17

@Zbyszard Jak będą rządzić choć w połowie tak dobrze jak Xavi i Iniesta to będę zadowolony. Potencjał jest duży, ale jeszcze bardzo dluga droga i sporo nauki przed nimi.
Dobrze, że chłopaki grają i mogą się rozwijać właśnie pod okiem Xaviego. Busi też pewnie nieraz coś podpowie. To zaprocentuje w przyszłości.

0

@gumaz Kotlet schabowy z ziemniakami

1

@busquets5 Jak rozegra świetny sezon to prędzej ktoś się na niego skusi. Może nie za taką kasę jaką sobie woła, ale na pewno za większą niż proponuje mu Barcelona.

7

@Denissuarez Miejmy nadzieję, że jednak nie wróci.

14

Jakbym Koemana słyszał. Taka jest nasza rzeczywistość.

1

@Sulimo Akurat w tej lidze to wszystko jest możliwe i każdy może wygrać z każdym. No może oprócz Legii. Lech może wygrać z Rakowem i Pogonią, by później wyłożyć się na Jagielloni albo Wiśle.

0

@FireBarca1899 W ogóle ostatnie występy Desta są pozytywne. Forma idzie u niego w górę i chyba wreszcie zaczyna rozumieć grę. Oby się wyrobił, bo jest jeszcze młody i szkoda go sprzedawać, zwłaszcza, że i tak nikogo lepszego nie kupimy.

0

@potrojnakorona Coś pięknego, co ten chłopak wyczynia na boisku, gdy jest w formie i wypoczęty.

0

Pedri to potwór.

4

Przyznać trzeba, że Aubie do twarzy w naszych barwach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ArterkHD Szczerze mówiąc? Wątpię

0

@Comfortable_ Ale ten Auba chujowy, goli mu się strzelać zachciało.

16

@Vebrol To niezły niewidoczny Messi

55

Roberto albo Puiga może brać.

2

@koziar W tym przypadku się mylisz.

3

@cules100pro Czyli się obsral?

5

@BART97 W 1 lidze. Piona @Emhyr

0

@Transu96 Kolejna częśc "Championa"? Tym razem Boyka ustąpi pola Muranowi i Soroko.

8

@barcelonaLM Stanowski nie wiedział z kim zadziera

1

@MESSIah16 Można, patrz na Legię

1

Nieciecza nawet z Legią nie potrafi wygrać. Ja nie wiem jak oni chcą się utrzymać? Słabszej drużyny na przełamanie już nie będą mieć.

2

@Elosek Ktoś ci każe to oglądać?

0

@tristan87 W Serie A prawdopodobnie walczyłby właśnie o kolejne scudetto i koronę króla strzelców, ale zachciało się powrotów do Chelsea.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Criss18Barca Życzę im podtrzymania tej pięknej serii

0

@Kurkmen A co to będzie w lecie?

1

@Kgorecki2500 @barcelonaLM No to nieciekawie. Trzeba czekać na jakieś dokładniejsze informacje

0

@Kgorecki2500 A co tam się dzieje?

4

@Pawel13sz Podebrać im tego Gaye. Chłop jest za dobry, żeby siedzieć w tej Valencii. @Laporta i @Alemany_presidente działać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?