Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@doc Alvarez jest dla City, dla ciebie Barcelono jest Morata.
1
@Momals11 Tu pasuje tylko jedno
https://zapodaj.net/180961fe0f339.jpg.html
5
@Kusco15 Pewnie każdy w miarę znany, niewygodny, mogący w jakiś sposób zaszkodzić partii i wypowiadający w negatywny sposób o PiSie był podsłuchiwany. W normalnym państwie rozmawialibysmy właśnie o dymisji rządu, ale jest jak jest.
0
@Janas11224 Wrzuć zdjęcie jak złożysz.
7
@Ojciec5tkidzieci Xaviego czy Messiego ciężko będzie komukolwiek przebić. Teraz mało który zawodnik siedzi w jednym klubie większość kariery, chociaż bardzo liczę tu na Pedriego ;)
1
@Nano22 5:4. Sporo brameczek zawsze fajnie się ogląda.
1
@Criss18Barca Wydaje mi się, że nie darowalby sobie gdyby chociaż nie spróbował wrócić. Jak się okaże, że nie da rady, a lekarze będą mu dawać przeciwskazania do kontynuowania kariery to myślę, że będzie się realizowal w inny sposób. Na boisku zazwyczaj wyróżniał się inteligencją. Może zajmie się trenerką?
0
Wczoraj gdzieś mi mignęło, że Eriksen ma podpisać półroczny kontrakt z Brentford. Dziś widzę, że trenuje z rezerwami Ajaxu.
https://zapodaj.net/5f71e798456cf.jpg.html
Numer 7 na kurtce, o ile się nie mylę w tym momencie wolny w klubie. Czyżby jednak zagrał w Amsterdamie? Szczerze mówiąc wolałbym go zobaczyć w tym momencie w Eredivisie. Oczywiście o ile zdrowie mu pozwoli na jakiekolwiek profesjonalne granie. Mimo wszystko dobrze zobaczyć uśmiechniętego Duńczyka ;)
0
@Don-Corleone Jak zwykle klasa. Pozdrowienia Don.
0
@Encore Ciekawe czy da radę fizycznie w 1/2
1
@Bunk420 Ogólnie mój nick nie ma nic wspólnego z tym o czym myślisz. Wziąłem go z mało znanego, ale za to dobrze obsadzonego, polskiego serialu "Dziki" z 2004 roku. Bogusław Linda grał tam gangstera Andrzeja "Ptasiora" Ptaszynskiego. Ot i cała historia.
21
Lubią go tam. Niech gra jak najwięcej.
1
@Dertinho Pirlo, czy to Ty?
4
@DaPidejpi Aż się człowiekowi smutno robi jak sobie pomyśli jacy tu zawodnicy grali jeszcze niedawno. Suarez to unikalny zawodnik, jeden z najlepszych jakich widziałem. Dla mnie to przykład tego jak powinien grać idealny napastnik. Szkoda, że się tak brzydko zestarzal
1
@doc Dobra decyzja. Chłop zachowuję się profesjonalnie, nie ma z nim żadnych problemów, nie marudzi. Ciężko trenuje i ostatnio nawet nieźle prezentuje się na boisku. Niech zostaje bo i tak nikogo lepszego pewnie byśmy nie wzięli.
1
@MesQueUnClub96 Ciekawe co na to powiedzieliby twoi rodzice
6
@Survier Kłopoty, kłopoty Barcelony
0
Niedosc, że my kadrowo jesteśmy słabi i praktycznie na każdej pozycji potrzebujemy wzmocnień, to jeszcze nie mamy lidera. Tej drużynie brakuje szefa na boisku, który dałby jakikolwiek impuls.
0
@busquets5 To samo było za Koemana i wpuszczaniem Puiga.
1
@adi7adi8 Trzeba liczyć, że krok po kroku będzie lepiej jednak.
0
Z utęsknieniem czekam już na koniec sezonu. Dograć to i zapomnieć. Solidnie przepracować okres przygotowawczy, spróbować jakkolwiek wzmocnić kadrę i może coś ruszy...
0
@Gomess Wolny swego czasu, za kadencji Horngachera skakał z sezonu na sezon coraz lepiej. Była nawet taka drużynówka, którą wygraliśmy dzięki jego dalekim skokom. Po przyjściu Dolezala zgasł totalnie
2
@Dankhog Luis Enrique na przykład.
1
@Emhyr Brak wygranej z Alaves to będzie rozczarowanie. Musimy z takimi drużynami zdobywać 3 punkty, bo inaczej się do top 4 nie zalapiemy.
1
@kaamil1910 Przecież to cytat z filmu Koterskiego. Jak obejrzysz to zrozumiesz kontekst tych słów.
@VamosRakieta "Dzień świra" kiedyś wydawał się zabawny. Teraz już wiem, że to nie jest śmieszne :/
2
@Deviler Nie ma opcji. Cały czas do przodu.
1
Aïssa Mandi, ty juz wiesz co...
9
@normasubiektywna Może chłopak ma już traumę i się po prostu boi kolejnych urazów. Każde ukłucie, ból i obawia się, że znowu pół roku z bani. Ja tam to rozumiem. Niestety może być ciężko z jego zdrowiem o karierę na topowym poziomie... No ale obyśmy się jeszcze pozytywnie zaskoczyli
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Xpert77 Xavi musi dostać więcej czasu. Kolejna zmiana trenera po sezonie nic nam nie da. Potrzebna jest stabilizacja. Niezłe momenty wskazują na to, że ma on jakis pomysł na zespół i próbuje wpłynąć na grę. Trzeba liczyć na top4 na koniec sezonu, jakieś wzmocnienia w lecie (boki obrony, skrzydla) i czekać cierpliwie. Wierzę, że za 2/3 sezony możemy być znowu konkurencyjni.