12

@Hubsao Białoruś ma krew na rękach. Pociągnąć ich do takiej samej odpowiedzialności.

11

@Azi Jakbyście nie mieli zamiaru naruszać ich interesów, to nigdy byście tam nie wjechali kacapy.

0

@Arkon Za mocno mu Kliczko przyjebal swego czasu i klepki się przestawiły.

5

@DLFCB Mogą sobie grać z Białorusią i Czeczenią zawsze.

23

@tristan87 Tak zwana misja pokojowa i ratunkowa. Nigdy nie utrzymają tych terenów, zrazili Ukraińców do siebie całkowicie.

21

Jak czytam o tych dzieciach rodzących się w schronach to łzy same cisną się do oczu. Ojcowie powinni w tym momencie być tam i cieszyć się razem ze swoimi kobietami, a nawet nie mają pewności, że kiedykolwiek je zobaczą. Nie chce wiedzieć, co oni tam wszyscy czują...

0

@Kurkmen Może oberwiemy, może nie. Nie można zostawić ich bez pomocy. Zresztą nawet jakby ta pomoc szła z innego kraju, naprawdę myślisz, że Putin prędzej, czy później nie wyciągnąłby łap do Polski?

3

@Kurkmen A skąd ma iść? Jesteśmy najbliżej, to chyba normalne, że wszystko przechodzi przez nas. Liczy się czas.

22

@derlysy1979 Straszenie to ich ulubiona taktyka. Cały ich kraj zbudowany jest na strachu.

7

@sergio5 Szkoda, że się tak nie przejmują kibicami na Ukrainie.

35

@Hubsao Wstydzą się swojej szmaty

1

@IronSanHybrid No przecież według ruskich to tylko operacja ratunkowa dla rosyjskiej ludności, która jest mordowana przez Ukraińców. Dziwnym trafem ta rosyjska ludnośc znalazła się pod Kijowem, ma wyrzutnie rakiet grad i Iskandery. Oj kacapy kacapy..

7

@barcanawieki Nie pierwszy i nie ostatni niestety.

2

@Jacu327 @Azacca Myślice, że kacapy będą w stanie utrzymać te tereny? Przecież Ukraińcy w walce partyzanckiej dalej będą zadawać im straty, a ciągle prowadzenie operacji i trzymanie wojsk za granicą też kosztuje.

1

Załóżmy, że ruscy w końcu dopną swego i zdobędą Kijów (mam nadzieję, że jednak nie). Myślicie, że oni utrzymają te tereny? Ukraińcy nagle się poddadzą, złożą broń i przestaną walczyć?

10

@Jacu327 To są rozmowy w tzw. stylu ruskim.

8

@Chinaski Chyba go poebalo

2

@draxidox Rosja i pokój. Przecież to oksymoron.

3

@baster82 Wielki szacun za wsparcie dla swojego piłkarza. Myślę, że chłop potrzebuje tego w tych ciężkich chwilach.

7

@draxidox I cyk do skupu złomu.

5

@NaFazieHitman Ukraincy muszą płacić krwią i życiem.

4

@zorf Na lewej grywał nieźle. Zresztą ostatnio w ogóle Dest gra dobrze.

2

@wawrzyn1 Niesamowita jest odwaga tych ludzi.

0

@tristan87 Dajcie im puchar za mistrzostwo odrazu. Co za żenada...

3

@Kgorecki2500 FIFA ostatecznie się skompromitowala. Nawet w czasie wojny, gdy giną niewinni ludzie liczy się dla nich tylko kasa. Jebać

3

@gumaz Putin, nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz. Cały wasz kraj zbudowany jest na groźbach i strachu, ale to już przestaje działać.

1

@koksik2700 Oj jestem pewien, że na świecie jest pełno "fanatyków" chętnych sobie postrzelać. Teraz mają okazję zrobić to w słusznej sprawie.
Nie zdziwie się jak dowiemy sie, że kilku afgańskich bojowników też się tam znalazło.

19

@IronSanHybrid Walić ich. Polscy piłkarze postąpili słusznie i jestem z nich dumny. Walić ten śmieszny mundial. Jesteśmy moralnymi zwycięzcami.

27

@Kusco15 To jest wielki człowiek. Mam nadzieję, że przeżyje.

5

@Kusco15 To są ci bracia? Wstyd. Sprzedaliście się Putinowi Węgrzy. Niech teraz spadnie na nich taka sama krytyka, jak spadała na Niemców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?