Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Ja pierdziele. Na TVP właśnie przypomnieli mecz Benfica 3:0 Barca. Co my wtedy graliśmy. Kto w tamtym momencie spodziewał się, że będziemy mogli w tak pozytywnych nastrojach wyczekiwać kolejnych meczów Blaugrany
0
@kamiVeB Presja, emocje, brak czasu może zrobiły swoje. Mimo wszystko to powinien być gol.
0
@barcelonaLM On zrobił ten Real i zrobi jeszcze nie raz.
https://zapodaj.net/2a85527d75be9.jpg.html
5
@Laporta ty się dwa razy zastanów zanim zaczniesz wyciągać tych obrońców z Chelsea. Jeden Lenglet już nam wystarczy.
1
@Salchent Przesada. 30 bez Desta, to spoko oferta. Lewy ma rok kontraktu i 34 lata.
0
@FioletoweOczy To tak jak dziś dla Bayernu. Jakby dostali 3:0 nikt nie mówiłby, że nie zasłużenie. Villareal to fajna drużyna ogólnie.
10
Szkoda, że nie wszedl ten strzał za kołnierz Moreno.
0
@MesQueUnClub96 Nie odbieraj Emery'emu. Pięknie rozpracował rywala i ustawił drużynę.
7
Emery zmiażdżył taktycznie Nagelsmanna
4
7 drużyna La Liga daje w łeb mistrzowi Niemiec. Pięknie Villareal, po prostu pięknie. Lo Celso, Foyth, i Parejo występ kompletny. Szkoda tylko, że tyle sytuacji zmarnowanych.
10
Lo Celso dziś TOP występ.
1
Parejo ty stary cwany lisie.
0
Neuer dziś jak amator. Szkoda, że nie dostał budy.
1
@MesQueUnClub96 Oby dostali jeszcze drugą.
4
@Martwy Czemu? Rozjebiemy ich w superpucharze Europy. Też będzie fajnie.
0
Człowiek postawił na Real, żeby im zapeszyć, to chociaż się zarobi.
1
@Zawsze_Wierny Do następnego meczu. Spokojnie.
0
@AmadiRM Ojej, straszne.
2
@AmadiRM "Ale tu umniejszanie Realowi jest". Wszedłeś na stronę dla kibiców Barcelony i jesteś zdziwiony? Serio?
2
@zodiak_10 Wtedy dostaliby 10:0, Courtois ich ratował jakby nie patrzeć.
0
@Zip No prawie nie grał. Ze dwa razy dotknął piłki, raz faulował.
0
Neuer pieknie to zrobiłeś.
0
@Michallublin Jeszcze się okaże, że z grupy nie wyjdą.
1
Zamienimy jednego Lengleta, na duńskiego Lengleta. Zmiana po wuju.
0
@klopx Nie, ale Forlan tak.
0
Dawać żółte łodzie podwodne. Vamos!
1
@El dominatore Bez przesady. My rozbiliśmy ich w pył, to i Chelsea jest spokojnie w stanie wygrać. W tym meczu 50/50 według mnie.
2
@AlphaNumeric I dobrze.
1
@Hubsao Niech wraca. Jak go Ukraińcy dostaną w swoje ręce to dopiero będzie cienko piszczał. Coś mi się wydaje, że nie będzie litości. Chodząca kupa gówna.
5
@kcule14 50/50. City ciężko gra się z autobusami. My gramy otwarta piłeczkę, więc mogłoby być różnie.