Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@Zbyszard Jak będą rządzić choć w połowie tak dobrze jak Xavi i Iniesta to będę zadowolony. Potencjał jest duży, ale jeszcze bardzo dluga droga i sporo nauki przed nimi.
Dobrze, że chłopaki grają i mogą się rozwijać właśnie pod okiem Xaviego. Busi też pewnie nieraz coś podpowie. To zaprocentuje w przyszłości.
0
@gumaz Kotlet schabowy z ziemniakami
1
@busquets5 Jak rozegra świetny sezon to prędzej ktoś się na niego skusi. Może nie za taką kasę jaką sobie woła, ale na pewno za większą niż proponuje mu Barcelona.
7
@Denissuarez Miejmy nadzieję, że jednak nie wróci.
14
Jakbym Koemana słyszał. Taka jest nasza rzeczywistość.
1
@Sulimo Akurat w tej lidze to wszystko jest możliwe i każdy może wygrać z każdym. No może oprócz Legii. Lech może wygrać z Rakowem i Pogonią, by później wyłożyć się na Jagielloni albo Wiśle.
0
@FireBarca1899 W ogóle ostatnie występy Desta są pozytywne. Forma idzie u niego w górę i chyba wreszcie zaczyna rozumieć grę. Oby się wyrobił, bo jest jeszcze młody i szkoda go sprzedawać, zwłaszcza, że i tak nikogo lepszego nie kupimy.
0
@potrojnakorona Coś pięknego, co ten chłopak wyczynia na boisku, gdy jest w formie i wypoczęty.
0
Pedri to potwór.
4
Przyznać trzeba, że Aubie do twarzy w naszych barwach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ArterkHD Szczerze mówiąc? Wątpię
0
@Comfortable_ Ale ten Auba chujowy, goli mu się strzelać zachciało.
16
@Vebrol To niezły niewidoczny Messi
55
Roberto albo Puiga może brać.
2
@koziar W tym przypadku się mylisz.
3
@cules100pro Czyli się obsral?
5
@BART97 W 1 lidze. Piona @Emhyr
0
@Transu96 Kolejna częśc "Championa"? Tym razem Boyka ustąpi pola Muranowi i Soroko.
8
@barcelonaLM Stanowski nie wiedział z kim zadziera
1
@MESSIah16 Można, patrz na Legię
1
Nieciecza nawet z Legią nie potrafi wygrać. Ja nie wiem jak oni chcą się utrzymać? Słabszej drużyny na przełamanie już nie będą mieć.
2
@Elosek Ktoś ci każe to oglądać?
0
@tristan87 W Serie A prawdopodobnie walczyłby właśnie o kolejne scudetto i koronę króla strzelców, ale zachciało się powrotów do Chelsea.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Criss18Barca Życzę im podtrzymania tej pięknej serii
0
@Kurkmen A co to będzie w lecie?
1
@Kgorecki2500 @barcelonaLM No to nieciekawie. Trzeba czekać na jakieś dokładniejsze informacje
0
@Kgorecki2500 A co tam się dzieje?
4
@Pawel13sz Podebrać im tego Gaye. Chłop jest za dobry, żeby siedzieć w tej Valencii. @Laporta i @Alemany_presidente działać.