Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Encore Gareth Bale lubi to
1
@budel17 Nie no mam nadzieję, że jednak Rafa wygra
2
Jak on to odwróci i wygra jeszcze, to nie mam słów.
0
Medvedev jak na razie skutecznie powstrzymuje wielką trójkę przed zdobyciem 21 szlema. Dawaj Rafa, powalcz jeszcze.
12
@MESSIah16 Zarąbiste ciężarówki tam mają swoją drogą.
0
Horngacher walnął chorągiewką jak Toto słuchawkami
0
@Criss18Barca Ten skok od samego początku dobrze nie wyglądał. Co ona tam zrobiła przy lądowaniu? Oby nic jej nie było.
Z ciekawości zapytam, to jakaś rodzina Richarda Freitaga?
0
@Orlik00 Zostanie w Serie A. Jakieś Torino, Genoa czy inne zespoły z dołu tabeli się po niego zgłoszą.
1
@kkbarca Kto by się spodziewał? Raz, że brak kasy, a dwa to żaden topowy piłkarz nie zechce grać w Lidze Europy. Brak awansu do Ligi Mistrzów to będzie dramat przez który możemy utknąć wsród średniaków na trochę dłużej, niż niektórzy uważają. Musimy grać w LM w przyszłym roku. To jest jedyny cel Xaviego na ten sezon. Nie wiem jak to zrobi, czy przez finisz w lidze w top 4, czy wygranie Ligi Europy, ale musi to zrobić.
0
@zadafcb Nie może to być. Na kocie?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Medium Wspólny numer ze Stonogą się szykuje. Napisany w pierdlu, atakujący Ziobrę, Kurskiego i PiS
0
@Jacu327 Z ciekawości zapytam. Kto jest w twoim topie aktorów?
1
@Rust_Cohle Świetny aktor i wydaje się, że dobry człowiek. Stracił na tej aferze z Amber, chociaż już nie wiem w końcu jak to było. To ona kłamała i zaszczuła chłopa, czy jednak Johnny wywijał?
0
Co sądzicie o Johnnym Deppie?
0
Pan Linda wychudł trochę. Jak na 70 lat to trzyma się bardzo dobrze.
4
@Qba2312 Jakieś tam ma, ale chyba wiemy jak to się skończy niestety :/
0
@Coutinho007 Nie ma takiej wrzutki, której Luuk by nie sięgnął.
1
@Oskar00 Chłop gra w Premier League, a ty piszesz, że przeciętny chłopak w b klasie ma lepszy strzał. Aż strach pomyśleć jacy wirtuozi grają w polskiej ekstraklasie, skoro nawet w b klasie lepiej uderzają niż gracz Wolverhampton. Już bez przesady ludzie
0
@Coutinho007 Nie na pale tylko na Luuka. On dorzuci, Luuk z bani albo przewroty i liczby będą. Nie wina Adamy, że Wolves ma jakichs placków na napadzie. Przy naszym De Jongu chłop zrobi liczby życia.
17
Szkoda mi córki Najmana. Przecież jak ona będzie w wieku 16/17 lat, odpali sobie yt i zobaczy te wszystkie "walki" jej ojca i co za głupoty wygadywał to się ze wstydu spali.
0
@DonMatteo901 Belgia - De Bruyne
Niemcy - Podolski
Brazylia - Ronaldinho
Argentyna - Messi/Mascherano
Anglia - Lampard
Holandia - Bergkamp
Włochy - Baggio/Del Pierro
Portugalia - Bruno
Francja - Henry
Hiszpania - Villa/Xavi/Iniesta/David Silva
5
@Przemek2323 Tusk chciałby wrócić, ale nie umie. Przecież to musiał jakiś geniusz wymyśleć
0
@bartekvisca Nie no jak mają termin na czerwiec, to myślę, że do listopada/grudnia może się wyrobią
3
@mat32 Myślę, że każdy wydaje ile chce. To indywidualna sprawa.
2
@Coutinho007 Szczerze mówiąc musiałem wygooglowac, bo nie wiedzialem kto to jest
11
@Kgorecki2500 Jak widać w PiSie, "przodownikach dekomunizacji" naszej Polski kochanej, SB-ckie metody ciągle w modzie.
2
@Coutinho007 Kto? xD
6
@doc Alvarez jest dla City, dla ciebie Barcelono jest Morata.
1
@Momals11 Tu pasuje tylko jedno
https://zapodaj.net/180961fe0f339.jpg.html