał. Coś mi się wydaje, że nie będzie litości. Chodząca kupa gówna.
5
@kcule14 50/50. City ciężko gra się z autobusami. My gramy otwarta piłeczkę, więc mogłoby być różnie.
2
@bartas97 Jak Vinicius
0
@qubson12345 Barcelony z Neymarem, ewentualnie Barcelony z Coutinho.
4
@Tom0VeB Masz racje, ale mimo wszystko ciężkie jest to do zrozumienia. Może dlatego, że na szczęście nigdy nie musiałem być na wojnie. Nie wiem jak można robić takie rzeczy. Jesteś w wojsku, masz rozkazy, przyzwolenie. Rozumiem bić się z żołnierzami "wroga", ale do urwy nędzy przede wszystkim jesteś człowiekiem. Takim samym, jak twój "wróg". Kiedyś zdejmiesz ten zaplamiony krwią niewinnych ludzi mundur i co? Wrócisz dumnie do domu, jak gdyby nic? Będziesz sobie normalnie funkcjonować po tym jak gwalciles kobiety na Ukrainie? Jak można żyć, będąc świadomym tego co robiłeś zaraz za granicą swojego kraju, tam gdzie miałeś rodzinę, przyjaciół? Jak można mordowac, gwałcić, okradać bezbronnych cywili? Te wydarzenia utwierdzają mnie tylko w tym, że kacapy to zgnily naród, który nigdy się nie zmieni. Zawsze będą pieprzonymi zbrodniarzami, których powinno się zepchnąć na margines i traktować jak zasrana dzicz, a nie równorzędny kraj.
8
@Krystian1588 Może się powtórzę, ale trudno. To nie są żołnierze, to nie jest armia. To banda pieprzonych degeneratów, dzikusów, zbrodniarzy, zboczeńców i pojebów, którzy zasługują na wszystko co najgorsze. Myślę, że jeśli do tej pory Ukraińcy mieli jeszcze jakieś skrupuły co do nich i okazywali jeńcom człowieczeństwo (mimo, że na to nie zasługują) tak teraz się to skończy.
8
@AllBundy Auba > Firmino.
10
Ronald Araujo jest dla Barcelony. Dla pana, panie Manchester United jest co najwyżej Harry Maguire.
0
@Misiu1986 Dlaczego oni w ogóle mogą zabierać tam głos? Wszystkie międzynarodowe prawa i przywileje powinny być im odebrane. Jak nie w momencie ataku na Ukrainę, to już na pewno po ujawnieniu ludobójstwa pod Kijowem. Czemu Twitter ciągle nie zbanował np. Miedwiediewa za pisanie tych dyrdymałów i herezji?
1
@AmigoBlancos Liverpool, Atletico, Real, Bayern. Jedynie obecność Benfici mnie zaskoczyła. Myślałem, że Ajax da radę. Co do Juve, to tak czułem, że wyłożą się na Villarealu.
0
@Colon Lubię klimat The Old Firm Derby. Może czysto pilkarsko nie zawsze porywaja, ale atmosfera na trybunach niesamowita.
3
@kondzix2115 Bojan to akurat był kocur, więc nie dziwne, że się na niego "nabraleś". Szkoda tylko, że głowa nie dojechała. Sampera niestety zniszczyły poważne kontuzje. Z kolei Deulofeu, Munir i Puig to średniaki, nie na poziom Barcelony. Było takich wielu, min. Gumbau, Sandro, Alena czy teraz Abde
1
@qubson12345 No w Barcelonie byłoby mu najlepiej, ale nas narazie nie stać na niego.
0
@pt9 Sezon temu w West Hamie robił robotę. Byłem nawet pod wrażeniem jego gry. Oby zmienił klub w lecie na jakieś Newcastle, czy właśnie WHU. W Manchesterze United nigdy nie dostanie tyle minut i zaufania.
1
@Kgorecki2500 Wygląda jakby zaraz miał się rozpłakać i wcale się nie dziwię. Każdego, kto ma w sobie choć odrobinę człowieczeństwa to rusza. To jest niepojęte, co ruscy tam wyczyniają.
5
Komentarz usunięty
0
@Xwowrak No obawiam się, że tak niestety będzie, a o tych mordach szybko się zapomni.
4
@koziar Oczywiście, że można. O Niemcach, Japończykach, Ukraińcach, Chińczykach. Prawie na każdy naród się coś znajdzie. Najbardziej liczy się tu i teraz, i to, że ruscy 80 lat po okrutnej zbrodni katyńskiej, znowu bestialsko mordują bogu ducha winnych ludzi.
22
Jak widzę na filmikach te zbrodnie, które ruskie popełnili w Buczy, mordowanie ludzi, pozwiązywane ciała, to cisną mi się w ich stronę słowa Kamila Glika. Rzygam i szczam na was kacapy. Żeby was pokręciło. Jak zdegenerowanym trzeba być narodem, żeby dawać przyzwolenie na takie coś? Przecież ponad połowa z nich ma rodziny, znajomych i przyjaciół na Ukrainie (a raczej już miała). To nie jest armia, to jest banda zbrodniarzy i degeneratów. To pieprzone dzikusy, które już nigdy nie powinny mieć prawa funkcjonować w naszym europejskim świecie.
0
@takisobiektos "nic wam do tego, kogo Białorusini wybrali w demokratycznych wyborach" Szkoda słów. Ten wynik wyborów na Węgrzech to jest porażka.
0
@kondzix2115 Ansu, ale Pedri więcej osiągnie.
22
@Coutinho007 Camavinga jest bez podjazdu do Pedriego.
4
@Lionel_Messi10 Mały geniusz. Chłopak 19 lat, a kładzie rywali przy tych bramkach tak, że Messi by się nie powstydzil.
7
Barca pokonuje Seville i awansowała na 2 miejsce w tabeli, Inter pokonał Juventus, do tego Messi z golem. To był udany wieczór.
63
Pedri jesteś najpiękniejszy. Chłopie obyś tu został do końca kariery.
1
Po tym jak musieliśmy przez pewien czas oglądać tartak w pomocy i legendarne już trio Busi, Rakitic, Vidal, taki Pedri i jego magia to jest miód na moje oczy. Najlepsze jest to, że ten chłopak ma dopiero 19 lat.
56
Pedri to najlepszy młody piłkarz na świecie. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym. Jak to dobrze, że on może czerpać z wiedzy Xaviego i Busquetsa.
2
@Cobra303 A gdzie on napisał, że nastuka 20?
0
@qubson12345 Ostatni magiczny skrzydłowy z Brazylii. No może jeszcze Coutinho miał tego skilla, ale nie aż tak.