0

@patry295 Ta w niedzielę trzeba się nastawić na pieprzenie głupot nt. Zamachu w Smoleńsku i drożyzny. "Drogo jest bo Ukraincy przyjeżdżają, i im dają, i wojna jest"

0

@norbi77 Ale urwał. Na Moskwie już nowy rok

5

@Kusco15 Smutne jest to, że wielu tych ludzi tak naprawdę nie ma do czego wracać, bo ich dobytki, majątek na który pracowali całe życie jest zniszczony, albo rozgrabiony... Osobiście nie wyobrażam sobie teraz zaczynać wszystkiego od zera.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Uukasz_93 "Jaki ten PiS dobry" Jak pomyśle, że trzeba będzie słuchać tych bzdur przy stole to mnie szlag trafia. Ropa po 7.20, ale PiS dobry bo jeszcze chwilę temu była po 7,99.

0

@KrychaFCB No rzeczywiście dziwne, że chłop nie zapierdziela jak młodzieniaszek, jak praktycznie cały sezon gra od dechy do dechy, bo nie ma kto go zastąpić.

0

@Cule1234 Typowo polskie wtrącanie nosa i zgrywanie eksperta. Trener nie musi się nikomu tłumaczyć. Niech powołuje kogo chce, bo to on się zna na swojej robocie.

64

Rozbudujmy stadion do 105 tysięcy miejsc. Socios będą mogli więcej biletów odsprzedać i zarobić.

6

@ShawnC Rozumiem, że 9 miejsce w lidze za Koemana cię satysfakcjonowało i to nie było bagno. "Wszystkie mecze o "coś" przegraliśmy". Mecz z Atletico, Sevilla w lidze były o nic? Bo wydaje mi się, że to były mecze za 6 punktów, które musieliśmy wygrać, aby być w top 4 lidze (główny cel Xaviego na ten sezon). Z Napoli i Galatą też były mecze o nic? Jasne, szkoda, że nie udało się wygrać tej LE i nie powalczylismy o Puchar Króla, ale widocznie na tyle narazie nas stać. Ja osobiście nie miałem większych oczekiwań na ten sezon, zwłaszcza po tym co się działo za Koemana na początku. W listopadzie przyszedł Xavi, który też jeszcze uczy się trenerki, a ludzie oczekują cudów.

1

@barcelonaLM Zdecydowanie idzie to w dobrą stronę. Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

5

No nic, widocznie ta drużyna jeszcze nie jest gotowa na wygrywanie pucharów. Trzeba przeanalizować, wzmocnić się. Doświadczenie zebrane. Najważniejsze to być w Top 4 ligi, LE to mógł być po prostu fajny bonus. W przyszłym sezonie powalczymy.

0

@Zawsze_Wierny Wolałbym, żebyśmy klepali też City, Chelsea i Bayern, ale oklep na Realu też zawsze fajny.

1

@MesQueUnClub96 Śmiesznie się czyta wywody jak to jeden piłkarz jest winny porażki. W Barcelonie było to samo, winny Messi. Bayern nie zasłużył na awans i odpadł. Proste. Lewy i tak zrobił to co do niego należało, gola strzelił.

1

@MesQueUnClub96 Lewy blokuje innych zawodników i dlatego nie wygrali

0

@AmigoBlancos Xavi nie zostanie zwolniony przez najbliższe lata choćby nie wiem co.

33

@DLFCB Modrica wynieśli do rangi goata po mundialu w 2018, a prawda jest taka, że dla Chorwacji, Rakitic był tak samo kluczowy, a może nawet i bardziej. Bardzo niedoceniany jest Ivan

1

@ToreTToOO Spokojnie, kupon na zwycięstwo Realu w LM już poszedł. Nie ma opcji, że wygrają

1

@MesQueUnClub96 Weź się chłopie ogarnij. Ile ty masz lat? To tylko piłka. Nie swiruj, tylko oglądaj.

0

@KmN To się nie dzieje, bo nie ma losowania. Zresztą Villareal by ich lekko jebnal

3

@tristan87 Jeżeli wziąć pod uwagę tylko mecz na Camp Nou, to bez meczu na Anfield Barca przeszłaby Liverpool

3

Komentarz usunięty

22

A więc to nie Zidane, nie Ronaldo, nie Ramos, tylko Benzema ma podpisany pakt z diabłem. Tak idzie wytłumaczyć te niesłychane babole bramkarzy przed nim

2

@Kondziubarca W obecnej dyspozycji City rozsmarowaloby Real nie gorzej niż my, ale znając życie City się wejdzie do 1/2

3

@Mario96w Guardiola znając życie jutro się wyjebie na cienkim Atleti.

4

Świetnie Villareal. Zasłużony awans.

1

@Sysia11 Drabinka jest ludzie

2

Na Bernabeu to zajebiste mecze mają do oglądania. Najpierw dostają w pizde 4:0 od Barcelony, teraz Chelsea gwałci

2

Tuchel chyba cały tydzień El Clasico studiował.

0

@Jacu327 Niech siedzi w Realu. Zostaw chłopa w spokoju

0

@Adamski69 Stać ich w ogóle na wojnę na dwóch frontach? Wojska im wystarczy, ale to przede wszystkim kosztuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?