Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kulek22 Tomaszewski - Hajto lepszy, ewentualnie Tomaszewski z Borkiem
0
"AAHHHHHHHHHH! Again! The menacing man arrives and sinks his flaming spear into the hearts of Real Madrid!"
Piękny to był mecz, nie zapomne go nigdy. Prawdziwa wizytówka futbolu. Tam było wszystko co powinien mieć idealny mecz piłki nożnej.
https://zapodaj.net/cd0da6b262df5.jpg.html
0
Barça hiszpańską młodzieżą stoi. I to mi się podoba
12
@Gaucho Wyszedł rozpromieniony, w podskokach udał się do swojego samochodu, nucąc Bielyje rozy
0
@Nhyz #napiwno tak bedzie.
28
@Ghotti Razem z Neymarem wrócą w lecie. Teraz to już na pewno. Czas na The Last Dance na Camp Nou
8
Pięknie diabły, tylko tak dalej. Oby poza Top 4 na koniec sezonu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@busquets5 Rywalizacja jest dobra. Żeby coś wygrać trzeba mieć jakościowych zawodników na ławce. Xavi raczej betonem nie będzie i każdy swoje minuty dostanie. Depayowi też może pomóc obecność Ferrana i Dembele w ataku. Do tej pory to on tam biegał osamotniony
5
@bartekvisca "Flamengo jest najbardziej popularnym klubem piłkarskim nie tylko w Brazylii, ale także w całej Ameryce Południowej. Liczbę fanów drużyny szacuje się na ok. 40 mln" Dla mnie obok Boca Juniors i River Plate to najbardziej rozpoznawalny zespół w Ameryce. Porównaj sobie - jeden z największych klubów w tamtym rejonie świata, a średnia, drugorzędna europejska reprezentacja bez wielkich perspektyw na jakiś sukces. Ja tam mu się nie dziwię, dostał propozycję marzenie, jak na jego warsztat i umiejętności trenerskie to wątpię, że kiedykolwiek lepszą jescze dostanie i każdy chciałby na jego miejscu odejść.
10
@DonMatteo901 Haha bycie trenerem średniaka europejskiego, gdzie nikt nie potrafi minąć jeden na jeden i ma problemy z przyjęciem kierunkowym piłki? W kraju 40 milionów ekspertów, selekcjonerów i dziennikarzy, którzy wszystkie rozumy pozjadali i myślą, że selekcjoner musi liczyć się z ich zdaniem? Faktycznie złota robota. Jakby mówił o reprezentacji w siatkówkę to bym się zgodził.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Katalonbar Ja osobiście preferowalbym Janka Tomaszewskiego. Chłop tak wyszczekany, zawsze pierwszy krytyk, że dałbym mu się wykazać w tych barażach
0
@Katalonbar To zawiodę cię. Zapewne ktoś z dwójki Fryzjer Czesiu, albo koneser whisky, polski Guardiola - Probierz.
0
@Woland10 No wróci Nawałka, dostanie wpierdol w barażach i już będzie trzeba szukać nowego trenera.
1
@Oskar00 Może Rooney, może Aguero.
3
@Nhyz Kapusta z grzybami, pierogi z kapustą i grzybami, barszcz z uszkami, ryba po grecku. Tyle dobrego, że ciężko się zdecydować
0
@KucykPony Tylko w siatkówce chyba. Trochę sukcesów na młodzieżowych mistrzostwach świata czy Europy, na uniwersjadach. Cały czas mamy sporo utalentowanej młodzieży, która spokojnie może aspirować do gry w pierwszej reprezentacji
1
@BartqRKO Zwłaszcza, że ten ich samochód na następny sezon, na którym się tak niby skupiali był po prostu słaby. W 2008 mieli niepowtarzalną szansę powalczyć o mistrzostwo i ją zmarnowali.
5
@PatrychoO To Neymar
3
@Pogba Za to w Lidze Mistrzów ma 5 goli w 5 meczach, ale o tym już nie wspomnisz. 1 gol i 5 asyst w 11 meczach w lidze szalu nie robi, ale do końca sezonu sporo dorzuci. Dużo stracił przez te zawirowania w lecie i kontuzje. W optymalnej formie fizycznej to on jest dopiero od teraz. Zobaczymy jak to będzie na wiosnę, ale pewnie nie raz hejterow uciszy
1
@Pogba Myślisz, że 2 sezony pod koniec kariery rzucą cień na 16 lat kariery w Barcelonie? Nie wydaje mi się. Zresztą nie wiem nad czym się rozstrząsac. Jest dopiero połowa sezonu. Na koniec będzie to wyglądać inaczej
28
@Pogba Za parę lat to mało kto, oprócz hejterków Messiego będzie wspominał ten nic nie znaczący w jego karierze paryski epizod. Messi to Barcelona i nic tego nie zmieni.
0
@Cvzx Dużo też mówiło się o tym, że może Real prowadzić. Szkoda, że to nie doszło do skutku bo to mógłby być Benitez/Solari vol 2
1
@DaPidejpi Zgadzam się. Pochettino to się nadaje do trenowania takiej Marsylii, Lyonu czy Totków, a nie klubów z topu
4
Projekt katarskiego szejka o nazwie PSG jest obecnie przehajpowany do bólu. Oni ładną dla oka piłkę to grali ostatnio za kadencji Blanca, gdy w ataku pocinali Ibra z Cavanim i Lavezzim.
Edit: No może ten pierwszy sezon Neymara do momentu wpierniczu od Realu też grali nieźle
2
@JohnnyBarca Agent mu zrobił krzywdę. Gdzie do Anglii było iść, jak on się ledwo w Ekstraklasie zaczął wyróżniać (ja tam szczerze mówiąc nie widziałem czym tam się można było aż tak zachwycać) Teraz standardowo powrót do Esy, może do Legii, sezon na odbudowe i kolejna próba za granicą, być może ostatnia. Moder wyjeżdżał jako jeden z liderów ówczesnego Lecha, jako wyróżniający się jakością piłkarz na tle całej ligi. Widać było odrazu, że sobie da radę za granicą, jak nie w Brighton to gdzie indziej. Karbownik nie był gotowy i niestety odbebni scenariusz typowego polskiego "młodego talentu"
4
@Momals11 Stara gwardia nie zawodzi
2
@Uukasz_93 Współpraca Messiego z Mbappe wygląda obiecująco, ale co z tego jak żółwia zaraz w tym klubie pewnie nie będzie. Natomiast Neymar w tym sezonie cieniuje. Ja tam od początku wiedziałem, że nie mają szans dorównać MSN. Tamto trio było magiczne, trzech przyjaciół rozumiało się na boisku bez słów.
3
@MESSIah16 Szkoda, że Messi do 500 nie dobił. Gdyby został to pewnie byłaby to kwestia czasu :/