4

Projekt katarskiego szejka o nazwie PSG jest obecnie przehajpowany do bólu. Oni ładną dla oka piłkę to grali ostatnio za kadencji Blanca, gdy w ataku pocinali Ibra z Cavanim i Lavezzim.
Edit: No może ten pierwszy sezon Neymara do momentu wpierniczu od Realu też grali nieźle

2

@JohnnyBarca Agent mu zrobił krzywdę. Gdzie do Anglii było iść, jak on się ledwo w Ekstraklasie zaczął wyróżniać (ja tam szczerze mówiąc nie widziałem czym tam się można było aż tak zachwycać) Teraz standardowo powrót do Esy, może do Legii, sezon na odbudowe i kolejna próba za granicą, być może ostatnia. Moder wyjeżdżał jako jeden z liderów ówczesnego Lecha, jako wyróżniający się jakością piłkarz na tle całej ligi. Widać było odrazu, że sobie da radę za granicą, jak nie w Brighton to gdzie indziej. Karbownik nie był gotowy i niestety odbebni scenariusz typowego polskiego "młodego talentu"

4

@Momals11 Stara gwardia nie zawodzi

2

@Uukasz_93 Współpraca Messiego z Mbappe wygląda obiecująco, ale co z tego jak żółwia zaraz w tym klubie pewnie nie będzie. Natomiast Neymar w tym sezonie cieniuje. Ja tam od początku wiedziałem, że nie mają szans dorównać MSN. Tamto trio było magiczne, trzech przyjaciół rozumiało się na boisku bez słów.

3

@MESSIah16 Szkoda, że Messi do 500 nie dobił. Gdyby został to pewnie byłaby to kwestia czasu :/

28

@Vebrol Terrorysta z Madery

38

Ernesto Valverde ogarnąlby to PSG lepiej niż Pochettino

0

@Encore Smith Rowe to kozak w tym sezonie, a będzie jeszcze lepszy

1

@NaFazieHitman No i dalej w lidze Leo pudrowalby trupa tak jeszcze ze 3 lata. Dopiero później nastąpilaby pobudka z ręką w nocniku i mina pikachu w klubie

1

@Krystian1588 Pandemia ten upadek przyspieszyła jakby nie patrzeć. Bez tego wszystkiego dla takiego Nico czy Araujo mogłoby być już za późno. Ciężko mi sobie teraz wyobrazić, że do pomocy dalej ściągalibysmy nowych zawodników np. Rabiot, Sanches czy Van de Beek, jednocześnie przepuszczając przez palce takie talenty jak Gavi czy Pedri, a przecież tak mogłoby być.

15

Ciekawe czy gdyby nie pandemia i finansowy upadek na ryj Barcelony to zobaczylibyśmy Pedriego, Nico, Gaviego czy Araujo odgrywających znaczące rolę w tym zespole. Nie jestem tego pewny. To jest takie nasze szczęście w nieszczęściu, że mamy tych zdolnych chłopaków.

17

@kazbychu Szkoda, że ten cały rząd to nie jest jeden wielki fake news

0

@FC1899Barca Roberto zdecydowanie za dużo. Pensji Coutinho czy Umtitiego nawet nie będę komentował. Jeden ze zniszczoną psychą, a drugi to już nawet nie jest piłkarz. Ich wkład do tego zespołu jest marginalny. Jak my mamy ich sprzedać? Przecież nikt im tyle nie zapłaci.

0

@BarcaInfo Czego to pismaki nie wymyślą. To już była gruba przesada..

1

@kuz Jakie trybuny? Niech gra od dechy do dechy. Zaraz sobie coś naciągnie albo zerwie i nici będą z wielkiego kontraktu w lecie.

4

0

@Chaoss I cyk Hamilton transfer do Audi

21

@Emhyr 8. Powrót do ekstraklasy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Emhyr Neymar to jak do tej pory ostatni brazylijski skrzydłowy z taką finezją, polotem i nutką magii w swojej grze. Ktoś powie "jest Vinicius, jest Antony", okej to są bardzo dobrzy zawodnicy, jedni z najlepszych w Europie na swojej pozycji, ale Neymar miał coś więcej, tak jak Ronaldinho - był po prostu magiczny. Piszę o nim w czasie przeszłym bo obecnie nie przypomina siebie z lat 2015-2017, gdzie rządził i dzielił.

35

Gavi to jest taka perła, wielki talent. Chłopak ma 17 lat, a gra jak stary wyjadacz. Tym swoim ciągiem do przodu, elegancją w mijaniu przeciwników bardzo mi przypomina Inieste. Dawno żaden młody piłkarz mi tak nie imponował. Pedri też jest świetny, ale Gavi jest bardziej spektakularny.

2

@Kgorecki2500 I cyk doktorat z teraźniejszości i sukcesów rządu PiSu. Potem posadka jako "ekspert" w jakimś ministerstwie, albo w spółce skarbu państwa i człowiek ustawiony do końca życia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Cule1234 I dobrze. Chłop się obecnie kompromituje.

4

@Mbdf27 A co tu można powiedzieć? Mamed 41 lat, a Soldic 26. Wieku nie da się oszukać. Na każdego przyjdzie pora. Jedyne czego można żałować to, że ta walka nie odbyła się w najlepszym okresie kariery Chalidowa, bo to dopiero byłoby widowisko.

1

@Transu96 Dzięki Pudzianowi dowiedziałem się kto to Najman.

7

Fajnie byłoby przywieźć jakieś punkty z Sevilli i pozytywnie zakończyć rok. Każdy jeden punkcik może być nam bardzo potrzebny. Najlepiej byłoby wygrać i zgarnąć pełną pulę. Morale zespołu poszlyby w górę, jednak ciężko będzie.

1

@BulaKG Arsenal Wengera grał przyjemną piłkę jak dla mnie. Mieli kilka sezonów słabizny, ale teraz pod wodzą Artety znowu ma to ręce i nogi. Kibicuję im mocno w PL.

1

Atletico i Diego Simeone. Wydawać by się mogło, że związek idealny. Chłop wprowadził ten klub do ścisłego europejskiego topu. Zakończył hegemonię Barcy i Realu w lidze. 2 razy finał LM, dwa razy wygrana LE, ale chyba jednak coś się wypalilo. Ta formuła moim zdaniem jest już wyczerpana. Simeone za bardzo zasiedzial się tam. Oni mają potencjał kadrowy na granie naprawdę fajnej piłki, a grają taki paździerz, że na to się patrzeć nie da. Myślę, że zmiany przydałyby się i Atleti, i samemu Diego. Pewnie wielu kibiców Rojiblancos by się ze mną zgodziło. It's time to say goodbye.

8

@tobiasson92 Brak następców. Nie wykorzystano sukcesów Stocha, Kubackiego czy Żyły do zbudowania solidnego zaplecza. Nie stworzono młodym chłopakom warunków do tego, żeby mogli spokojnie trenować nie martwiąc się jednocześnie o swój byt. Złote pokolenie przemija i zostanie nam walka o drugą serię w drużynie. Błędy PZN. Już nie będę wspominal o tym, że zarżnieto resztę podleglych związkowi dyscyplin jak kombinacja norweska czy biegi narciarskie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?