22

Ja pierdziele. Na TVP właśnie przypomnieli mecz Benfica 3:0 Barca. Co my wtedy graliśmy. Kto w tamtym momencie spodziewał się, że będziemy mogli w tak pozytywnych nastrojach wyczekiwać kolejnych meczów Blaugrany

0

@kamiVeB Presja, emocje, brak czasu może zrobiły swoje. Mimo wszystko to powinien być gol.

0

@barcelonaLM On zrobił ten Real i zrobi jeszcze nie raz.
https://zapodaj.net/2a85527d75be9.jpg.html

5

@Laporta ty się dwa razy zastanów zanim zaczniesz wyciągać tych obrońców z Chelsea. Jeden Lenglet już nam wystarczy.

1

@Salchent Przesada. 30 bez Desta, to spoko oferta. Lewy ma rok kontraktu i 34 lata.

0

@FioletoweOczy To tak jak dziś dla Bayernu. Jakby dostali 3:0 nikt nie mówiłby, że nie zasłużenie. Villareal to fajna drużyna ogólnie.

10

Szkoda, że nie wszedl ten strzał za kołnierz Moreno.

0

@MesQueUnClub96 Nie odbieraj Emery'emu. Pięknie rozpracował rywala i ustawił drużynę.

7

Emery zmiażdżył taktycznie Nagelsmanna

4

7 drużyna La Liga daje w łeb mistrzowi Niemiec. Pięknie Villareal, po prostu pięknie. Lo Celso, Foyth, i Parejo występ kompletny. Szkoda tylko, że tyle sytuacji zmarnowanych.

10

Lo Celso dziś TOP występ.

1

Parejo ty stary cwany lisie.

0

Neuer dziś jak amator. Szkoda, że nie dostał budy.

1

@MesQueUnClub96 Oby dostali jeszcze drugą.

4

@Martwy Czemu? Rozjebiemy ich w superpucharze Europy. Też będzie fajnie.

0

Człowiek postawił na Real, żeby im zapeszyć, to chociaż się zarobi.

1

@Zawsze_Wierny Do następnego meczu. Spokojnie.

0

@AmadiRM Ojej, straszne.

2

@AmadiRM "Ale tu umniejszanie Realowi jest". Wszedłeś na stronę dla kibiców Barcelony i jesteś zdziwiony? Serio?

2

@zodiak_10 Wtedy dostaliby 10:0, Courtois ich ratował jakby nie patrzeć.

0

@Zip No prawie nie grał. Ze dwa razy dotknął piłki, raz faulował.

0

Neuer pieknie to zrobiłeś.

0

@Michallublin Jeszcze się okaże, że z grupy nie wyjdą.

1

Zamienimy jednego Lengleta, na duńskiego Lengleta. Zmiana po wuju.

0

@klopx Nie, ale Forlan tak.

0

Dawać żółte łodzie podwodne. Vamos!

1

@El dominatore Bez przesady. My rozbiliśmy ich w pył, to i Chelsea jest spokojnie w stanie wygrać. W tym meczu 50/50 według mnie.

2

@AlphaNumeric I dobrze.

1

@Hubsao Niech wraca. Jak go Ukraińcy dostaną w swoje ręce to dopiero będzie cienko piszczał. Coś mi się wydaje, że nie będzie litości. Chodząca kupa gówna.

5

@kcule14 50/50. City ciężko gra się z autobusami. My gramy otwarta piłeczkę, więc mogłoby być różnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?