6

@Kamyk37 Ja się niczego nie boję. Po prostu smuci mnie to, że już dawno Polacy nie byli między sobą podzieleni tak jak teraz. Ja was wszystkich szanuje. Czy jesteś za pisem, czy za po. Czy się szczepiles czy nie. Niestety widzę, że dla większości ludzi to coraz częściej zaczyna wyglądać zero jedynkowo. Nie wiem czy to się kiedyś zmieni i te podziały uda się zminimalizować bo wydaje mi się, że to poszło już trochę za daleko w złą stronę.

29

@Chaoss Szczują jedni na drugich i jeszcze bardziej dzielą społeczeństwo. W Polsce i tak już były podziały, ale teraz to się porobiły przepaści głębokie jak Rów mariański. Ci co za pisem i konfa jadą z po i lewicą, ci co za po i lewicą jadą po pisie i konfie, antyszczepionkowcy najeżdżają na ludzi zaszczepionych i odwrotnie. Chory kraj, chore czasy

0

@kaamil1910 Ja tam go zawsze doceniałem bo chłop robił dobrą robotę i był oddany klubowi. Odszedł bo chciał grać więcej, a przy MSN nie miał na to szans. Szkoda bo taki zmiennik to skarb, a my nie zastąpiliśmy go nikim sensownym. O jego klasie świadczy to, że do tej pory dobrze sobie radzi w lidze włoskiej. W obecnej Barcelonie byłby wzmocnieniem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@kubonixes A kto narzeka? Chyba tylko kibice Legii. Mnie tam ich obecna forma imponuje

1

@Przemek2323 4? Słownie cztery? Tylko cztery nowe śmigłowce dla wojska? Powalająca liczba. Zdecydowanie jest się czym chwalić.

1

@IronSanHybrid @El dominatore Dzięki Panowie ;)

1

@IronSanHybrid Gdzie oglądasz?

46

@Barca1992 Oznacz lepiej Niedzielskiego i Morawieckiego, bo to ich idiotyzmy są. Te działania nie mają żadnego logicznego wytłumaczenia.

25

@ferdas_rawa To samo mówiono o Viniciusie przez 2 lata, a patrz jak się chłopak rozwinął. W tym sezonie kozak totalny, strzela bramki, daje asysty. Abde ma potencjał i musi dostawać minuty. Już pomine fakt, że na ten moment jest naszym jedynym zdrowym i sensownym skrzydłowym nie licząc Dembele.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DaPidejpi W zeszłym sezonie dawali radę moim zdaniem. 9 miejsce jak na beniaminka w Premier League to niezły wynik. W tym sezonie zjazd.

0

Leeds słabiutko w tym sezonie.

8

@PatrychoO Oj tak Samuel "The fucking wall" Umtiti to by nam się teraz przydał. Szkoda, że to jest już cień piłkarza.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MeMyselfAndI Ronaldo koło Gerda by się zakręcił myślę. Z 85 by miał

4

@pt9 A co tam, raz się żyje. Niech się martwią ci co przyjdą po nas. Kuźwa jakbym to skądś znał...

3

Przypominam, że wciąż zachowaliśmy szansę na 6 pucharów w roku.

24

No nic, Maradona Cup nie dla nas w tym roku.

0

@Encore Moim zdaniem to on tu niestety zostanie do końca kontraktu. Chyba nie ma na świecie prezesa klubu, który chciałby ściągać taki wrak i płacić mu takie pieniądze. No chyba, że Mioduski

1

@Kinginiesta Jak to mówił Roman Kiliński czyli Andrzej Grabowski w filmie "Kariera Nikosia Dyzmy" to są bliźniaki czterojajowe

7

@KrwawiaceoczyVEB Czuć aromat drewna~Robert Makłowicz

6

@FIJI Śmiechem żartem, ale Pedro to byłby aktualnie wzmocnieniem. Dobrze pyka tam w Lazio

3

@agaFCB To pewnie kibic Realu

0

@Mizander Pedri/Gavi z "6" na plecach miałby rację bytu.

2

@daro2 Nic w tym dziwnego. Dani Alves to top zawodników wszechczasów bez podziału na pozycję. Jego jakość nawet w tym wieku jest niepodważalna, a profesjonalizmu to cała drużyna powinna się od niego uczyć. On jest jeszcze z tej starej, lepszej szkoły.

58

38-letni Alves fizycznie lepiej przygotowany niż Coutinho. To się nazywa profesjonalizm.

19

@DonMatteo901 Tak samo jak na jego powrót do Barcelony, czyli wcale

0

@Momals11 Dubai d'Or dla Messiego

0

@Michu94 Akurat to taka niewiadoma. Kawę z polonem wypił Morales, równie dobrze Franz mógł usnąć w wannie. Myślę, że i tak ewentualna kontynuacja nie ma sensu. Zupełnie co innego byłoby jakby nakręcili 3 część pod koniec lat 90. Byłaby możliwość na 4 czy nawet 5 części.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?